ZABEZPIECZYLI PAPIEROSY BEZ POLSKICH ZNAKÓW AKCYZY

ZABEZPIECZYLI PAPIEROSY BEZ POLSKICH ZNAKÓW AKCYZY

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu przechowywał papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy. Wartość uszczuplenia podatkowego wynosi ponad 18 tysięcy złotych. 57- latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na podstawie prowadzonych czynności wytypowali mężczyznę, który w swoim mieszkaniu może przechowywać papierosy bez polskich znaków akcyzy. Wczoraj (26.07.2017) pojechali pod wskazany adres.

W wyniku przeszukania znaleźli ponad 1000 paczek papierosów i kilogram tytoniu. W przypadku, gdy nielegalny towarf trafiłby na polski rynek straty Skarbu Państwa wyniosłyby ponad 18 tysięcy złotych. 57- latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous POLICYJNE ZABEZPIECZENIE "GRAND SLAM OLSZTYN 2017"
Next TRAGICZNY W SKUTKACH WYPADEK. MŁODY KIEROWCA ZGINĄŁ NA MIEJSCU

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ WYŁUDZAJĄCĄ KREDYTY. OSZUŚCI ZACIĄGNĘLI ZOBOWIĄZANIA NA PONAD 180 TYS. ZŁ

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 3 osoby, które posługując się skradzionymi dokumentami oraz podrabiając podpisy i zaświadczenia o zarobkach, wyłudzili z

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PÓŁTOREJ TONY SUSZU TYTONIOWEGO

Szczycieńscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celno-Skarbowej zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Świętajno. W budynkach zajmowanych przez 56-latka i 30-latka, policjanci znaleźli ponad półtorej tony nielegalnego suszu tytoniowego, prawie 700 paczek

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Do policyjnego aresztu trafił 34-latek, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani posiadał środki odurzające. Woreczek z marihuaną i 2 nabite tą substancją lufki policjanci prewencji znaleźli w jego odzieży.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź