Blisko 3,5 kg narkotyków i podejrzany w rękach policjantów zwalczających przestępczość pseudokibiców

Blisko 3,5 kg narkotyków i podejrzany w rękach policjantów zwalczających przestępczość pseudokibiców

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności, grozić może mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu, a podejrzanemu o przestępczość narkotykową. W samochodzie, którym przemieszczał się zatrzymany, wywodzący się ze środowiska pseudokibiców, funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 3,5 kg narkotyków.

Funkcjonariusze Wydziału dz. Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, ustalili i zatrzymali 27 – letniego mężczyznę, wywodzącego się ze środowiska pseudokibiców, podejrzanego o przestępczość narkotykową.

Do zatrzymania doszło w nocy na jednej z ulic wrocławskiej dzielnicy Śródmieście, gdy mężczyzna przemieszczał się samochodem. W aucie policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 3,5 kg marihuany. Paczki z narkotykami ukryte były w worku foliowym.

Funkcjonariusze wyjaśniają obecnie wszystkie okoliczności tej sprawy. Jak wynika z ich ustaleń,  przechwycone środki odurzające miały być rozprowadzone w środowisku z którego wywodzi się zatrzymany.  Pojazd został zabezpieczony, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

W  świetle ustawy, za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje teraz sąd.

Previous Przewoziła ponad 80 worków z nielegalnym tytoniem
Next Poszukiwany listem gończym do odbycia kary więzienia wpadł w ręce wrocławskich policjantów

Może to Ci się spodoba

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Wrocławscy policjanci rozbili grupę przestępczą zajmującą się włamaniami do mieszkań

3 osoby zatrzymane i odzyskana już część skradzionego mienia, to efekt działań wrocławskich policjantów wymierzonych w grupę przestępczą zajmującą się włamaniami do mieszkań. Łupem sprawców padały m.in. telewizory, sprzęt audio,

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Policjanci w weekend wyeliminowali z ruchu kolejnych nietrzeźwych kierowców

Do 2 lat pozbawienia wolności grozić może mężczyznom zatrzymanym przez policjantów z powiatu górowskiego, podejrzanym o kierowanie pojazdami na tzw. ,,podwójnym gazie’’. Tylko w ubiegły weekend funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Funkcjonariusze znaleźli nielegalne papierosy i tytoń

Ponad 4000 sztuk papierosów i prawie 45 kilogramów tytoniu bez akcyzy oraz sprzęt do produkcji papierosów ujawnili świdniccy policjanci wraz z funkcjonariuszami Służby Celnej z Wałbrzycha w mieszkaniu mężczyzny. Straty

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!