Jeśli barber shop we Wrocławiu, to dlaczego właśnie BlackBeard?

Jeśli barber shop we Wrocławiu, to dlaczego właśnie BlackBeard?

BlackBeard to wyróżniający się ponadczasowością i elegancją barber shop we Wrocławiu, w którym można również skorzystać z usług fryzjera męskiego. Znajdujemy się we Wrocławiu na ulicy Tęczowej 57, a więc w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, a dojazd do nas jest łatwy zarówno własnym autem, jak i komunikacją miejską. Dodatkowo w naszym barber shopie znajdziesz kosmetyki, dzięki którym zadbasz nie tylko o swój zarost, ale także włosy. Przekonaj się, co może dać Ci wizyta u barbera – zarezerwuj wizytę w barber shopie BlackBeard już dziś.

Barber shop – czym właściwie jest?

Wiele osób myśli, że barber shop to tylko bardziej wymyślna nazwa męskiego fryzjera. Absolutnie nie jest to prawdą, choć Twoimi włosami również bardzo chętnie się zajmiemy. Barber shop to jednak zdecydowanie coś więcej. W BlackBeard zadbamy nie tylko o Twoje włosy, ale także brodę i wąsy – bez względu na to, jak długie są. Chcemy dbać też o Twoją wygodę, dlatego BleackBeard znajduje się w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Wrocławia.

Co znajdziesz w naszym barber shopie?

W BlackBeard czeka na Ciebie olbrzymi wybór produktów do pielęgnacji brody i włosów. Znajdziesz tu specjalistyczne szampony do brody, które pomogą Ci pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń i przygotować włos do dalszej pielęgnacji. Mówiąc o dalszej pielęgnacji warto pomyśleć o olejkach do brody. Pomagają one wzmocnić owłosienie, ale także pobudzają jego wzrost. Olejki do pielęgnacji brody, jednak nie tylko pozytywnie wpływają na jej odżywienie i chronią ją przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, ale także sprawiają, że pięknie wygląda i pachnie. Dodatkowo nie mogło w naszym asortymencie zabraknąć akcesoriów najbardziej podstawowych, a więc kartaczy do brody. Wybierz idealny dla siebie i ciesz się brodą, która nie tylko będzie idealnie ułożona, ale przede wszystkim będzie zdrowa i zadbana.

Kosmetyki do brody i nie tylko

W naszym barber shopie znajdziesz nie tylko specyfiki do pielęgnacji brody, ale także kosmetyki do włosów. Będziesz mieć możliwość wybrania swojego ulubionego produktu spośród np. szamponów zarówno do brody jak i do włosów. A gdy już przygotujesz się do dalszych zabiegów, pamiętaj koniecznie o pomadzie do włosów: woskowej lub wodnej. Pomada wodna do włosów zapewni Ci doskonałe ułożenie fryzury, a także bez problemu zmyjesz ją pod koniec dnia. Pomada woskowa ma prostszy skład i może nadać charakterystycznego połysku, nie zasycha na włosach więc można ją wielokrotnie układać. Nadaje się świetnie do sportów wodnych, ponieważ trudniej ją zmyć z włosów. W asortymencie salonu BlackBeard posiadamy również wiele olejków do brody z różnymi kompozycjami zapachowymi, bardzo skutecznie zmiękczającymi zarost, niwelując przy tym uczucie swędzenia przy dłuższej brodzie.

Barber shop to więcej niż tylko broda i włosy

Nie wiesz, jakie kosmetyki do brody i włosów będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie? Przyjdź do nas, chętnie Ci podpowiemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. A oprócz tego doradzimy Ci w kwestii Twojego domowego barku oraz jego wyposażenia. W naszym barber shopie masz bowiem wyjątkową możliwość zakupu limitowanych kolekcji alkoholi.

Myślimy, że nie musimy Cię już bardziej przekonywać. Po prostu wpadnij do nas na Tęczową 57 i pozwól nam zostać Twoim ulubionym barber shopem we Wrocławiu.

Więcej o nas dowiesz się : https://blackbeard.com.pl/ oraz zobaczysz wnętrze naszego salonu:

Previous Balonowe szaleństwo czas zacząć – dekoracje z balonów od Balomanii

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Chcieli wprowadzić do obrotu wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy

Funkcjonariusze z wrocławskiej komendy miejskiej podczas kontroli drogowej ujawnili w samochodzie blisko 500 paczek papierosów, 10 tysięcy sztuk papierosów i 24 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Kobieta i mężczyzna,

Wiadomości 0 Comments

Spotkanie ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu spotkali się ze studentami I roku Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Tematem spotkania była problematyka bezpieczeństwa człowieka oraz prewencja zachowań ryzykownych.

Wiadomości 0 Comments

Tymczasowy areszt dla mężczyzny podejrzanego o dwukrotne usiłowanie zabójstwa

Do tymczasowego aresztu trafił mężczyzna zatrzymany po pościgu przez policjantów z powiatu wołowskiego, podejrzany o ugodzenie nożem dwóch innych mężczyzn. Zatrzymanemu grozi teraz kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Do zdarzenia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!