Blisko 17 tys. porcji narkotyków i 500 tabletek ekstazy nie trafi na rynek

Blisko 17 tys. porcji narkotyków i 500 tabletek ekstazy nie trafi na rynek

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie kilka porcji amfetaminy. Dalsze działania prowadzone przez funkcjonariuszy doprowadziły do zabezpieczenia w mieszkaniu 32-latka blisko 17 tys. porcji narkotyków oraz 500 tabletek ekstazy. Wszystko było szczelnie zabezpieczone i ukryte w plecaku. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozić mu może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu patrolując ulicę Mikołaja Reja zauważyli bardzo pobudzonego, młodego mężczyznę. Policjanci podeszli do niego, żeby sprawdzić czy coś się stało i w razie potrzeby udzielić pomocy.

Mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął się jeszcze bardziej denerwować. Z roztrzęsienia bardzo drżały mu też dłonie. Chwilę później okazało się dla czego. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. 32-latek w kieszeni spodni miał kilka porcji amfetaminy. Próbował tłumaczyć policjantom, że środki zabronione posiada na własny użytek.

Prowadząc dalsze działania w tej sprawie, w mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze odnaleźli kolejną, tym razem sporą ilość narkotyków. W plecaku znajdowała się zawinięta srebrna foliowa paczka, a w niej schowane było blisko 17 tysięcy porcji marihuany i amfetaminy oraz blisko 500 tabletek ekstazy.

32-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci nadal pracują nad tą sprawą. Sprawdzają m.in., skąd pochodziły zabezpieczone narkotyki i czy mężczyzna zajmował się również ich rozprowadzaniem.

Sąd będzie teraz decydować o dalszym losie podejrzanego. Kara za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, może wynieść nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast za handel znaczną ilością dealer może trafić do więzienia nawet na 12 lat.

Previous Zatrzymany seryjny włamywacz. Policjanci odzyskali przedmioty o wartości 70 tys. złotych
Next Dolnośląscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wyłudzanie pożyczek gotówkowych

Może to Ci się spodoba

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Uderzenie dolnośląskiej Policji w przestępczość podatkową i fikcyjny obrót paliwami

W ostatnich dniach funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w wyniku prowadzonych działań wymierzonych w przestępczość podatkową i fikcyjny obrót paliwami, zatrzymali kolejne 4 osoby podejrzane o udział w

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Siekierą zniszczył automaty do gier i zrabował z nich pieniądze – został zatrzymany przez policjantów

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z powiatu lwóweckiego, podejrzanemu o uszkodzenie maszyn do gier zręcznościowych i kradzież znajdujących się w nich pieniędzy. Sprawca

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Policjanci zatrzymali dwóch złodziei i pasera – odzyskano mienie o wartości ponad 11 tys. zł

Średzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w sprawie kradzieży sprzętu i artykułów wędkarskich z hurtowni. Okazało się, że jeden z nich był pracownikiem poszkodowanej firmy. Funkcjonariusze odzyskali mienie o wartości ponad

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź