POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU
Giżyccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Gawliki Wielkie – Pietrasze. Kierujący volkswagenem sharanem uderzył w opla astrę. W wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący oplem i jego 5 pasażerów.
Do zdarzenia doszło wczoraj (21.08.2017r.) około godziny 16.00 na trasie Gawliki Wielkie-Pietrasze. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem sharan, mieszkaniec gminy Wydminy rozpoczął manewr wyprzedzania renaulta, a następnie opla astrę, którym kierował mieszkaniec gminy Kętrzyn. Kierujący oplem w tym momencie skręcał w lewo. Doszło do zdarzenia opla z volkswagenem. W wyniku tego zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala trafił kierowca opla i jego 5 pasażerów. Jak ustalili policjanci, oplem astrą podróżowało dwoje dorosłych i czworo dzieci w wieku od 1,5 do 9-lat. Kierujący byli trzeźwi.
Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia drogowego.
Może to Ci się spodoba
SPOTKANIE DZIELNICOWEGO ZE STUDENTAMI OBCOKRAJOWCAMI
Dzielnicowy Kortowa spotkał się ze studentami obcokrajowcami studiującymi na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie. Funkcjonariusz omówił obowiązujące w Polsce przepisy prawne. Słuchaczom przybliżył także procedury postępowania w sytuacjach zagrożenia życia
Bezpieczeństwo dziecka w internecie a gry online – jak sobie radzić z problemem?
Gry online to dzisiaj jedna z najpopularniejszych form rozrywki dla dzieci i młodzieży. Praktycznie każde dziecko posiada dziś dostęp do Internetu, dzięki czemu łatwo i szybko może zacząć grać w
POLICJANCI RAZEM Z FUNKCJONARIUSZAMI ITD KONTROLOWALI POJAZDY CIĘŻAROWE
Policjanci razem z funkcjonariuszami ITD przeprowadzili akcje kontroli pojazdów ciężarowych pracujących przy budowie obwodnicy Olsztyna. Działania powstały w związku z sygnałami ze strony mieszkańców miasta. Podczas kontroli ujawnili szereg nieprawidłowości.
