Samochodem uderzył w drzewo i pojechał dalej

Samochodem uderzył w drzewo i pojechał dalej

Policjanci z wrocławskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem kierowcy, który stracił panowanie nad sowim autem i uderzył nim w drzewo. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce i wtedy okazało się, że mężczyzna zdołał szybko odjechać. Jednak już po kilkunastu minutach, został on namierzony i zatrzymany przez funkcjonariuszy. Na podjeździe przy jego domu stało uszkodzone BMW, a mężczyzna miał ponad 2.6 promila alkoholu w organizmie. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Po godzinie 18:20, policjanci otrzymali zgłoszenie, z treści którego wynikało, że na jednej z dróg w gminie Kąty Wrocławskie, pijany kierowca spowodował wypadek. Osoba zgłaszająca, chwilę później poinformowała, że po uderzeniu w drzewo, pośpiesznie uciekł BMW. Jego zdaniem, kierujący był pijany i stanowił zagrożenie dla innych użytkowników ruchu.

Policjanci niezwłocznie pojechali na miejsce i od razu zajęli się sprawą, a kilkanaście minut później, odnaleźli poważnie uszkodzony samochód. Gdy dotarli do jego kierowcy i przebadali go alkomatem, wyszło na jaw, że jest pijany. Mężczyzna miał ponad 2.6 promila alkoholu w organizmie.

Został zatrzymany i trafił prosto do aresztu.

Mężczyzna przyznał, że uczestniczył w zdarzeniu drogowym, ale przekonywał próbował przekonać policjantów, że był absolutnie trzeźwy. Twierdził, że alkohol pił dopiero po powrocie do domu, dodając, że nikomu nie zrobił nic złego, więc nie rozumie czego Policja od niego chce.

Zgodnie z procedurami, kierowcy pobrano krew do badań.

Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, odpowie teraz przed sądem. Grozić mu mogą  2 lata pozbawienia wolności.

Previous 39-latek okazał policjantom prawo jazdy, na którym był biały proszek
Next Areszt za kradzieże paliwa dla mężczyzny zatrzymanego przez kryminalnych z wrocławskich Krzyków

Może to Ci się spodoba

Wrocław na Sygnale 0 Comments

„Ramirez” miał w szafie 107 kilogramów narkotyków

107 kilogramów marihuany o wartości 3,2 mln złotych miał w budynku gospodarczym 34-letni Jakub J. ps. Ramirez zatrzymany w Bardzie Śląskim przez policjantów wrocławskiego CBŚP przy udziale dolnośląskiego USC. Jak

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Wpadli z nielegalnymi papierosami i tytoniem – straty Skarbu Państwa 115 tys. złotych

Policjanci z Wrocławia zatrzymali dwóch mężczyznę w związku z posiadaniem przez nich dużej ilości nielegalnego tytoniu. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 100 kilogramów tytoniu oraz prawie 50 tysięcy papierosów bez akcyzy.

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Policyjne działania na dolnośląskich drogach pod kryptonimem „Prędkość” – 28 osób straciło prawo jazdy

Pomimo licznych kampanii społecznych, komunikatów i apeli nawołujących do przestrzegania ograniczeń prędkości, w dalszym ciągu znajdują się osoby, które nie stosują się do znaków drogowych ignorując w ten sposób bezpieczeństwo

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź