Blisko 3,5 kg narkotyków i podejrzany w rękach policjantów zwalczających przestępczość pseudokibiców

Blisko 3,5 kg narkotyków i podejrzany w rękach policjantów zwalczających przestępczość pseudokibiców

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności, grozić może mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu, a podejrzanemu o przestępczość narkotykową. W samochodzie, którym przemieszczał się zatrzymany, wywodzący się ze środowiska pseudokibiców, funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 3,5 kg narkotyków.

Funkcjonariusze Wydziału dz. Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, ustalili i zatrzymali 27 – letniego mężczyznę, wywodzącego się ze środowiska pseudokibiców, podejrzanego o przestępczość narkotykową.

Do zatrzymania doszło w nocy na jednej z ulic wrocławskiej dzielnicy Śródmieście, gdy mężczyzna przemieszczał się samochodem. W aucie policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 3,5 kg marihuany. Paczki z narkotykami ukryte były w worku foliowym.

Funkcjonariusze wyjaśniają obecnie wszystkie okoliczności tej sprawy. Jak wynika z ich ustaleń,  przechwycone środki odurzające miały być rozprowadzone w środowisku z którego wywodzi się zatrzymany.  Pojazd został zabezpieczony, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

W  świetle ustawy, za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje teraz sąd.

Previous Przewoziła ponad 80 worków z nielegalnym tytoniem
Next Poszukiwany listem gończym do odbycia kary więzienia wpadł w ręce wrocławskich policjantów

Może to Ci się spodoba

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Areszt dla sprawcy napadu na placówki bankowe na terenie kraju

Szybkie i sprawnie przeprowadzone działania wrocławskich policjantów doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o napad na bank. Sprawca chwilę wcześniej, przy użyciu przedmiotu przypominającego broń, zażądał wydania pieniędzy, po czym oddalił

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Domowa plantacja ze 112 krzewami konopi i blisko 450 porcji marihuany

Wrocławscy policjanci zlikwidowali domową uprawę marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli w miejscu zamieszkania podejrzanego 112 krzewów konopi dochodzących w niektórych przypadkach do ponad półtora metra wysokości, a także gotowy susz z którego

Wrocław na Sygnale 0 Comments

CBŚP zlikwidowało agencje w woj. dolnośląskim

Handel ludźmi, czerpanie korzyści z cudzego nierządu, posiadanie broni palnej i narkotyków to tylko niektóre zarzuty, jakie usłyszeli podejrzani zatrzymani przez CBŚP. Z ustaleń śledczych wynika, że członkowie grupy nakłaniali,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!