Areszt dla narkotykowego dilera

Areszt dla narkotykowego dilera

Metamfetaminę oraz marihuanę w ilości blisko 500 porcji handlowych, znaleźli policjanci w jednym z mieszkań na terenie Polkowic. Funkcjonariusze zabezpieczyli także kilkadziesiąt woreczków strunowych służących do porcjowania narkotyków oraz wagę elektroniczną. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania i handlu narkotykami, a decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali 23-letniego mieszkańca Polkowic podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi.

Do zatrzymania doszło w miejscu zamieszkania podejrzanego. W jednym z pokoi policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 450 porcji handlowych marihuany oraz kilkadziesiąt porcji metamfetaminy. Ujawnili także wagę elektroniczną oraz kilkadziesiąt woreczków strunowych służących do porcjowania narkotyków.

Realizując dalsze czynności w tej sprawie z udziałem zatrzymanego funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie także odpłatne udzielanie środków odurzających i substancji psychotropowych innym osobom.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu, a decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Previous Briefing dotyczący działań policyjnych na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych
Next Poszukiwany listem gończym – MICHAŁ MATKOWSKI

Może to Ci się spodoba

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Rozbita narkotykowa grupa przestępcza wywodząca się ze środowiska pseudokibicowskiego

Rozbita grupa przestępcza, to efekt działań przeprowadzonych przez policjantów z komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej we Wrocławiu. Podczas zatrzymania funkcjonariusze znaleźli blisko 2 kilogramy marihuany, amfetaminy, haszyszu i MDMA. Zabezpieczono

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Zadał śmiertelny cios nożem. Został zatrzymany przez policjantów i trafił do aresztu

Policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo, do jakiego doszło na terenie jednego z mieszkań. Jak ustalono w toku prowadzonego postępowania, sprawca zadał pokrzywdzonemu śmiertelny cios nożem. Wobec

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Nietrzeźwi sternicy pływali łodziami po Odrze – zostali zatrzymani

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch sterników, podejrzanych o prowadzenie łodzi motorowych w stanie nietrzeźwości. Obaj to obcokrajowcy – jeden jest obywatelem Czech, a drugi obywatel Niemiec. Dodatkowo jeden z nich miał

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź