19. kolejka Lotto Ekstraklasy znów bez punktów dla Śląska Wrocław

19. kolejka Lotto Ekstraklasy znów bez punktów dla Śląska Wrocław

Zła passa Śląska Wrocław wciąż trwa. W 19. kolejce Lotto Ekstraklasy wrocławianie znów bez punktu i bez strzelonego gola. Z Lechią Gdańsk przegrali 0:3, co było efektem nie tylko ich słabej gry, ale również brakiem realnej szansy na strzelenie gola. Z każdą kolejną minutą popełniali coraz więcej błędów, co przeciwnik doskonale wykorzystywał.

Cztery ostatnie mecze Śląska Wrocław to jeden remis i trzy porażki. W bilansie bramek wypadają oni bardzo niekorzystnie – 1 bramka strzelona i aż 11 straconych. W meczu z Lechią Gdańsk trener Mariusz Rumak był zmuszony dać szanse innym zawodnikom, jak też zmienić ustawienie – gra bez typowego napastnika oraz nominalny środkowy pomocnik Peter Grajciar na lewej obronie mogły być dużym zaskoczeniem i jak się okazało, eksperymenty nie sprawdziły się.

Wrocławianie grali słabo, gdańszczanie przeciętnie, jednak to oni lepiej wykorzystywali sytuacje bramkowe. W 30 minucie pada pierwsza bramka, którą po dośrodkowaniu w pole karne strzela niepilnowany Flavio Paixao. Zdobywcą drugiego gola był Grzegorz Kuświk, a ostatni gol padł w samej końcówce spotkania i zasilił konto Flavio.

Śląsk nie był bez sytuacji, które mogły skończyć się bramką, jednak było ich zaledwie trzy i za każdym razem bohaterem mógł być Ryota Morioka. Pierwsza próba okazała się zbyt lekka, drugi strzał był z kolei obroniony przez Vanja Milinković-Savića, a za trzecim razem piłka została przez niego posłana obok bramki.

Kolejne przegrane spotkanie WKS’u. Tylko jedna strzelona bramka w ciągu czterech ostatnich spotkań. W tym roku przed Śląskiem Wrocław jeszcze jedno spotkanie z Arką Gdynia. Mecz przy własnej publiczności być może doda im skrzydeł.

Previous Emergenza Festival Polska: Eliminacje we Wrocławiu
Next Wrocławskie zwycięstwo Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka

Może to Ci się spodoba

Skoki spadochronowe we Wrocławiu – przekonaj się, jak spada się w przestworzach!

Chcesz skoczyć ze spadochronem? Teraz możesz zrobić to również niedaleko Wrocławia – wykonaj swoją rezerwację i przygotuj się na niezwykłe emocje! Do skoku ze spadochronem wcale nie musimy mieć szczególnego

The World Games 2017: Janowski, Dudek i Zmarzlik w kadrze żużla

Przyszłoroczny The World Games 2017, który odbędzie się w dniach 20-30 lipca we Wrocławiu z pewnością będzie dla wrocławskiego żużla bardzo ważnym wydarzeniem. Na torze zmagania żużlowców będziemy mogli podziwiać

Trampoliny

Trudno znaleźć dziecko, które nie lubi spędzać czasu na dworze. Młodzież najchętniej bawi się z rówieśnikami, jeździ na rowerze czy pędzi na rolkach. Jednak to nie wszystkie możliwe aktywności dla

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź