Fotoobraz

Fotoobraz

Od pewnego czasu ogromną popularnością cieszą się fotoobrazy. Drukowane są one na wysokiej jakości płótnie artystycznym, którego gramatura wynosi 240 gramów. Najczęściej płótno naciąga się na blejtram, czyli ramę wykonaną z drewna. Boki drukowanego obrazu albo się zadrukowuje, albo pozostawia białe. Fotoobraz to idealny przykład na to, jak skutecznie udaje się połączyć wysoką jakość materiałów, fotograficzną jakość obrazu, a także ekologiczną technikę druku. W efekcie powstaje wyjątkowe dzieło, które można powiesić w dowolnym miejscu domu.

Dlaczego druk zdjęć na płótnie to dobre rozwiązanie?

Obrazy wykonywane ze zdjęcia to doskonała propozycja dla tych, którzy kochają fotografię, a jednocześnie chcą uwiecznić swoje wspomnienia czy ulubione motywy na naprawdę długo. Kilkanaście lat temu niezwykle popularne było malowanie obrazów. Dzisiaj technologia pozwala na zdecydowanie bardziej nowoczesne rozwiązania. Drukarnie zajmujące się drukiem fotoobrazów proponują swoim klientom perfekcyjnie odwzorowane obrazy, które drukuje się, obierając za punkt wyjścia albo przesłane zdjęcie, albo wybraną grafikę.

Świetny pomysł na prezent

Fotoobraz to doskonały wybór, jeśli szukamy wyjątkowego, spersonalizowanego prezentu dla bliskiej nam osoby. Obecnie coraz częściej fotoobrazami obdarowujemy naszych bliskich z okazji urodzin, ślubu, rozmaitych rocznic. Świetnie sprawdzają się na przykład zdjęcia z wakacji czy innych ważnych wspólnych chwil. Format fotoobrazu można wybrać. Może to być wielki obraz idealny do powieszenia w centralnym punkcie salonu, jak i niewielki obrazek, który ustawić można w ramce na ulubionej komodzie.

Ramka nie jest potrzebna

Jeśli zdecydujemy się na tradycyjne odbitki zdjęć na papierze, musimy zainwestować również w ramkę bądź album. Decydując się na fotoobraz, takiej konieczności już nie ma. Nie jest nam potrzebna ani rama, ani antyrama. Każdy fotoobraz można wyeksponować, nie sięgając po ramę. Dla wielu osób jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie.

Dowolny rozmiar

Mówiąc o fotoobrazach, nie można zapomnieć również o kwestii dotyczącej rozmiarów. Obecnie firmy zajmujące się drukiem fotoobrazów proponują swoim klientom dowolne rozmiary. Najczęściej najmniejszy proponowany format to 20x30cm, zaś największy dochodzi do około 140×100 cm.

Brak refleksów

Obecnie drukarnie oferujące fotoobrazy sięgają po najnowocześniejsze metody druku. Wykorzystują wyłącznie najlepsze atramenty, które po nałożeniu na płótno zabezpiecza się. Dzięki temu obraz jest odporny na powstawanie zabrudzeń. Nie straszne są mu również promienie słoneczne czy kurz. Można je także delikatnie czyścić. Nie wymagają one – w odróżnieniu od wielu tradycyjnych obrazów- oszkolenia.

Atrakcyjna cena

Jeśli porównamy fotoobrazy z tradycyjnymi malowanymi obrazami, okaże się, że te pierwsze kosztują zdecydowanie mniej. Do niższej ceny dochodzi również zdecydowanie krótszy czas realizacji, co jest naprawdę bardzo korzystne dla klientów.

Fotoobraz to naprawdę świetny pomysł, jeśli szukamy oryginalnego prezentu bądź ciekawego gadżetu na ścianę w domu.

Previous Oszust internetowy zatrzymany. Niewykluczone, że straty poszkodowanych sięgną kwoty 600 tys. złotych
Next Smartfony XIAOMI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Odpowie za uprawę marihuany

Policjanci z wrocławskiego Śródmieścia zlikwidowali w jednym z mieszkań plantację konopi indyjskich. Zabezpieczono 18 roślin, z których można by było uzyskać blisko 2400 porcji narkotyku, wartości blisko 16 tysięcy złotych.

Wiadomości 0 Comments

Policjanci po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który spowodował kolizję i był poszukiwany

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pełniąc służbę na ulicy Krakowskiej zauważyli kierowcę, który jechał samochodem i prowadził jednocześnie rozmowę trzymając w ręku telefon. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli,

Wiadomości 0 Comments

Tymczasowy areszt za nielegalne posiadanie broni oraz przestępstwa narkotykowe

Policjanci z wrocławskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, u którego w samochodzie znaleźli ponad 1600 porcji narkotyków oraz mienie pochodzące z przestępczego procederu i nielegalnie posiadaną broń gazową. Kierujący pojazdem nie miał

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!