Blisko 3,5 kg narkotyków i podejrzany w rękach policjantów zwalczających przestępczość pseudokibiców

Blisko 3,5 kg narkotyków i podejrzany w rękach policjantów zwalczających przestępczość pseudokibiców

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności, grozić może mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu, a podejrzanemu o przestępczość narkotykową. W samochodzie, którym przemieszczał się zatrzymany, wywodzący się ze środowiska pseudokibiców, funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 3,5 kg narkotyków.

Funkcjonariusze Wydziału dz. Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, ustalili i zatrzymali 27 – letniego mężczyznę, wywodzącego się ze środowiska pseudokibiców, podejrzanego o przestępczość narkotykową.

Do zatrzymania doszło w nocy na jednej z ulic wrocławskiej dzielnicy Śródmieście, gdy mężczyzna przemieszczał się samochodem. W aucie policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 3,5 kg marihuany. Paczki z narkotykami ukryte były w worku foliowym.

Funkcjonariusze wyjaśniają obecnie wszystkie okoliczności tej sprawy. Jak wynika z ich ustaleń,  przechwycone środki odurzające miały być rozprowadzone w środowisku z którego wywodzi się zatrzymany.  Pojazd został zabezpieczony, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

W  świetle ustawy, za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje teraz sąd.

Previous Przewoziła ponad 80 worków z nielegalnym tytoniem
Next Poszukiwany listem gończym do odbycia kary więzienia wpadł w ręce wrocławskich policjantów

Może to Ci się spodoba

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Tymczasowy areszt dla dilera narkotykowego – policjanci przechwycili ponad 4 tys. porcji marihuany i amfetaminy

Decyzją sądu tymczasowo aresztowany został mężczyzna podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz przygotowywanie się do ich dystrybucji. W mieszkaniu podejrzanego głogowscy policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 4 tys. porcji

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Narkotyki ukrył w torbie podróżnej

Funkcjonariusze z powiatu kłodzkiego ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i handel środkami odurzającymi. Część ze znalezionych narkotyków ukryta była w torbie podróżnej, w piwnicy użytkowanej przez zatrzymanego. O

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Seryjny włamywacz do domów w rękach świdnickich policjantów

W ręce świdnickich policjantów wpadł seryjny włamywacz do domów. Sprawca kradł głównie pieniądze oraz biżuterię. Spowodował w ten sposób łączne straty w wysokości ponad 63 tysięcy złotych. Funkcjonariusze udowodnili podejrzanemu,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!