Uroczyste wprowadzenie Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu

Uroczyste wprowadzenie Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu

Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu odbyła się uroczystość powołania mł. insp. Dariusza Kokornaczyka na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu. Rozkaz o powołaniu wręczył Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski. Komendant wręczył także podczas odprawy rozkaz o powierzeniu obowiązków I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu mł. insp. Jerzemu Kokotowi. W uroczystości wzięli udział również I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Krzysztof Niziołek, Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki oraz przedstawiciele wrocławskiej Policji.

Uroczysta odprawa odbyła się o godzinie 10.00 w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu. Komendant Wojewódzki Policji życzył nowemu szefowi wrocławskich policjantów wszystkiego najlepszego na zajmowanym stanowisku, podkreślając jego wieloletnie doświadczenie, w tym na stanowiskach kierowniczych oraz bardzo ważną rolę powiatu wrocławskiego w województwie.

Mł. insp. Dariusz Kokornaczyk, który objął dzisiaj stanowisko Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu podkreślił to, że z Wrocławiem związany jest już od dłuższego czasu. W swoim wystąpieniu podkreślił, że wierzy, iż wspólnie stworzony przez ostatnie lata zespół będzie nadal godnie służył społeczeństwu.

Służbę w Policji mł. insp. Dariusz Kokornaczyk rozpoczął w 1990 roku. Przez kolejne lata zajmował szereg stanowisk wykonawczych i kierowniczych w strukturach Policji. Od 1999 roku pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Sycowie. Na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Sycowie powołany został w 2001 roku. W 2005 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnicy, a w 2012 roku na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu. Od kilku miesięcy pełnił obowiązki Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu. Komendant Kokornaczyk jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu wręczył także podczas odprawy rozkaz o powierzeniu obowiązków I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu mł. insp. Jerzemu Kokotowi, pełniącemu wcześniej służbę na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji Wrocław Stare-Miasto.

Uroczystość była także okazją do złożenia podziękowań przez Komendanta Wojewódzkiego Policji funkcjonariuszom i pracownikom z wrocławskiej komendy, za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie swoich zadań służbowych.

Do życzeń, składanych nowemu Komendantowi Miejskiemu Policji we Wrocławiu przez funkcjonariuszy, dołączył się także Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki.

Previous „Manufaktura Świąteczna" – Świąteczne ozdoby Hand Made
Next Kosmetyki ekologiczne nie dają natychmiastowego efektu

Może to Ci się spodoba

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Zatrzymani za kradzież paliwa z pojazdu ciężarowego. Podczas zdarzenia pokrzywdzony spał w szoferce – o zdarzeniu dowiedział się od policjantów

Policjanci z powiatu bolesławieckiego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa w ilości blisko 160 litrów z samochodu ciężarowego,. Ponadto na miejscu zdarzenia policjanci ujawni substancję psychotropową w postaci metamfetaminy.

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Kolejne zatrzymania w sprawie oszustw przy realizacji i finansowaniu grantów na badania naukowe

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, prowadzą śledztwo, nadzorowane przez Prokuraturę Okręgową w Legnicy, dotyczące nieprawidłowości przy realizacji i finansowaniu grantów na badania naukowe w Akademii

Wrocław na Sygnale 0 Comments

Wjechał samochodem na teren skateparku

Na terenie Bolesławca doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, nastolatek prowadząc samochód nagle zjechał z drogi, a następnie wjechał na teren skateparku. Na szczęście nikomu nic

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź