19. kolejka Lotto Ekstraklasy znów bez punktów dla Śląska Wrocław

19. kolejka Lotto Ekstraklasy znów bez punktów dla Śląska Wrocław

Zła passa Śląska Wrocław wciąż trwa. W 19. kolejce Lotto Ekstraklasy wrocławianie znów bez punktu i bez strzelonego gola. Z Lechią Gdańsk przegrali 0:3, co było efektem nie tylko ich słabej gry, ale również brakiem realnej szansy na strzelenie gola. Z każdą kolejną minutą popełniali coraz więcej błędów, co przeciwnik doskonale wykorzystywał.

Cztery ostatnie mecze Śląska Wrocław to jeden remis i trzy porażki. W bilansie bramek wypadają oni bardzo niekorzystnie – 1 bramka strzelona i aż 11 straconych. W meczu z Lechią Gdańsk trener Mariusz Rumak był zmuszony dać szanse innym zawodnikom, jak też zmienić ustawienie – gra bez typowego napastnika oraz nominalny środkowy pomocnik Peter Grajciar na lewej obronie mogły być dużym zaskoczeniem i jak się okazało, eksperymenty nie sprawdziły się.

Wrocławianie grali słabo, gdańszczanie przeciętnie, jednak to oni lepiej wykorzystywali sytuacje bramkowe. W 30 minucie pada pierwsza bramka, którą po dośrodkowaniu w pole karne strzela niepilnowany Flavio Paixao. Zdobywcą drugiego gola był Grzegorz Kuświk, a ostatni gol padł w samej końcówce spotkania i zasilił konto Flavio.

Śląsk nie był bez sytuacji, które mogły skończyć się bramką, jednak było ich zaledwie trzy i za każdym razem bohaterem mógł być Ryota Morioka. Pierwsza próba okazała się zbyt lekka, drugi strzał był z kolei obroniony przez Vanja Milinković-Savića, a za trzecim razem piłka została przez niego posłana obok bramki.

Kolejne przegrane spotkanie WKS’u. Tylko jedna strzelona bramka w ciągu czterech ostatnich spotkań. W tym roku przed Śląskiem Wrocław jeszcze jedno spotkanie z Arką Gdynia. Mecz przy własnej publiczności być może doda im skrzydeł.

Previous Emergenza Festival Polska: Eliminacje we Wrocławiu
Next Wrocławskie zwycięstwo Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka

Może to Ci się spodoba

Wrocławskie zwycięstwo Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka

Jednogłośne zwycięstwo Krzysztofa Włodarczyka nad Leonem Harthem podczas sobotniej walki, która odbyła się we wrocławskiej Orbicie w ramach gali „Królowie Nokautu”. Już od pierwszej rundy Polak zyskał przewagę nad przeciwnikiem,

Trampoliny

Trudno znaleźć dziecko, które nie lubi spędzać czasu na dworze. Młodzież najchętniej bawi się z rówieśnikami, jeździ na rowerze czy pędzi na rolkach. Jednak to nie wszystkie możliwe aktywności dla

The World Games 2017: Janowski, Dudek i Zmarzlik w kadrze żużla

Przyszłoroczny The World Games 2017, który odbędzie się w dniach 20-30 lipca we Wrocławiu z pewnością będzie dla wrocławskiego żużla bardzo ważnym wydarzeniem. Na torze zmagania żużlowców będziemy mogli podziwiać

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź