KIEROWCA BMW UDERZYŁ W DRZEWO – ZDARZENIE DROGOWE NA TRASIE DOBRE MIASTO – LUBOMINO
Lidzbarscy i orneccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 507 w miejscowości Rogiedle. Tam kierujący bmw 20-latek uderzył w drzewo. Mężczyzna i troje pasażerów zostali przetransportowani do szpitali w Olsztynie. Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Do zdarzenia doszło dziś (28.08.17) kilka minut po godzinie 5:00 w m. Rogiedle. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jadący trasą Dobre Miasto – Lubomino 20-letni kierowca bmw, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w drzewo i zjechał do przydrożnego rowu. Z kierującym w pojeździe podróżowały jeszcze dwie kobiety i mężczyzna. Wszyscy poszkodowani, mieszkańcy województwa podlaskiego zostali przetransportowani do szpitali w Olsztynie. 20-letni kierowca ma złamaną nogę i uraz obojczyka. Na miejscu zdarzenia drogowego pracowali policjanci i strażacy. Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
W miejscu zdarzenia przez ponad 2 godziny trwały utrudnienia. Funkcjonariusze wytyczyli objazdy.
Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy, zdjęcie nogi z gazu i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Szczególnie w godzinach porannych, kiedy mimo sprzyjającej pogody nawierzchnia jest mokra i śliska.
Może to Ci się spodoba
Alkoholizm – czynniki ryzyka, fazy, metody leczenia
Alkohol jest obecnie jedną z najpopularniejszych używek. Alkoholizm Każdy napój alkoholowy zawiera pewną ilość alkoholu etylowego. Alkohol etylowy jest silną trucizną neuroparalityczną, która zaburza funkcjonowanie układu nerwowego człowieka i powoduje
3 proste kroki do zarabiania, łatwiejsze niż zamawianie Ubera
Nawet 80% polskiego społeczeństwa ma obawy, że w obliczu stale rosnącej inflacji, ich podstawowe wynagrodzenie nie wystarczy do życia na oczekiwanym poziomie. A co gdyby w 3 prostych krokach, bez
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W OLSZTYNIE POGRATULOWAŁ LAUREATOM HARDMANA
W piętek, 18 sierpnia, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie odbyło się spotkanie laureatów policyjnego maratonu Hardman z Komendantem Wojewódzkim Policji w Olsztynie insp. Tomaszem Klimkiem. W piątek, 18.08.2017 r. Komendant Wojewódzki
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!