7-LETNI CHŁOPIEC WYPADŁ Z OKNA

7-LETNI CHŁOPIEC WYPADŁ Z OKNA

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na jednym z osiedli w Biskupcu. Niepełnosprawny 7-latek wypadł z okna mieszkania znajdującego się na III piętrze budynku. Chłopiec w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Do zdarzenia doszło wczoraj (10.04.2017) na jednym z osiedli w Biskupcu. Z mieszkania znajdującego się na III piętrze budynku wypadł niepełnosprawny 7-latek. Dziecko było w tym czasie pod opieką matki. Kiedy kobieta wyszła z pokoju, chłopiec wykorzystując jej chwilową nieuwagę wszedł na łóżko, z niego dostał się do otwartego okna i wypadł przez nie na zewnątrz.

Dziecko z licznymi obrażeniami ciała zostało przetransportowane śmigłowcem do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Jego stan jest ciężki.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że matka chłopca w chwili zdarzenia była trzeźwa. Oprócz 7-latka wychowuje jeszcze trójkę dzieci, które w tym czasie bawiły się na zewnątrz budynku.

Previous UKRYWAŁ SIĘ PRZED ORGANAMI ŚCIGANIA PRZEZ KILKANAŚCIE LAT
Next ZABEZPIECZYLI PONAD PÓŁ KILOGRAMA MARIHUANY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

DRUŻYNA KWP OLSZTYN ZAJĘŁA II MIEJSCE PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI POLICJI W PIŁCE SIATKOWEJ

Drużyna policjantów reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie, podczas Mistrzostw Polski Policji w Piłce Siatkowej w Zawierciu, stanęła na podium zajmując II zaszczytne miejsce. W sportowej imprezie udział brało 13

Wiadomości 0 Comments

GŁOŚNA DYSKUSJA PRZY OBIERANIU ZIEMNIAKÓW SKOŃCZY SIĘ W SĄDZIE

Przed sądem za wykroczenie odpowie dwóch mieszkańców Biskupca. Młodzi mężczyźni w środku nocy, na klatce schodowej jednego z bloków głośno dyskutowali przy… obieraniu ziemniaków, zakłócając przy tym spoczynek nocny sąsiadom.

Wiadomości 0 Comments

SPOTKANIE DZIELNICOWEGO ZE STUDENTAMI OBCOKRAJOWCAMI

Dzielnicowy Kortowa spotkał się ze studentami obcokrajowcami studiującymi na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie. Funkcjonariusz omówił obowiązujące w Polsce przepisy prawne. Słuchaczom przybliżył także procedury postępowania w sytuacjach zagrożenia życia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź