Najciekawsze wizytówki z Internetu

Najciekawsze wizytówki z Internetu

Wizytówka jest często niedocenianym elementem identyfikacji i promocji przedsiębiorstwa. Rzecz ta kojarzy nam się trochę z czasami sprzed Internetu, ale cały czas poprzez wręczenie interesującej, dobrze wykonanej i zmyślnie zaprojektowanej wizytówki można zdobyć wiele punktów u potencjalnego klienta. Wiele jest przypadków, w których dobre wrażenie uzyskane za pomocą wizytówki skutkowało zawarciem umowy z klientem. W dzisiejszych czasach oczywiście wizytówki przygotowuje się najczęściej online korzystając z usług e-drukarni, do których zalicza się również drukarnia wykonująca wizytówki lobos.promo. 

Typy wizytówek

Trudno jest przygotować jakiś jednoznaczny katalog wizytówek i ich typów. Możliwe są naprawdę daleko idące ingerencje zmysłu kreatywnego, dzięki którym uzyska się znakomite rezultaty, charakteryzujące się różnorodną kolorystyką oraz stylami wykonywanych wizytówek. Zazwyczaj jednak prace nad wizytówką prowadzi się w oparciu o pewien nie do końca sztywny schemat, ponieważ takie uporządkowanie działań ułatwia uzyskanie pożądanego efektu.
Pierwsza kwestia to materiał, z jakiego przygotowywane będą wizytówki. Zdecydowanie najpopularniejszy jest papier kredowy, który ceniony jest za swoją niską cenę i przyjemną jakość wydruku. Taka wizytówka jest jednak dość nieprzyjemna w dotyku i nie posiada żadnej konkretnej faktury.
Dla papieru kredowego jest całkiem sporo alternatyw, na przykład papier akwarelowy lub plastik. Zmiana materiału na bardziej wykwintny to niestety konieczność dopłacenia określonej kwoty.

Czytaj również: Jak stworzyć dobrą wizytówkę?

Kształt wizytówki to drugi element, jaki należy ustalić. Zazwyczaj wybierane są kształty klasyczne – prostokątne. Z zaokrąglonymi lub ostrymi rogami. Te zaokrąglone najczęściej pojawiają się w biznesie.
W ostatnim czasie bardzo modne stały się wizytówki kolorowe. W ich przypadku konieczne jest dobre zaplanowanie kolorystyki, rozkładu kolorów i ich nasycenia. Za bardziej eleganckie mimo wszystko uchodzą wizytówki czarno-białe, których wciąż widzimy większość.
Ciekawą modą, jaka pojawiła się w ostatnim czasie, są wizytówki dwustronne. Do niedawna była to rzadkość, a obecnie takich wizytówek jest cała masa.
Gdzie dostaniemy nasze wizytówki?
Wizytówki oczywiście odbierzemy w domu lub zostaną przesłane do siedziby naszej firmy. Związane jest to z tym, że najsensowniejszym sposobem uzyskiwania wizytówek jest ich zamawianie w drukarni online. Pozwoli to na uzyskanie najlepszego stosunku jakości do ceny, a dodatkowo umożliwi wybieranie z wielu predefiniowanych wzorów.

Previous Czy agencje pracy są potrzebne?
Next Dostałeś pismo od firmy windykacyjnej? Nie wpadaj w panikę!

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Przyszłość polskiej energetyki – rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego

INNOWACJA, EKSPANSJA I INTEGRACJA TO NAZWA NASZEJ GRY, KTÓRĄ NAZYWAMY BIZNESEM O JUŻ OSIĄGNIĘTYCH SUKCESACH, PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ, NOWYCH PRODUKTACH W OFERCIE I SILE MARKI ROZMAWIALIŚMY Z ROBERTEM ZAGOŻDŻONEM, ZAŁOŻYCIELEM

Strefa Biznesu 0 Comments

Nowoczesne wyposażenie biura – styl i ergonomia sprzyjający pracy

Organizując nowoczesne stanowisko pracy, warto postawić na ergonomię. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, takiemu jak regulowane krzesła i fotele, biurka zaprojektowane z poszanowaniem zasad ergonomii oraz przy zastosowaniu dodatkowych akcesoriów biurowych możemy

Strefa Biznesu 0 Comments

Wyposażenie biura – tradycyjnie czy nowocześnie?

Tradycja walczy z nowoczesnością na wszystkich możliwych polach tego starcia, przez co świat rozwija się według postęp sinusoidalnego: idąc do przodu, najpierw wychylamy się w stronę nowoczesności, by potem poprzez

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź