Jak spędzać czas z dzieckiem we Wrocławiu?

Jak spędzać czas z dzieckiem we Wrocławiu?

Wrocław to miasto, w którym nie sposób się nudzić! Dotyczy to nie tylko dorosłych, ale także dzieci, dla których w mieście nie brakuje różnorodnych atrakcji. Jak ciekawie spędzać czas z dzieckiem we Wrocławiu? Jakie miejsca będą dla najmłodszych najbardziej odpowiednie? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, świetnie trafiłeś – znajdziesz je w tym artykule!

Afrykarium

To niewątpliwie jedna z najciekawszych atrakcji przyciągających turystów i mieszkańców. Afrykańska fauna i flora zrobią wrażenie zarówno na starszych, jak i na młodszych odwiedzających, na których czeka około 200 gatunków zwierząt. Wśród nich znajdują się m.in. hipopotamy, manaty, antylopy i rekiny. Dodatkową trakcję Afrykarium stanowi kraina Dżungli Dorzecza Kongo, w której zobaczyć można prawdziwego krokodyla.

JumpWorld Wrocław

Park trampolin to miejsce doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Każdy, bez względu na wiek, może wybrać się do parku, by aktywnie i ciekawie spędzić czas. Na odwiedzających czeka szereg atrakcji, m.in. strefa basketu, basen z gąbkami, strefa siatkówki czy jumplina. Dla dzieci pobyt w parku trampolin będzie okazją do spożycia energii i wspaniałej zabawy.

Hydropolis

Hydropolis to multimedialna wystawa poświęcona wodzie. Uczestnicy dowiadują się o jej wyjątkowych właściwościach i roli, jaką pełni w życiu nie tylko każdego z nas, ale i całej planety. Odbyć można również niesamowitą podróż w podwodny świat pełen olbrzymich, wodnych zwierząt i tajemniczych urządzeń hydrotechnicznych.

Wrocławskie krasnale

Wrocławskie krasnale pojawiły się w mieście w 2005 roku i z miejsca zyskały sympatię mieszkańców. Aktualnie w całym mieście zlokalizowanych jest ich około 300. Ponieważ każdy z nich jest inny, świetnym pomysłem na spędzenie czasu z dziećmi będzie wybranie się na wycieczkę w ich poszukiwaniu. Dla najmłodszych będzie to doskonały sposób na zwiedzanie miasta.

Bobolandia

Na liście najciekawszych miejsc dla dzieci we Wrocławiu nie mogło jej zabraknąć! Mowa o Bobolandii, a więc gigantycznej sali zabaw o powierzchni 3000m2. Znajduje się na niej wszystko to, co potrzebne, by zapewnić najmłodszym doskonałą rozrywkę – trampoliny, zjeżdżalnie, małpi gaj, automaty do gier i wiele, wiele innych atrakcji. Dla rodziców, którzy w czasie zabawy pociech chcieliby odpocząć, przygotowany został specjalny, przyjemny kącik.

Tipi Town

Indiańska wioska Tipi Town to kolejne miejsce, w które rodzice lub niania mogą wybrać się z dzieckiem. Najmłodsi będą zachwyceni, gdy na chwilę zamienią się w nieustraszonych Indian odzianych w charakterystyczne stroje, z malunkami na twarzach. Jednocześnie dzieci poznają legendy i zwyczaje indiańskie, pobawią się na placu zabaw i w labiryncie w polu kukurydzy.

Zarówno rodzice, jak i niania we Wrocławiu bez trudu znajdą doskonałe miejsce rozrywki dla dzieci. Jest ich bowiem wiele i tylko od preferencji i upodobań dziecka zależy, w których będzie czuło się najlepiej. Czy będzie to wystawa odkrywająca tajemnice natury? A może pełne dzikich zwierząt ZOO lub miejsce beztroskiej, fizycznej aktywności? Sprawdźcie!

Previous Prowadzenie gospodarstwa rolniczego
Next Pomoc domowa we Wrocławiu - jak ustalić warunki?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Polacy remontują łazienkę przeciętnie 3–4 razy w życiu

Przeciętny Polak odnawia swoją łazienkę 3–4 razy w życia. Dziś robi to bardziej świadomie i bardziej zwraca uwagę na trwałość i jakość urządzeń i wyposażenia. Przedstawiciele firmy Geberit przyznają, że wciąż preferencje Polaków są

Life&Style 0 Comments

Gazetki promocyjne – polowanie na okazje!

W każdej branży działa już tylu producentów i tyle sklepów, oferujących ich towary, że konieczne stało się przyciąganie do siebie klientów licznymi promocjami czy okazjami. Konkurencja jest bowiem naprawdę bardzo

Life&Style 0 Comments

Autyści w dorosłym życiu

Gdy mowa o chorych na autyzm, na myśl zwykle przychodzą kilkuletnie dzieci. One jednak dorastają a schorzenie wraz z nimi. Zdarza się też, że dysfunkcja zostaje zdiagnozowana dopiero w wieku

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź