Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce – wielkie święto we Wrocławiu

Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce – wielkie święto we Wrocławiu

Czwarta edycja Rum Love Festiwal odbędzie się w Czasoprzestrzeni w Zajezdni Dąbie w dniach 23-24 czerwca 2023 r. Organizatorem i pomysłodawcą tego niezwykłego święta rumu jest Tomasz Krzyk, właściciel BlackBeard oraz Rum Love Festiwal.

W poprzednich edycjach Rum Love Festiwal wzięło udział około 1300 uczestników i 35 wystawców z całego świata. Zaprezentowano aż 300 gatunków alkoholi najwyższej jakości. Uczestnicy brali udział w ciekawych warsztatach i koncertach. Impreza zaskoczyła wszystkich niesamowitym klimatem i wspaniałą atmosferą.

Rum Love Festiwal wraca na mapę kulturalną Wrocławia. Jest to bardzo dobra wiadomość zarówno dla koneserów rumu, jak i osób, które dopiero zdobywają wiedzę o tym wspaniałym trunku.

Przeczytajhttps://blackbeard.com.pl/spotkania-firmowe/

Rum Love Festiwal powstał z pasji i chęci dzielenia się wiedzą o naturze alkoholi. Pomysłodawcą i twórcą jest Tomasz Krzyk, który zdobywał cenne doświadczenie, pracując w globalnych markach jak Bacardi Martini i Moet Hennessey. Tomasz podkreśla, że Festiwal jest jego ukochanym dzieckiem, zrodzonym z miłości do alkoholi.

Czym zaskoczą nas organizatorzy czwartej edycji Festiwalu? Dla uczestników tego niezwykłego wydarzenia przygotowano trzy strefy: wewnętrzną ze stoiskami wystawców, zewnętrzną z leżakami oraz gastronomiczną. W czasie Festiwalu możesz wziąć udział w licznych szkoleniach i warsztatach, degustować alkohol oraz bawić się na koncertach i występach. Degustacje i Master Class poprowadzą  ambasadorzy najbardziej prestiżowych  marek rumowych na świecie, którzy są mistrzami w swoich dziedzinach.

Warsztaty Master Class cieszą się największym zainteresowaniem. Zapisz się na nie już dziś i weź udział w  mistrzowskich pokazach. Część warsztatów będzie dostępna w ramach biletu, ale odbędą się też spotkania dodatkowo płatne.

Rum Love Festiwal to niezwykłe przeżycie, który przeniesie Cię w zupełnie inny świat. Zapraszamy Cię wraz z Twoimi przyjaciółmi i znajomymi do  udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu.

Dowiedz się więcej:

https://rumlovefestiwal.com/pl/o-rum-love-festiwal/

Previous Odmień swój ogród na wiosnę!
Next Ile trzeba mieć punktów, żeby zdać testy na prawo jazdy?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Bezpieczeństwo dziecka w internecie a gry online – jak sobie radzić z problemem?

Gry online to dzisiaj jedna z najpopularniejszych form rozrywki dla dzieci i młodzieży. Praktycznie każde dziecko posiada dziś dostęp do Internetu, dzięki czemu łatwo i szybko może zacząć grać w

Wiadomości 0 Comments

Jak skutecznie pozbyć się karaluchów z domu?

Karaluchy, inaczej zwane muchami błonkówkami, są szkodnikami, które mogą być szczególnie dokuczliwe i trudne do usunięcia. Karaluchy szybko się rozmnażają, a ich obecność w domu może stanowić poważne zagrożenie dla

Wiadomości 0 Comments

Komu zlecić sprzątanie mieszkań?

Komu zlecić sprzątanie mieszkań? Z pewnością sprzątanie mieszkań nie należy do naszych ulubionych zajęć. Ten czasochłonny i wymagający pracy proces nieodłącznie kojarzy się z okresem przedświątecznym, wiosennym zabieganiem oraz oczywiście

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź