Plakat

Plakat

Pierwszym krokiem do zrobienia własnego niesamowitego plakatu jest ustawienie pliku graficznego. Czy wiesz, że możesz stworzyć swój własny plakat używając jednego z wielu popularnych programów, takich jak Word lub PowerPoint? A jeśli zajmujesz się bardziej złożonymi programami do projektowania, dlaczego nie stworzyć swojego plakatu w Photoshopie lub Publisher? Niezależnie od tego, jak tworzysz swoje arcydzieło, oto kilka naszych najlepszych wskazówek dotyczących projektowania.

Cyfrowy druk plakatu

Cyfrowy druk plakatów online, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, niezależnie od tego, czy chcesz wyświetlić swoją reklamę, czy dzieło sztuki, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Na czym drukowane są plakaty:

Jedwab o wartości 170 g/m² – cienka i niedroga opcja, która najlepiej sprawdza się na tymczasowych plakatach. Nadchodzi koncert lub wydarzenie, o którym chcesz krzyczeć? Plakat drukowany na wartościowym jedwabiu jest idealny, jeśli szukasz niedrogich, ale wysokiej jakości plakatów.

Klasyczny jedwab o gramaturze 250 g/m² – mocniejszy materiał o wysokiej jakości wyglądu i wrażenia. Chcesz pokazać swoim klientom nowe opcje sezonowego menu w Twojej restauracji lub specjalne zabiegi oferowane w Twoim salonie? Klasyczna opcja z jedwabiu zdziała cuda dla Twoich niestandardowych plakatów.

Wodoodporne PVC – przy 220mic, ta cienka, odporna na warunki atmosferyczne opcja jest idealna do zewnętrznych ramek A. Jeśli reklamujesz ekskluzywną ofertę i potrzebujesz znaku outdoorowego, Twój plakat A2, plakat A1 i plakaty A0 będą wyglądać wysokiej jakości i wytrzymają brytyjską pogodę, a wszystko to przy zachowaniu niskich kosztów.

Ciężkie wodoodporne PCV – szyldy zewnętrzne lub plakaty o długiej żywotności są najlepszym zastosowaniem dla tej opcji 400mic PCV. Jeśli chcesz zrobić wrażenie przez dłuższy okres czasu, wydrukuj wszystkie swoje trwałe plakaty na tym materiale.

Wybierz specjalne wykończenie laminatem na klasycznym materiale z jedwabiu. Dodają one dodatkowej ochrony Twojemu plakatowi reklamowemu i nadają mu szczególny wygląd lub wrażenie. Wybierz jeden z nich:

  • Matowy – gładkie, bez połysku wykończenie, które zmiękcza kolory
  • Połysk – widoczne wykończenie z wysokim połyskiem, które rozjaśnia kolory

Dowiedz się więcej o druku plakatów online na stronie: http://wielodruki.pl/

Previous Tłumaczenia dla firm i nie tylko
Next Czym dokładnie dopalacze?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Najciekawsze wizytówki z Internetu

Wizytówka jest często niedocenianym elementem identyfikacji i promocji przedsiębiorstwa. Rzecz ta kojarzy nam się trochę z czasami sprzed Internetu, ale cały czas poprzez wręczenie interesującej, dobrze wykonanej i zmyślnie zaprojektowanej

Strefa Biznesu 0 Comments

Kampania Google Shopping czy SEO? W co zainwestować więcej środków?

Reklamy Google Shopping wykazują pewne podobieństwa do SEO – przynajmniej w kwestii ustawiania wyświetlanych reklam przez Google. Zakupy Google bazują jednak na przekazie wizualnym, SEO – na tekście. Która forma jest

Strefa Biznesu 0 Comments

Jak urządzić małe biuro?

W czasie urządzania swojego biura stoimy przed niemałym wyzwaniem. To, w jaki sposób zaprojektujemy to miejsce w wielkim stopniu wpływa na to, czy będziemy w stanie sprawnie pracować. Biuro jest

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź