Emergenza Festival Polska: Eliminacje we Wrocławiu

Emergenza Festival Polska: Eliminacje we Wrocławiu

Już 15 grudnia w klubie muzycznym Stara Piwnica rozpocznie się pierwsza runda eliminacji do Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Emergenza. Jest to konkurs poświęcony młodym talentom, zespołom muzycznym, chcącym rozwijać swoją pasje i pokazać się szerszej publiczności.

W Festiwalu Emergenza, we wszystkich edycjach do tej pory, wzięło udział już ponad 100 tys. zespołów. Wydarzenie to zrzesza młodych ludzi z 33 krajów Europy, Ameryki Północnej, Japonii i Oceanii i odbywa się w 800 najlepszych klubach muzycznych. Uczestnicy rywalizują ze sobą o tytuł najlepszego zespołu na świecie. Jest to dla nich szansa na podzielenie się z innymi swoją pasją, dotarcie do szerszej publiczności, rozwijanie swoich pasji i realizowanie marzeń. Miłośnicy muzyki mają w tym czasie okazję poznać ciekawe zespoły z całego świata, które pomimo młodego wieku mogą pochwalić się niezwykłymi talentami oraz umiejętnościami.

Emergenza w Polsce

To już szósta edycja polskiej Emergenzy, W poprzednich udział wzięło 700 kapel, a w ramach wydarzenia odbyło się 160 koncertów w 25 klubach, które zorganizowano w 14 miastach. Każda kolejna edycja obfitowała w większą ilość uczestników i angażowała coraz to większe talenty muzyczne.

Tym razem festiwal odbędzie się w 9 okręgach. Pierwsza runda jest niezwykle istotna, ponieważ może stanowić przepustkę do kolejnych etapów. Zwycięski zespół wyłoniony zostanie tylko i wyłącznie na podstawie głosów widowni. Po przejściu etapu półfinałowego dodatkowo zespoły zostaną poddane ocenie fachowego jury. Organizator może przyznać jednak „Dziką Kartę”, która upoważnia zespół do przejścia do dalszego etapu.

Pierwszy etap Emergenza Festival Polska już 15 grudnia o godzinie 19:00 we wrocławskim klubie muzycznym Stara Piwnica. Zagrają m.in.: MINDFAK, GIRLS ON FIRE i RLC.

Previous Odpowie za kradzież komputera i próbę wyłudzenia okupu za sprzęt
Next 19. kolejka Lotto Ekstraklasy znów bez punktów dla Śląska Wrocław

Może to Ci się spodoba

Kultura 0 Comments

Wegański Wrocław na kartkach kalendarza 2017

„Vegan is the new sexy” – hasło promujące kalendarz na rok 2017, w którym podziwiać można 12 wyjątkowych zdjęć, wykonanych przez wrocławskiego fotografa – Rolanda Okonia. Ich tematem jest zdrowy

Kultura 0 Comments

Jakie filmy wojenne warto obejrzeć?

Wojna jest zjawiskiem zarówno brutalnym jak i szokującym. Każdy z nas ma nadzieję że nie przytrafi mu się wylądować na froncie, lub w żadnej innej sytuacji związanej z działaniami wojennymi.

Kultura 0 Comments

Multimedialny Krzyż – innowacyjny projekt edukacyjny o charakterze patriotycznym

W sobotę, 16 listopada o godzinie 18:30 i 20:00 na parkingu przy Świetlicy Wiejskiej w Bystrzycy przy ulicy Tadeusza Kościuszki 2 odbędzie się pokaz „Multimedialny Krzyż – innowacyjny projekt edukacyjny

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź