19-LATEK Z SĄDOWYM ZAKAZEM WSTĘPU DO SKLEPÓW

19-LATEK Z SĄDOWYM ZAKAZEM WSTĘPU DO SKLEPÓW

Dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz zakaz wstępu i przebywania w pobliżu kilku sklepów – takie środki zapobiegawcze zastosował sąd wobec 19-letniego mieszkańca Dobrego Miasta. Młody mężczyzna wielokrotnie dokonywał kradzieży sklepowych. Jego łupem najczęściej padały butelki z alkoholem. Był już wcześniej karany za zniszczenie mienia i kradzież pojazdu.

19- letni mieszkaniec Dobrego Miasta jest dobrze znany policjantom z tamtejszego komisariatu. Kilkukrotnie prowadzone były przeciwko niemu postępowania w sprawie kradzieży sklepowych. Łupem młodego mężczyzny najczęściej padały butelki z alkoholem. Oprócz tego na swoim koncie ma również kradzież pojazdu i zdemolowanie jednego ze sklepów na terenie miasta.

Pod koniec ubiegłego tygodnia oficer dyżurny Komisariatu Policji w Dobrym Mieście otrzymał w krótkim odstępie czasu kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży piwa w kilku różnych sklepach. Ponadto, sprawca groził jednej z ekspedientek, że zrobi jej krzywdę. Policjanci ustalili, że odpowiedzialny za to jest wspomniany 19-letni mieszkaniec miasta.

Mężczyzna szybko został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty kradzieży i gróźb karalnych.

Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyzna ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz zakaz wstępu i przebywania w pobliżu kilku sklepów.

Wkrótce jego sprawą zajmie się sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous ZGŁOSIŁ KRADZIEŻ AUTA. OKAZAŁ SIĘ BYĆ POSZUKIWANY
Next Po co kupować, lepiej wynajmować

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

8-LATEK RANNY PODCZAS AWANTURY SĄSIEDZKIEJ. TRZY OSOBY ZATRZYMANE

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych i osadzonych w policyjnym areszcie po sąsiedzkiej awanturze. W jej trakcie jeden z nich piłą mechaniczną przeciął filary schodów, a następnie łopatą rzucił w kierunku 8-latka.

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

2 PODEJRZANYCH O POSIADANIE NARKOTYKÓW W RĘKACH POLICJANTÓW

Tylko w ciągu ostatniej doby olsztyńscy policjanci zatrzymali 2 mężczyzn, przy których znaleźli narkotyki. Pierwszy z nich „wpadł” podczas kontroli drogowej. Zawiniątko z suszem próbował ukryć w ustach. Drugi został

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

AGRESYWNY I UZBROJONY MĘŻCZYZNA ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW

Zatrzymany przez policjantów mieszkaniec Dobrego Miasta odpowie przed sądem najprawdopodobniej za uszkodzenie ciała 33-latka. Sprawca ranił pokrzywdzonego dwukrotnie nożem, a następnie uciekł. Agresywny i uzbrojony 43-latek został obezwładniony przez funkcjonariuszy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź