Samochodem uderzył w drzewo i pojechał dalej

Samochodem uderzył w drzewo i pojechał dalej

Policjanci z wrocławskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem kierowcy, który stracił panowanie nad sowim autem i uderzył nim w drzewo. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce i wtedy okazało się, że mężczyzna zdołał szybko odjechać. Jednak już po kilkunastu minutach, został on namierzony i zatrzymany przez funkcjonariuszy. Na podjeździe przy jego domu stało uszkodzone BMW, a mężczyzna miał ponad 2.6 promila alkoholu w organizmie. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Po godzinie 18:20, policjanci otrzymali zgłoszenie, z treści którego wynikało, że na jednej z dróg w gminie Kąty Wrocławskie, pijany kierowca spowodował wypadek. Osoba zgłaszająca, chwilę później poinformowała, że po uderzeniu w drzewo, pośpiesznie uciekł BMW. Jego zdaniem, kierujący był pijany i stanowił zagrożenie dla innych użytkowników ruchu.

Policjanci niezwłocznie pojechali na miejsce i od razu zajęli się sprawą, a kilkanaście minut później, odnaleźli poważnie uszkodzony samochód. Gdy dotarli do jego kierowcy i przebadali go alkomatem, wyszło na jaw, że jest pijany. Mężczyzna miał ponad 2.6 promila alkoholu w organizmie.

Został zatrzymany i trafił prosto do aresztu.

Mężczyzna przyznał, że uczestniczył w zdarzeniu drogowym, ale przekonywał próbował przekonać policjantów, że był absolutnie trzeźwy. Twierdził, że alkohol pił dopiero po powrocie do domu, dodając, że nikomu nie zrobił nic złego, więc nie rozumie czego Policja od niego chce.

Zgodnie z procedurami, kierowcy pobrano krew do badań.

Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, odpowie teraz przed sądem. Grozić mu mogą  2 lata pozbawienia wolności.

Previous 39-latek okazał policjantom prawo jazdy, na którym był biały proszek
Next Areszt za kradzieże paliwa dla mężczyzny zatrzymanego przez kryminalnych z wrocławskich Krzyków

Może to Ci się spodoba

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Młotkiem wybił szybę w pojeździe, bo zdenerwował się na właściciela

Policjanci z Wrocławia zatrzymali bezpośrednio po zdarzeniu mężczyznę, który nietrzeźwy awanturował się na klatce schodowej jednego z budynków mieszkalnych na terenie Ołbina, a wcześniej młotkiem uszkodził samochód sąsiada. Straty oszacowano

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Zatrzymani za przestępstwa narkotykowe – jeden z podejrzanych tymczasowo aresztowany

Policjanci z powiatu dzierżoniowskiego zatrzymali dwie osoby zajmujące się przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze przedstawili podejrzanym zarzuty dotyczące posiadani znacznej ilości środków odurzających oraz handlu nimi. W sprawie zabezpieczono ponad 650 porcji

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Policjanci zlikwidowali domową plantację

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Policjanci w jego mieszkaniu znaleźli ukryte pomieszczenie gdzie uprawiana była marihuana. Oprócz krzewów konopi zabezpieczono sprzęt, który

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź