7-LETNI CHŁOPIEC WYPADŁ Z OKNA

7-LETNI CHŁOPIEC WYPADŁ Z OKNA

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na jednym z osiedli w Biskupcu. Niepełnosprawny 7-latek wypadł z okna mieszkania znajdującego się na III piętrze budynku. Chłopiec w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Do zdarzenia doszło wczoraj (10.04.2017) na jednym z osiedli w Biskupcu. Z mieszkania znajdującego się na III piętrze budynku wypadł niepełnosprawny 7-latek. Dziecko było w tym czasie pod opieką matki. Kiedy kobieta wyszła z pokoju, chłopiec wykorzystując jej chwilową nieuwagę wszedł na łóżko, z niego dostał się do otwartego okna i wypadł przez nie na zewnątrz.

Dziecko z licznymi obrażeniami ciała zostało przetransportowane śmigłowcem do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Jego stan jest ciężki.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że matka chłopca w chwili zdarzenia była trzeźwa. Oprócz 7-latka wychowuje jeszcze trójkę dzieci, które w tym czasie bawiły się na zewnątrz budynku.

Previous UKRYWAŁ SIĘ PRZED ORGANAMI ŚCIGANIA PRZEZ KILKANAŚCIE LAT
Next ZABEZPIECZYLI PONAD PÓŁ KILOGRAMA MARIHUANY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

JEDNOSTKA POLICJI OTWARTA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Olsztyńską jednostkę Policji odwiedziły przedszkolaki z Olsztyna. Dzieci zapoznały się z pracą policjantów różnych wydziałów oraz oglądały sprzęt i umundurowanie wykorzystywane w codziennej służbie. Policjanci przypomnieli również zasady bezpieczeństwa, których

Wiadomości 0 Comments

WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI POTRĄCENIA 62-LATKI

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych w Kętrzynie. 19-letni kierowca Forda Transit potrącił będącą na przejściu dla pieszych kobietę. W wyniku tego

Wiadomości 0 Comments

Jak zbudować schody ogrodowe?

Schody ogrodowe nie tylko ułatwiają poruszanie się po terenie, ale także nadają ogrodowi poczucie kompletności i struktury. Jeśli myślisz o zbudowaniu schodów ogrodowych własnymi rękami, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. 

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź