KONCERT DOBROCZYNNY NA RZECZ KRZYSIA POZYTYWNA ENERGIA 6

KONCERT DOBROCZYNNY NA RZECZ KRZYSIA POZYTYWNA ENERGIA 6

06 IV 2019, godzina 17:00

6 kwietnia o godzinie 17:00 we wrocławskim Klubie ANIMA 9 (ul. Pilczycka 47) odbędzie się już szósta edycja koncertu dobroczynnego pod nazwą Pozytywna Energia na rzecz Krzysia Zagraby chorego na Zespół Alstroma. Koncert organizuje Dolnośląska Fundacja Przyjaciele.

Środki pozyskane na koncercie wspomogą rehabilitację siedmioletniego Krzysia, który walczy z rzadką chorobą genetyczną, jaką jest Zespół Alstroma. Krzyś obecnie jest dzieckiem słabowidzącym, potrzebuje rehabilitacji jak również dużego wsparcia ze strony specjalistów w zakresie edukacji. Choroba niestety postępuje i zawsze prowadzi do całkowitej utraty wzroku. Mogą pojawić się inne problemy pediatryczne takie jak: cukrzyca, częściowa lub całkowita utrata słuchu, astma, zaburzenia pracy wątroby, trzustki, tarczycy, nerek, serca. Chłopiec wymaga ciągłej konsultacji lekarskiej i badań, które przede wszystkim przebiegają poza granicami naszego kraju, w Stanach Zjednoczonych.

Tym razem główną gwiazdą wydarzenia będzie Olga Bończyk- aktorka i wokalistka. Wykona godzinny recital „Piosenki z klasą”.

Drugą niespodzianką koncertu będzie występ Jarosława Jarosa, którego jeszcze niedawno można było podziwiać w duecie z Grzegorzem Halamą. Artysta wykona piosenki liryczne i kabaretowe. Dodamy, że widniejący na plakacie aktor Mateusz Grydlik ze względów zdrowotnych nie może być z nami w dzień koncertu.

Koncert dobroczynny uświetni także iluzjonista Damian Kość, który wykona pokaz iluzji „Imagination Magic”. Jako jedyny iluzjonista został wpisany do Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej.

Artystyczne występy będą  przeplatane aukcjami charytatywnymi na rzecz Krzysia. W tym roku organizatorzy pozyskali kilkanaście przedmiotów, w tym zegarki od firmy Time Trend, vouchery na pobyt w Hotelach: Platinum Palace we Wrocławiu, Gołębiewski w Karpaczu i w Hotelu Topacz, czy też w Villi Wernera w Szklarskiej Porębie, vouchery od Firmy Prezent Marzeń, vouchery od Restauracji: Inspiracja,  Z nurtem na statku Wratislavia,  czy też IL TRAMONTO, bony zakupowe od firmy Niebieszczańscy, kołdra od firmy Tempur, biżuteria od firmy jubilerskiej Savicki czy też upominki od firmy GLOV , upominki od firmy Prymat, zegar wykonany metodą pirografii, stół dębowy od firmy Wolne Meble i czapka od Kamila Stocha.

Ponadto będą do zdobycia inne atrakcyjne gadżety takie jak bilety do Teatru Polskiego we Wrocławiu,  vouchery na strzelnicę, do Parku trampolin JumpWorld, kalendarz od WKS Śląsk Wrocław, płyty, piłki, czy też książki z autografami, a także zdjęcie z autografem Piotra Cieszewskiego- zdobywcy m.in. Mount Everest. Warto przed koncertem wrzucić do portfela dodatkowy banknot i wygrywając coś dla siebie, wesprzeć tę akcję charytatywną. Na zakończenie koncertu odbędzie się loteria kilku rzeczy spośród numerów na bilecie.

Aukcje poprowadzą Jarosław Jaros oraz Anna Szmidt i Patryk Kałka z Dolnośląskiej Fundacji Przyjaciele.

Bilety „cegiełki” w cenie 30 zł można nabywać od 20 marca w Hostelu Wroclov przy ul. Wąskiej 5 (Rynek) oraz w dniu koncertu od godziny 13:00 w Domu Kultury ANIMA do samego koncertu i w trakcie jego trwania.

Koncert został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu firm: Galeria DOMAR, La Boca, Wokas, ABi- meble biurowe, Agrema Poland,  RG-Group Transport i Spedycja Renata Gęsicka z Czaplinka, Biuro turytyczno-pielgrzymkowe ALFA-TUR, Cito, Bistro Przepis i Restauracja IL TRAMONTO, DD Zabudowy, HEAVEN, Cocer, a także Zelwat. Duże wsparcie otrzymaliśmy także od Pana Kazimierza Ujazdowskiego- Posła do Parlamentu Europejskiego.

KONCERT DOBROCZYNNY NA RZECZ KRZYSIA – POZYTYWNA ENERGIA 6
OLGA BOŃCZYK,  JAROSŁAW JAROS,  ILUZJONISTA  DAMIAN KOŚĆ
6 kwietnia 2019, godzina 17:00
Wrocławski Klub ANIMA, ul. Pilczycka 47

Dodatkowe informacje:

Radosław Bednarski (Prezes Fundacji)

Telefon: 693 145 674

kontakt@fundacjaprzyjaciele.pl

Anna Szmidt (koordynator projektu)
Telefon: 695 249 979
E-mail: annaszmidt1210@wp.pl
Facebook: www.facebook.com/projektpozytywnaenergia
link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/387054848808073/

Previous Sitzsäcke im Kinderzimmer
Next Marihuana medyczna - czyli czy konopie mogą leczyć?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał ponad 100 saszetek z dopalaczami

Funkcjonariusze z komisariatu policji na Ołbinie zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o rozprowadzanie środków odurzających. Policjanci w trakcie sprawdzania jego miejsca zamieszkania znaleźli ponad 100 saszetek foliowych z dopalaczami. Zabezpieczony towar

Wiadomości 0 Comments

Handlowali papierosami bez polskich znaków akcyzy skarbowej

Wrocławscy policjanci z zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o wprowadzanie do obrotu wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Wpadli, gdy wczesnym rankiem na parkingu przy jednym ze sklepów w centrum

Wiadomości 0 Comments

VIII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Złotoryi

Zwycięzcami VIII Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Złotoryi okazali się reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. Kolejne medalowe miejsca przypadły zespołowi złotoryjskiego nadleśnictwa oraz reprezentantom

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź