Podziękowania dla wrocławskich policjantów ruchu drogowego z patrolu motocyklowego

Podziękowania dla wrocławskich policjantów ruchu drogowego z patrolu motocyklowego

Do Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy z patrolu motocyklowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu za pomoc i wsparcie udzielone Pani, która uczestniczyła w zdarzeniu drogowym na jednej z ulic Wrocławia.Pani, w którą wjechała ciężarówka, jechała ze swoją mamą, która ze względu na zdarzenie bardzo źle się poczuła. Mimo stresu, dzięki kompleksowej pomocy udzielonej przez funkcjonariuszy, Pani mogła być przy swojej mamie w tej trudnej dla niej sytuacji, nie martwiąc się pozostałymi okolicznościami.

Z przesłanej informacji wynika, że do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych, na ul. Legnickiej. W samochód Pani wjechała ciężarowy pojazd typu betoniarka. Pani jechała ze swoją mamą, która ze względu na zdarzenie bardzo źle się poczuła.

Pomocy im natychmiast udzielili policjanci z patrolu motocyklowego, którzy znajdowali się w pobliżu. Dzięki temu, że zajęli się natychmiast kompleksowo zabezpieczeniem miejsca zdarzenia, wezwaniem pogotowia ratunkowego i powiadomieniem odpowiednich służb, Pani mimo stresu mogła zająć się swoją mamą. Wszystkimi pozostałymi sprawami związanymi z zaistniałym zdarzeniem zajęli się policjanci.

Jak napisała Pani, jest ona wdzięczna za pomoc i wsparcie, które okazali jej wrocławscy policjanci w tej trudnej chwili. Dzięki ich pomocy mogła być przy swojej mamie nie martwiąc się pozostałymi okolicznościami.

Miło nam, że praca policjantów została doceniona.

Previous Chciał popełnić samobójstwo – policyjni negocjatorzy odwiedli mężczyznę od tego kroku
Next Podziękowania dla policjantów z wrocławskiego komisariatu wodnego

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci przypominają o bezpieczeństwie podczas prac polowych

Praca w rolnictwie to ciężkie i często niebezpieczne zajęcia. W gospodarstwie używa się różnych narzędzi i maszyn – nie zawsze są one w pełni sprawne technicznie, a obsługujące je osoby

Wiadomości 0 Comments

4 sierpnia 2017 r. pl. Wolności we Wrocławiu – dolnośląskie obchody Święta Policji

Święto Policji, to data szczególna dla funkcjonariuszy. To czas awansów, nominacji, odznaczeń oraz podziękowań zarówno dla samych policjantów i pracowników Policji, jak i tych, z którymi, na co dzień współpracują.

Wiadomości 0 Comments

Bezpiecznie podczas Światowych Igrzysk Sportowych – The World Games 2017 na Dolnym Śląsku

Za nami już 4 dni Światowych Igrzysk Sportowych, zorganizowanych na terenie województwa dolnośląskiego, w których rywalizują sportowcy z ponad 100 państw, reprezentujący 31 rodzajów sportów nieolimpijskich. Zawody, które przyciągają rzesze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!