SQDA: Pionier w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zarządzania jakością

SQDA: Pionier w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zarządzania jakością

Działalność firmy SQDA sięga 2006 roku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat osiągnęła ona sukces koncentrując się na dostarczaniu usług w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, zdrowia, rozwiązań informatycznych, wsparcia produkcyjnego oraz jakości dla branż takich jak produkcyjna, motoryzacyjna, spożywcza, budowlana, energetyczna oraz usługowa. Obecnie SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) zatrudnia ponad 150 wyspecjalizowanych ekspertów, a liczba ich klientów to ponad 2000 firm.

Co robimy?

Pracownicy SQDA oferują szeroką gamę usług skupionych wokół bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia oraz wsparcia produkcyjnego. Usługi te obejmują m.in.: szkolenia, szkolenia e-learningowe, usługi informatyczne, systemy zarządzania, control&rework, wsparcie produkcyjne oraz doradztwo inżynieryjne.

Dlaczego warto wybrać SQDA?

Decydując się na współpracę z naszą firmą, każdy klient może liczyć na elastyczne warunki zawarcia umowy dopasowane do jego potrzeb. Oferta powstaje w oparciu o indywidualne wymagania, a realizacja usługi odbywa się szybko i sprawnie. Dodatkowo SQD Alliance posiada ubezpieczenie OC korporacyjne na kwotę 10 milion euro. Nasze usługi są również oparte na Systemie Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 certyfikowanym przez BSI Management Systems.

Naszą ofertę dotarło już do ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób wynosi rokrocznie około 17 tysięcy. Przemawia za nami gromadzona latami wiedza i doświadczenie specjalistów oraz pozytywne opinie naszych klientów. Nasze oddziały obsługują cały kraj, co pozwala na szybkie reagowanie i sprawną realizację zamówienia.

Zespół SQD Alliance

W skład SQD Alliance wchodzi zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają solidne i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań. Nasi eksperci stale podnoszą swoje kompetencje, mając na uwadze komfort i satysfakcję naszych klientów.

Podsumowanie

Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci wdrożyć skuteczne i nowoczesne rozwiązania poprawiejące bezpieczeństwo i jakość Twojej organizacji lub przedsiębiorstwa – dostarczamy Ci wszystkich narzędzi, by Ci to umożliwić. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się pełnią nowoczesnych rozwiązań i bezpieczeństwa!

 

Previous Komórki lokatorskie od producenta z Rzeszowa - DR CONSTRUCT
Next Jakie zalety posiada zastosowanie odstojnika popłuczyn z tworzywa PE-HD?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Od stycznia wchodzi w życie obowiązek potwierdzania godzin pracy dla osób zatrudnionych na umowach-zleceniach

Zmiany dla osób zatrudnionych na podstawie umów-zleceń. Od stycznia będzie obowiązkowe potwierdzanie godzin pracy. Sposób potwierdzania liczby przepracowanych godzin może zostać określony w umowie. W przeciwnym wypadku przyjmujący zlecenie lub świadczący usługi

Strefa Biznesu 0 Comments

Nawigacja ze specjalnością ratownictwo – profesja z przygodą w tle

Studiowanie nawigacji nie musi automatycznie oznaczać pracy na mostku kapitańskim. Gdzie i co studiować, aby nie wiało nudą, jaka uczelnia zapewni atrakcyjne programy studiów? Odpowiedź znajduje się na Wałach Chrobrego

Strefa Biznesu 0 Comments

Bezrobocie wśród absolwentów szkół wyższych wynosi 13 proc

Studia humanistyczne choć wciąż są popularne, to przyciągają znacznie mniej młodych osób niż jeszcze kilka lat temu. Jedną z przyczyn są trudności z odnalezieniem się na rynku pracy, większe niż w przypadku absolwentów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź