Smartfony Samsung Galaxy A

Smartfony Samsung Galaxy A

Nie wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych marzą o posiadaniu flagowych urządzeń. Z myślą o tych osobach została stworzona linia Samsung Galaxy A. To smartfony, które mają bardzo dobrą specyfikację, które zostały wykonane bardzo solidnie, ale są urządzeniami plasującymi się pod względem ceny na średniej półce. Wykonaniem oczywiście nie ustępują flagowym produktom marki Samsung.

Budowa i wygląd Samsunga Galaxy A

Samsungi linii A wyróżniają się wyjątkowym charakterem. Jest to zasługa dizajnu klasy premium. Podobnie jak w produktach linii S zastosowana została metalowa ramka. Dzięki niej smartfony są odporne na działanie kurzu, pyłu i wody. Obie strony telefonu zostały wyposażone w szkło. Niższa cena linii A nie oznacza, że urządzenia te pozostają w tyle za produktami flagowymi.

Dane techniczne Samsunga A

Pierwsze urządzenia z serii Samsung A wyposażone zostały w wyświetlacze ALMOND, obsługiwały także funkcję Always On Display. W porównaniu więc z produktami konkurencji należącymi do tej samej półki cenowej, prezentowały się zdecydowanie lepiej. Smartfony serii A na pewno przypadną do gustu osobom, którym nie podobają się duże modele. Samsung Galaxy A3 ma ekran HD o przekątnej 4,7 cala, zaś Galaxy A5 posiada ekran 5,2 cala Full HD. Ten drugi model posiada również optyczną stabilizację obiektywu. Między sobą modele te różnią się specyfikacją oraz ceną. W efekcie na ich zakup może sobie pozwolić spora grupa osób. To linia, która przypadnie do gustu tym osobom, które szukają solidnego, robiącego ładne zdjęcia telefonu w przystępnej cenie.

Innowacyjne rozwiązanie nie tylko we flagowych modelach

W ostatnim czasie polityka prowadzona przez firmę Samsung uległa pewnym modyfikacjom. Firma zaczęła cenić nie tylko tych klientów, którzy wybierają produkty flagowe. Dzięki zmianie polityki także w smartfonach ze średniej półki zaczęły pojawiać się nowinki. Wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami może się w efekcie poszczycić linia Samsung Galaxy A. Samsung Galaxy A9 pro oraz A7 nie są produktami flagowymi, a mimo to wprowadzono w nich oryginalne dodatki.

Samsung Galaxy A7 jest pierwszym telefonem, który koreański potentat wyposażył w potrójny aparat główny. Model ten uważany jest za tańszy odpowiednik A9 Pro. Budowa telefonu niczym szczególnym się nie wyróżnia, może poza jednym: czytnik linii papilarnych został przeniesiony na krawędź boczną. Telefon ten pokazuje, w jakim kierunku będzie podążać w przyszłości firma z Korei.

Jaka przyszłość czeka Samsunga Galaxy A?

Producent stale rozwija linię Galaxy A. Zgodnie z zapowiedziami mają się pojawić kolejne urządzenia ze średniej półki, które będą wyróżniać się zarówno ceną, jak i jakością. Cechami charakterystycznymi tej serii jest to, że składa się ona z bardzo różnorodnych urządzeń. Osoby, które postawią na produkty z tej linii mają do wyboru mnóstwo smartfonów różniących się między sobą ceną. Nadal będą to urządzenia dobrze wyposażone i bardzo dobrej jakości. To dobry wybór dla osób, które nie muszą posiadać flagowego produktu.

Więcej na stronie samsunggalaxya.pl

Previous Czy SEO i pozycjonowanie znaczą to samo? Sprawdź
Next Nowe mieszkanie - wybór na lata czy opcja na dzisiaj?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Dolnośląscy policjanci nagrodzeni za ratowanie ludzkiego życia i profesjonalizm w służbie

Policjanci ratując życie osób oraz ich mienie narażali swoje życie, a także zatrzymali przestępców podejrzanych o kradzieże oraz oszustwa. Za podjęte działania ratownicze i wzorowe wykonywanie swoich obowiązków, w trakcie

Wiadomości 0 Comments

Policjant ranny podczas akcji zatrzymania przestępców wraca powoli do zdrowia

Funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji we Wrocławiu, ranny podczas policyjnej akcji zatrzymania niebezpiecznych przestępców, został objęty kompleksową pomocą medyczną i psychologiczną. Trafił do jednego z najnowocześniejszych wrocławskich szpitali, gdzie zajęli

Wiadomości 0 Comments

Zniszczył nożem opony w pojeździe – został zatrzymany przez policjantów chwilę po zdarzeniu

Wrocławscy policjanci z komendy miejskiej, zostali skierowani na interwencję, gdzie według zgłoszenia miał awanturować się mężczyzna i grozić nożem mieszkańcom. Jak się okazało, podejrzany swoją złość ostatecznie wyładował na czterech

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź