Top 5 darmowych pożyczek – od kogo brać?

Top 5 darmowych pożyczek – od kogo brać?

Darmowe pożyczki trzeba zwracać szybko, ale jeśli spełnisz wszystkie warunki zawartej umowy, faktycznie nie zapłacisz nawet złotówki prowizji czy innej opłaty. Poznaj 5 firm, które aktualnie mają w ofercie atrakcyjną promocję dla nowych klientów na 0% RRSO.

1. Halo Pożyczka

W ramach Halo Pożyczki możesz pożyczyć 1000 zł i oddać dokładnie taką samą kwotę, bez żadnych dodatkowych opłat. Ogólny zakres pożyczek w tej firmie mieści się w przedziale 500‑2000 zł. Maksymalny czas spłaty wynosi 30 dni. Pożyczkodawca wymaga jedynie dowodu osobistego, a bazy, do których zagląda, to: BIK, ERIF, KRD, Infomonitor i ZBP. Przelew środków następuje w ciągu 1 dnia roboczego. To numer 1 rankingu, ale sprawdź także inne chwilówki na bezpiecznechwilowki.pl.

2. Lendon

Kojarzysz Lendon.pl z reklam telewizyjnych? Właśnie ta firma ma dla Ciebie coś specjalnego: darmową pożyczkę na kwotę 1000 zł, jeżeli jesteś nowym klientem. RRSO wynosi okrągłe 0%. Ogólnie firma pożycza do 3000 zł, czas na spłatę zaczyna się zaś od 5, a kończy na 45 dniach. Przelew jest bardzo szybki, następuje standardowo już w około pół godziny.

3. Polo Pożyczka

BIK, KRD, BIG – tylko do tych baz zajrzy Polo Pożyczka, zanim udzieli Ci pożyczki na kwotę od 300 do 1000 zł. Wystarczy mieć konto w banku, telefon komórkowy, dowód osobisty i dokument, który potwierdza otrzymywanie stałego dochodu. Nie ma dolnego limitu wieku, o Polo Pożyczkę można się starać już po ukończeniu 18. roku życia. Na spłatę masz 15 albo 30 dni.

4. Kuki.pl

Interesuje Cię pożyczka na oświadczenie na bezpiecznechwilowki.pl? Specjalna promocja 0% od Kuki.pl to świetna okazja na darmową pożyczkę. Jeżeli mieścisz się w przedziale wiekowym 20‑75 lat, potrzebujesz od 200 do 3000 zł i chcesz pożyczyć te pieniądze na dowód, wystarczy złożenie wniosku, a wypłata środków nastąpi nawet w przeciągu kwadransa. Pamiętaj, że Twoje dane są sprawdzane w bazach BIK, ERIF, KRD, Infomonitor oraz BIG.

5. Moneyman

Moneyman znany z reklam zajmuje kolejne miejsce w rankingu darmowych chwilówek, który obejmuje najbardziej aktualne, wiarygodne i zweryfikowane informacje. Potrzebujesz na szybko 1000 zł? Zgłoś się do firmy, która w regularnej ofercie ma pożyczki nawet do 4000 zł. Maksymalny czas spłaty, co rzadkie na rynku, wynosi nawet 61 dni. Dzięki temu nie ma takiej presji na spłatę jak w przypadku innych firm ujętych w rankingu. Jak szybko wpłyną pieniądze na Twoje konto? To już zależy od księgowania w Twoim banku, ale na pewno szybko. Wystarczy mieć dowód osobisty, rachunek osobisty w banku i skończone 18 lat.

Previous Tymczasowy areszt za kradzież rozbójniczą
Next Bezpieczeństwo na drodze. Jakie oświetlenie zabrać ze sobą w podróż?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Przewoziła ponad 80 worków z nielegalnym tytoniem

Do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka kara finansowa może grozić kobiecie, która przewożąc tytoń bez polskich znaków akcyzy skarbowej, wpadła w ręce policjantów z Wrocławia. Wartość uszczuplenia na szkodę

Wiadomości 0 Comments

Zniszczył nożem opony w pojeździe – został zatrzymany przez policjantów chwilę po zdarzeniu

Wrocławscy policjanci z komendy miejskiej, zostali skierowani na interwencję, gdzie według zgłoszenia miał awanturować się mężczyzna i grozić nożem mieszkańcom. Jak się okazało, podejrzany swoją złość ostatecznie wyładował na czterech

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymany dealer – z ilości którą posiadał można by uzyskać ponad 1.1 tys. porcji narkotyków

Patrolując wrocławskiego osiedle Ołbin, policjanci postanowili skontrolować dziwnie zachowującego się mężczyznę. Jak się później okazało, miał przy sobie blisko 1000 porcji amfetaminy. Działając później w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli kolejne

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź