Top 5 darmowych pożyczek – od kogo brać?

Top 5 darmowych pożyczek – od kogo brać?

Darmowe pożyczki trzeba zwracać szybko, ale jeśli spełnisz wszystkie warunki zawartej umowy, faktycznie nie zapłacisz nawet złotówki prowizji czy innej opłaty. Poznaj 5 firm, które aktualnie mają w ofercie atrakcyjną promocję dla nowych klientów na 0% RRSO.

1. Halo Pożyczka

W ramach Halo Pożyczki możesz pożyczyć 1000 zł i oddać dokładnie taką samą kwotę, bez żadnych dodatkowych opłat. Ogólny zakres pożyczek w tej firmie mieści się w przedziale 500‑2000 zł. Maksymalny czas spłaty wynosi 30 dni. Pożyczkodawca wymaga jedynie dowodu osobistego, a bazy, do których zagląda, to: BIK, ERIF, KRD, Infomonitor i ZBP. Przelew środków następuje w ciągu 1 dnia roboczego. To numer 1 rankingu, ale sprawdź także inne chwilówki na bezpiecznechwilowki.pl.

2. Lendon

Kojarzysz Lendon.pl z reklam telewizyjnych? Właśnie ta firma ma dla Ciebie coś specjalnego: darmową pożyczkę na kwotę 1000 zł, jeżeli jesteś nowym klientem. RRSO wynosi okrągłe 0%. Ogólnie firma pożycza do 3000 zł, czas na spłatę zaczyna się zaś od 5, a kończy na 45 dniach. Przelew jest bardzo szybki, następuje standardowo już w około pół godziny.

3. Polo Pożyczka

BIK, KRD, BIG – tylko do tych baz zajrzy Polo Pożyczka, zanim udzieli Ci pożyczki na kwotę od 300 do 1000 zł. Wystarczy mieć konto w banku, telefon komórkowy, dowód osobisty i dokument, który potwierdza otrzymywanie stałego dochodu. Nie ma dolnego limitu wieku, o Polo Pożyczkę można się starać już po ukończeniu 18. roku życia. Na spłatę masz 15 albo 30 dni.

4. Kuki.pl

Interesuje Cię pożyczka na oświadczenie na bezpiecznechwilowki.pl? Specjalna promocja 0% od Kuki.pl to świetna okazja na darmową pożyczkę. Jeżeli mieścisz się w przedziale wiekowym 20‑75 lat, potrzebujesz od 200 do 3000 zł i chcesz pożyczyć te pieniądze na dowód, wystarczy złożenie wniosku, a wypłata środków nastąpi nawet w przeciągu kwadransa. Pamiętaj, że Twoje dane są sprawdzane w bazach BIK, ERIF, KRD, Infomonitor oraz BIG.

5. Moneyman

Moneyman znany z reklam zajmuje kolejne miejsce w rankingu darmowych chwilówek, który obejmuje najbardziej aktualne, wiarygodne i zweryfikowane informacje. Potrzebujesz na szybko 1000 zł? Zgłoś się do firmy, która w regularnej ofercie ma pożyczki nawet do 4000 zł. Maksymalny czas spłaty, co rzadkie na rynku, wynosi nawet 61 dni. Dzięki temu nie ma takiej presji na spłatę jak w przypadku innych firm ujętych w rankingu. Jak szybko wpłyną pieniądze na Twoje konto? To już zależy od księgowania w Twoim banku, ale na pewno szybko. Wystarczy mieć dowód osobisty, rachunek osobisty w banku i skończone 18 lat.

Previous Tymczasowy areszt za kradzież rozbójniczą
Next Bezpieczeństwo na drodze. Jakie oświetlenie zabrać ze sobą w podróż?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wrocławscy policjanci poszukują skradzionego Citroena Berlingo przystosowanego do przewozu osoby niepełnosprawnej

Policjanci z Wrocławia prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania sprawców kradzieży i odzyskania Citroena Berlingo przystosowanego do przewozu osoby niepełnosprawnej. Do kradzieży doszło w nocy z 19 na 20 lutego br.

Wiadomości 0 Comments

Bezpieczny 1 listopada na Dolnym Śląsku – policyjna akcja ZNICZ 2017

Dzień Wszystkich Świętych na Dolnym Śląsku minął bezpiecznie. W tym dniu największego natężenia ruchu pojazdów i pieszych, odnotowano 3 wypadki. Co najważniejsze nikt w tych wypadkach nie zginął. Dolnośląscy policjanci

Wiadomości 0 Comments

Policjanci ratowali życie mężczyzny, który prawdopodobnie doznał zawału serca w centrum miasta

Mężczyzna upadł i zaczął sinieć. Policjanci z wrocławskiego Oddziału Prewencji ratowali mężczyznę, który prawdopodobnie dostał zawału serca w centrum miasta. Błyskawicznie podjęta reanimacja najprawdopodobniej przyczyniła się do uratowania życia mężczyzny.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!