Jak spędzać czas z dzieckiem we Wrocławiu?

Jak spędzać czas z dzieckiem we Wrocławiu?

Wrocław to miasto, w którym nie sposób się nudzić! Dotyczy to nie tylko dorosłych, ale także dzieci, dla których w mieście nie brakuje różnorodnych atrakcji. Jak ciekawie spędzać czas z dzieckiem we Wrocławiu? Jakie miejsca będą dla najmłodszych najbardziej odpowiednie? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, świetnie trafiłeś – znajdziesz je w tym artykule!

Afrykarium

To niewątpliwie jedna z najciekawszych atrakcji przyciągających turystów i mieszkańców. Afrykańska fauna i flora zrobią wrażenie zarówno na starszych, jak i na młodszych odwiedzających, na których czeka około 200 gatunków zwierząt. Wśród nich znajdują się m.in. hipopotamy, manaty, antylopy i rekiny. Dodatkową trakcję Afrykarium stanowi kraina Dżungli Dorzecza Kongo, w której zobaczyć można prawdziwego krokodyla.

JumpWorld Wrocław

Park trampolin to miejsce doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Każdy, bez względu na wiek, może wybrać się do parku, by aktywnie i ciekawie spędzić czas. Na odwiedzających czeka szereg atrakcji, m.in. strefa basketu, basen z gąbkami, strefa siatkówki czy jumplina. Dla dzieci pobyt w parku trampolin będzie okazją do spożycia energii i wspaniałej zabawy.

Hydropolis

Hydropolis to multimedialna wystawa poświęcona wodzie. Uczestnicy dowiadują się o jej wyjątkowych właściwościach i roli, jaką pełni w życiu nie tylko każdego z nas, ale i całej planety. Odbyć można również niesamowitą podróż w podwodny świat pełen olbrzymich, wodnych zwierząt i tajemniczych urządzeń hydrotechnicznych.

Wrocławskie krasnale

Wrocławskie krasnale pojawiły się w mieście w 2005 roku i z miejsca zyskały sympatię mieszkańców. Aktualnie w całym mieście zlokalizowanych jest ich około 300. Ponieważ każdy z nich jest inny, świetnym pomysłem na spędzenie czasu z dziećmi będzie wybranie się na wycieczkę w ich poszukiwaniu. Dla najmłodszych będzie to doskonały sposób na zwiedzanie miasta.

Bobolandia

Na liście najciekawszych miejsc dla dzieci we Wrocławiu nie mogło jej zabraknąć! Mowa o Bobolandii, a więc gigantycznej sali zabaw o powierzchni 3000m2. Znajduje się na niej wszystko to, co potrzebne, by zapewnić najmłodszym doskonałą rozrywkę – trampoliny, zjeżdżalnie, małpi gaj, automaty do gier i wiele, wiele innych atrakcji. Dla rodziców, którzy w czasie zabawy pociech chcieliby odpocząć, przygotowany został specjalny, przyjemny kącik.

Tipi Town

Indiańska wioska Tipi Town to kolejne miejsce, w które rodzice lub niania mogą wybrać się z dzieckiem. Najmłodsi będą zachwyceni, gdy na chwilę zamienią się w nieustraszonych Indian odzianych w charakterystyczne stroje, z malunkami na twarzach. Jednocześnie dzieci poznają legendy i zwyczaje indiańskie, pobawią się na placu zabaw i w labiryncie w polu kukurydzy.

Zarówno rodzice, jak i niania we Wrocławiu bez trudu znajdą doskonałe miejsce rozrywki dla dzieci. Jest ich bowiem wiele i tylko od preferencji i upodobań dziecka zależy, w których będzie czuło się najlepiej. Czy będzie to wystawa odkrywająca tajemnice natury? A może pełne dzikich zwierząt ZOO lub miejsce beztroskiej, fizycznej aktywności? Sprawdźcie!

Previous Prowadzenie gospodarstwa rolniczego
Next Pomoc domowa we Wrocławiu - jak ustalić warunki?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Zakwaszenie organizmu – dlaczego i co z tym zrobić?

Coraz częściej możemy spotkać się z tematyką zakwaszenia organizmu. Można powiedzieć, że niejako to zagadnienie stało się w ostatnich latach modne, coraz więcej osób myśli o tym, by zadbać o

Life&Style 0 Comments

Chlorofil – cenny dla naszego organizmu

Większość społeczeństwa jest już świadoma tego, że to chlorofil odpowiada za zielone zabarwienie roślin. Coraz więcej osób wie również, że chlorofil jest niezwykle cenny dla naszego organizmu i warto o

Life&Style 0 Comments

Oszczędzanie a jedzenie – czy to da się pogodzić?

Dość powszechne jest przekonanie, że o ile można szukać oszczędności na wiele sposobów i w różnych sferach naszego życia, to jedzenie jest akurat tym produktem, który powinien być wyłączony ze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!