Podawał się za kobietę na portalu randkowym – napadał na przychodzących na spotkanie

Podawał się za kobietę na portalu randkowym – napadał na przychodzących na spotkanie

Wrocławscy policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością komendy wojewódzkiej oraz komisariatu na Krzykach zatrzymali mężczyznę, który podając się na kobietę na portalu randkowym, umawiał się z innymi osobami, a następnie napadał na nie. Wobec podejrzanego zastosowany został już tymczasowy areszt na 3 miesiące. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Cybeprzestępczością z wrocławskiej komendy wojewódzkiej ustalili mężczyznę podejrzanego o rozbój, a następnie  działając wspólnie z policjantami z komisariatu na Krzykach, zatrzymali go na jednej z ulic miasta. Jak wynika z materiałów zgromadzonych w tej sprawie przez policjantów, pewien 19- letni mężczyzna na portalu randkowym podając się za kobietę, umówił się na spotkanie z inną osobą. Sprawca podał pokrzywdzonemu jedynie informację o bramie i czekał na ofiarę pod blokiem. Byli umówieni na telefon. Gdy pokrzywdzony pod blokiem wyciągnął aparat i zadzwonił, by przekazać informację, że jest i czeka, 19 – latek podszedł do niego z nożem i zażądał gotówki. Pokrzywdzony stracił w ten sposób 300 złotych.

Obecnie sprawą zajmują się policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Krzyki. Wyjaśniając okoliczności związane z działalnością zatrzymanego na chwilę obecną ustalili związek mężczyzny z 9 innymi tego rodzaju zdarzeniami.

Podejrzany usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża. Za napad rabunkowy z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności. 19 – latek przebywa obecnie w tymczasowym areszcie.

Policjanci zwracają się do osób, które zostały pokrzywdzone w wyniku rozboju w przytoczonych powyżej okolicznościach, a nie zgłaszały tego, bądź też w zgłoszeniu nie podały wszystkich okoliczności zaistniałego zdarzenia, o osobisty bądź telefoniczny (tel. 71 782 46 00 ) kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Krzyki.

Previous Pijanego kierowcę zatrzymali policjanci. Miał 2.28 promila i zderzył się z innym samochodem
Next Wrocławscy policjanci jeszcze tego samego dnia namierzyli i zatrzymali podejrzanego o zabójstwo

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pijany rzucał butelkami w samochody – został zatrzymany przez policjantów

Do policyjnego aresztu trafił mężczyzna zatrzymany przez policjantów z Wrocławia, a podejrzany o uszkodzenie kilku aut. Sprawca był pijany, a przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie wykazało ponad 3,2 promila alkoholu w

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamania do obiektów handlowych

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z Wrocławia, podejrzanemu o włamania do placówek handlowych na terenie miasta. Jego łupem padały głównie artykuły spożywcze, alkohol

Wiadomości 0 Comments

Policjanci po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który spowodował kolizję i był poszukiwany

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pełniąc służbę na ulicy Krakowskiej zauważyli kierowcę, który jechał samochodem i prowadził jednocześnie rozmowę trzymając w ręku telefon. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!