Pokłócił się z partnerką i w złości zniszczył kilka aut

Pokłócił się z partnerką i w złości zniszczył kilka aut

Wrocławscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o zniszczenie mienia. Jak ustalili funkcjonariusze, 24-latek podczas kłótni ze swoją partnerką, uszkodził kilka samochodów zaparkowanych na jednej z ulic w dzielnicy Krzyki. Swoją złość skupił głównie na lusterkach bocznych samochodów, niszcząc kilka z nich. Właściciele aut oszacowali straty na kilka tysięcy złotych. Przypomnijmy, że za uszkodzenie mienia może grozić kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Grzywna, kara ograniczenia lub nawet pozbawienia wolności grozić może teraz 24-letniemu mieszkańcowi Wrocławia, który spowodował straty przekraczające 5000 złotych. Mężczyzna wybrał bardzo nieodpowiednią metodę obniżenia poziomu targających nim emocji. O jego zachowaniu zostali poinformowani policjanci, którzy w nocy patrolowali rejon wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Zgłaszający telefonicznie przekazał, że widzi mężczyznę, który niszczy zaparkowane przy drodze pojazdy i wywiadowcy po chwili, byli już na miejscu.

Świadek zdarzenia przekazał policjantom, że widział jak młody mężczyzna uderza w lusterka samochodów. Miała mu towarzyszyć kobieta, z którą prowadził bardzo ożywioną dyskusję. Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi podanemu przez zgłaszającego i postanowili z nim porozmawiać.

Był nim 24-letni mieszkaniec wrocławianin, który zachowywał się dość nerwowo i był bardzo pobudzony. Podczas rozmowy, wywiadowcy ujawnili na ulicy kilka zaparkowanych samochodów, posiadających zniszczone lusterka.

W związku z uzasadnionym podejrzeniem popełnienia przestępstwa uszkodzenia mienia, młody mężczyzna został zatrzymany. Podczas czynności poinformował policjantów, że uszkodził pojazdy, ponieważ pokłócił się z partnerką i musiał w jakiś sposób wyrzucić z siebie negatywne emocje. Niestety, ale sposób który wybrał doprowadził do strat przekraczających 5000 złotych.

Tej samej nocy, trafił on do policyjnego aresztu. Usłyszał następnie zarzuty, ale dopiero po wytrzeźwieniu, bowiem podczas zatrzymania miał ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Przypomnijmy, że za zniszczenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Previous Chciał sprzedać policjantom marihuanę
Next Mężczyzna próbował umówić się na spotkanie z 14-latką - zatrzymali go policjanci

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się wyłudzaniem pieniędzy – 9 osób zatrzymanych, a straty to, co najmniej 10 mln złotych

Rozbita zorganizowana grupa przestępcza zajmującą się wyłudzaniem pieniędzy na szeroką skalę, to efekt działań dolnośląskich policjantów. 9 osób zatrzymanych, w tym organizator tego przestępczego procederu i kierownik grupy.Na chwilę obecną

Wiadomości 0 Comments

Czyj to numer – jak sprawdzić właściciela nieznanego numeru?

Połączenia z nieznanych numerów to obecnie plaga, która dotyczy użytkowników telefonów komórkowych. Pewnie każdy kto używa telefonu spotyka się z sytuacjami, gdy na wyświetlaczu pojawia się nieznanych numer, a w

Wiadomości 0 Comments

Jeśli barber shop we Wrocławiu, to dlaczego właśnie BlackBeard?

BlackBeard to wyróżniający się ponadczasowością i elegancją barber shop we Wrocławiu, w którym można również skorzystać z usług fryzjera męskiego. Znajdujemy się we Wrocławiu na ulicy Tęczowej 57, a więc

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź