Myjka fryzjerska

Myjka fryzjerska

Zaopatrzenie może być dużym wydatkiem w ramach otwarcia nowego salonu piękności czy salonu fryzjerskiego. Startupy salonów wymagają wyposażenia, narzędzi stylisty i spisu produktów, a wszystko powinno być na miejscu przed dniem otwarcia. Ta lista niezbędnych materiałów eksploatacyjnych może pomóc w uporządkowaniu budżetu początkowego.

Ogólne wyposażenie salonu

Niezależnie od tego, czy planujesz oferować jedynie strzyżenie, czy także zabiegi na twarz, manicure lub szeroki wybór usług kosmetycznych, istnieje kilka podstawowych materiałów eksploatacyjnych, których potrzebuje każdy salon. System POS i rejestr są niezbędne do planowania spotkań z klientami i zwiększania sprzedaży. Inne niezbędne artykuły to telefony, podstawowe artykuły biurowe i biurko dla recepcjonistki. Warto zainwestować w oprogramowanie do planowania i system płatności zbliżeniowych, aby usprawnić działanie salonu. Zrób pierwsze wrażenie na klientach dzięki atrakcyjnemu wystrojowi recepcji, który pasuje do ogólnego klimatu Twojego salonu. Wyposażenie recepcji w wygodne krzesła lub małe kanapy zapewnia, że oczekujący klienci mają miejsce do siedzenia, a małe stoliki mogą pomieścić materiały do czytania lub filiżanki kawy.

Inne sprzęty

Mundury lub fartuchy z kapturem mogą utrzymywać koordynację stylistów i chronić ich codzienną odzież przed narażeniem na chemikalia stosowane podczas zabiegów kosmetycznych. Konieczne może być również wyposażenie ochronne, takie jak lateksowe rękawiczki. Krzesła i lustra do salonu mogą stanowić poważny wydatek dla salonu startupowego. Krzesła ze wbudowanymi podnóżkami zapewniają dodatkowe wsparcie i komfort dla klientów, a krzesła o regulowanej wysokości zapewniają stylistom dodatkową wszechstronność. Przed zakupem krzeseł i lusterek zastanów się, czy nie potrzebujesz opinii od swoich stylistów, ponieważ to oni będą pracować na tych stacjach. Myjka fryzjerska musi być elastyczna, żeby można ją było dopasować do różnych typów ciała klienta. Rozważ dodatki, które pomogą zmniejszyć skurcze szyi i zapewnią klientom komfort. Suszarki wysokiej jakości oszczędzają czas i pomagają utrwalić określone fryzury i prace koloryzacyjne. Zapewniają równomierne ciepło w całej głowie.

Wózki na kółkach ułatwiają przenoszenie zapasów między stanowiskami pracy i pomagają stylistom utrzymać porządek. Szukaj wytrzymałych kółek, które mogą wytrzymać częste użytkowanie na różnych podłogach oraz wysuwanych szuflad, które umożliwiają łatwy dostęp do narzędzi. Lista niezbędnych artykułów do salonu jest znaczna: nożyczki, maszynki do golenia, elektryczne narzędzia do stylizacji, ręczniki, butelki z rozpylaczem, peleryny do strzyżenia włosów, szczotki, grzebienie, lusterka ręczne i narzędzia do farbowania włosów. Koordynuj zakupy z fryzjerami i ze stylistami, aby wyposażyć każde stanowisko, ponieważ niektórzy styliści mogliby preferować narzędzia lub potrzebować specjalistycznego sprzętu do różnych rodzajów włosów i technik. Stacje do manicure są głównym przedmiotem listy wyposażenia salonów paznokci. Stacja do manicure ze wbudowanym schowkiem pozwala przechowywać zapasy na wyciągnięcie ręki. Upewnij się, że powierzchnia jest wystarczająco duża, aby pomieścić lampę i ręczną kąpiel.

Zastanów się nad zainstalowaniem krzeseł do pedicure ze wbudowanymi kąpielami na stopy, aby zapewnić klientom przyjemne wrażenia. Niektóre krzesła mają system hydrauliczny, podczas gdy inne modele wymagają od technika pedicure ręcznego napełniania i opróżniania kąpieli stóp. Luksusowe fotele pedicure z funkcją masażu jeszcze bardziej uprzyjemniają doznania. Jeśli masz ograniczony budżet, możesz zacząć od podstawowego fotela pedicure, a później poszukać czegoś lepszego.

 

 

Previous Jak zadbać o czystość swojego samochodu - pranie dywaników samochodowych
Next Kolekcjonerskie nasiona marihuany

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Maszyny rolnicze – nowe czy używane?

Rolnicy potrzebują wielu rodzajów maszyn, aby móc w pełni wykonywać swoją pracę. Dzięki obecności odpowiedniego sprzętu są w stanie zasiać, uprawić i zebrać plonu z pola. Wielu rolników swoi przed

Strefa Biznesu 0 Comments

Nowa inwestycja blisko wrocławskiego Rynku

Na początku lutego do sprzedaży trafiła nowa inwestycja Activ Investment, zlokalizowana zaledwie 1,2 km od wrocławskiego Rynku. Zainteresowanie jest ogromne. W pierwszym miesiącu, sprzedano ponad 25 mieszkań a wiele z

Strefa Biznesu 0 Comments

Ile płacimy za OC we Wrocławiu?

Wrocław – jedno z najdroższych miast do życia w Polsce. Wysokie ceny wynajmu i kupna nieruchomości, drogie usługi i obciążające portfel koszty utrzymania sprawiają, że wielu wrocławian narzeka na drożyznę.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź