Zatrzymany za zniszczenie mienia

Zatrzymany za zniszczenie mienia

Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju i rodzinnych spotkań w gronie najbliższych. Niestety nie były one spokojne dla pewnej pary, która przyjęła z wizytą swoich znajomych. Gość zniszczył najpierw drzwi na klatce schodowej, a następnie spowodował uszkodzenia w trzech pojazdach. Był mocno nietrzeźwy. Policjanci, którzy błyskawicznie przyjechali na miejsce zdarzenia, zatrzymali awanturnika. Trafił do policyjnego aresztu. Za niszczenie mienia grozić mu może teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Małżeństwo było z wizytą u swoich znajomych w budynku wielorodzinnym na terenie wrocławskich Krzyków. W pewnej chwili 39-letni mężczyzna miał wszczął awanturę i stał się agresywny. Chwilę później zniszczył drzwi na klatce schodowej, w których wybił szybę. Następnie wyszedł na zewnątrz i swoją złość wyładował na zaparkowanych pojazdach. W osobowym Peugeocie zniszczył klapę bagażnika, w kolejnych dwóch pojazdach pourywał lusterka. Świadkowie wezwali Policję.   Po chwili na miejsce przyjechali policyjni wywiadowcy z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Funkcjonariusze zatrzymali 39-letniego awanturnika. Policjanci ustalili też właścicieli uszkodzonych samochodów i zostawili im stosowną informację z prośbą o kontakt.

Zatrzymany wraz z funkcjonariuszami trafił prosto na Komisariat Policji. Tam sprawdzono stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.   W rozmowie z policjantami mężczyzna oświadczył, że pokłócił się z innym mężczyzną, który był w mieszkaniu. Właśnie za to, że nie potrafił utrzymać swoich nerwów na wodzy, trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Za zniszczenie mienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami, grozić mu może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Luxus Matratzen - für sehr anspruchsvolle Kunden
Next Policjanci chwilę po zdarzeniu zatrzymali podejrzanego o usiłowanie zabójstwa

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zatrzymali mężczyznę na gorącym uczynku i odzyskali skradzione auto o wartości 85 tys. złotych

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca ma na swoim koncie, co najmniej 3 kradzieże samochodów na ternie miasta.

Wiadomości 0 Comments

Podsumowanie akcji „Truck & Bus” na Dolnym Śląsku – blisko 250 naruszeń związanych ze stanem technicznym pojazdów

Prawie 250 przypadków niewłaściwego stanu technicznego pojazdów, blisko 330 przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości przez kierujących samochodami – to tylko niektóre efekty policyjnych kontroli m.in. samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzonych na

Wiadomości 0 Comments

Areszt za napad z użyciem niebezpiecznego narzędzia na interweniujących funkcjonariuszy

Jak niebezpieczna bywa służba policjantów, wie chyba każdy. Niestety kilka dni temu, dwaj funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, znaleźli się właśnie w takiej sytuacji. Podczas interwencji w związku

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!