Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce – wielkie święto we Wrocławiu

Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce – wielkie święto we Wrocławiu

Czwarta edycja Rum Love Festiwal odbędzie się w Czasoprzestrzeni w Zajezdni Dąbie w dniach 23-24 czerwca 2023 r. Organizatorem i pomysłodawcą tego niezwykłego święta rumu jest Tomasz Krzyk, właściciel BlackBeard oraz Rum Love Festiwal.

W poprzednich edycjach Rum Love Festiwal wzięło udział około 1300 uczestników i 35 wystawców z całego świata. Zaprezentowano aż 300 gatunków alkoholi najwyższej jakości. Uczestnicy brali udział w ciekawych warsztatach i koncertach. Impreza zaskoczyła wszystkich niesamowitym klimatem i wspaniałą atmosferą.

Rum Love Festiwal wraca na mapę kulturalną Wrocławia. Jest to bardzo dobra wiadomość zarówno dla koneserów rumu, jak i osób, które dopiero zdobywają wiedzę o tym wspaniałym trunku.

Przeczytajhttps://blackbeard.com.pl/spotkania-firmowe/

Rum Love Festiwal powstał z pasji i chęci dzielenia się wiedzą o naturze alkoholi. Pomysłodawcą i twórcą jest Tomasz Krzyk, który zdobywał cenne doświadczenie, pracując w globalnych markach jak Bacardi Martini i Moet Hennessey. Tomasz podkreśla, że Festiwal jest jego ukochanym dzieckiem, zrodzonym z miłości do alkoholi.

Czym zaskoczą nas organizatorzy czwartej edycji Festiwalu? Dla uczestników tego niezwykłego wydarzenia przygotowano trzy strefy: wewnętrzną ze stoiskami wystawców, zewnętrzną z leżakami oraz gastronomiczną. W czasie Festiwalu możesz wziąć udział w licznych szkoleniach i warsztatach, degustować alkohol oraz bawić się na koncertach i występach. Degustacje i Master Class poprowadzą  ambasadorzy najbardziej prestiżowych  marek rumowych na świecie, którzy są mistrzami w swoich dziedzinach.

Warsztaty Master Class cieszą się największym zainteresowaniem. Zapisz się na nie już dziś i weź udział w  mistrzowskich pokazach. Część warsztatów będzie dostępna w ramach biletu, ale odbędą się też spotkania dodatkowo płatne.

Rum Love Festiwal to niezwykłe przeżycie, który przeniesie Cię w zupełnie inny świat. Zapraszamy Cię wraz z Twoimi przyjaciółmi i znajomymi do  udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu.

Dowiedz się więcej:

https://rumlovefestiwal.com/pl/o-rum-love-festiwal/

Previous Impreza urodzinowa – jak zorganizować niezapomniane przyjęcie wykorzystując planszówki?
Next Ile trzeba mieć punktów, żeby zdać testy na prawo jazdy?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PONAD 6500 PACZEK NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW NIE TRAFI NA RYNEK

Nidziccy kryminalni przy udziale przewodnika z psem służbowym z Izby Celnej w Olsztynie udaremnili wprowadzenie na rynek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Zaczęło się od kontroli drogowej, a skończyło przeszukaniem

Wiadomości 0 Comments

Komórki lokatorskie od producenta z Rzeszowa – DR CONSTRUCT

Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci na zwiększenie przestrzeni magazynowej w swoim mieszkaniu, komórki lokatorskie od producenta z Rzeszowa – DR CONSTRUCT są idealnym rozwiązaniem. Te nowoczesne konstrukcje pozwalają na

Wiadomości 0 Comments

OLSZTYŃSCY KRYMINALNI WICEMISTRZAMI KONKURSU „POLICJANT SŁUŻBY KRYMINALNEJ ROKU 2017”.

Po wygranym, wojewódzkim konkursie „Policjant Służby Kryminalnej roku 2017” nadzzedł czas na organizowane przez Szkołę Policji w Pile, Biuro Kryminalne KGP eliminacje ogólnopolskie. Reprezentanci Warmii i Mazur podczas finału w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź