Policjanci odnaleźli w lesie zaginionego 17 – latka

Policjanci odnaleźli w lesie zaginionego 17 – latka

Szczęśliwie zakończyła się akcja poszukiwawcza za zaginionym 17 – latkiem, prowadzona w nocy przez policjantów z powiatu ząbkowickiego. Nastolatek wybrał się na przejażdżkę rowerową. Zgubił się jednak w lesie i nie potrafił wrócić do domu. Funkcjonariusze odnaleźli go wystraszonego, przemarzniętego i przemoczonego. Nie doznał on na szczęście jednak żadnych obrażeń. Odnaleziony został przekazany pod opiekę rodziny.

W nocy ze środy na czwartek policjanci z powiatu ząbkowickiego szukali zaginionego w lesie 17 – latka. Poszukiwania rozpoczęto po tym, jak późnym wieczorem funkcjonariusze zostali powiadomieni o zaginięciu. Z uzyskanych informacji wynikało, że nastolatek zaginął w kompleksie leśnym, w okolicach Grodziszcza. Ze względu na stan zdrowia miał problem z powrotem do domu.

Zaginiony wybrał się na przejażdżkę rowerową. Gdy długo nie wracał rodzina rozpoczęła poszukiwania. W międzyczasie zaginionemu udało się skontaktować z rodziną, którą powiadomił o tym, że zgubił się w lesie i nie wie dokąd iść. Gdy nie udało się odnaleźć nastolatka, o zaginięciu powiadomiono Policję.

Dyżurnemu udało się skontaktować z zaginionym telefonicznie. Nie był on jednak w stanie powiedzieć, gdzie się znajduje, a po chwili z uwagi na rozładowaną baterię, połączenie zostało przerwane. Policjanci prowadząc intensywne poszukiwania, sprawdzali różne rejony.

W wyniku prowadzonych działań, nad ranem funkcjonariusze odnaleźli zaginionego. 17 – latek był wystraszony, przemarznięty i przemoczony. Nie doznał na szczęście jednak żadnych obrażeń. Odnaleziony został przekazany pod opiekę rodziny.

Previous "Ramirez" miał w szafie 107 kilogramów narkotyków
Next Sukces dolnośląskiego policjanta na trasie morderczego górskiego biegu The North Face Lavaredo Ultra Trail we włoskich Dolomitach

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Chciał popełnić samobójstwo – policyjni negocjatorzy odwiedli mężczyznę od tego kroku

Policyjna pomoc przyszła w odpowiednim momencie. 29-latek zamknął się w jednym z legnickich sklepów spożywczych i trzymając nóż przy szyi groził samobójstwem. Policyjne negocjacje  doprowadziły do powstrzymania mężczyzny przed desperackim

Wiadomości 0 Comments

4 sierpnia 2017 r. pl. Wolności we Wrocławiu – dolnośląskie obchody Święta Policji

Święto Policji, to data szczególna dla funkcjonariuszy. To czas awansów, nominacji, odznaczeń oraz podziękowań zarówno dla samych policjantów i pracowników Policji, jak i tych, z którymi, na co dzień współpracują.

Wiadomości 0 Comments

Był poszukiwany w całym kraju za oszustwa

Nie dość, że był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawiania wolności za oszustwa, to jeszcze poruszał się przywłaszczonym rowerem z miejskiej wypożyczalni. Mężczyzna, który wpadł w ręce wrocławskich policjantów, trafił

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź