SQDA: Pionier w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zarządzania jakością

SQDA: Pionier w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zarządzania jakością

Działalność firmy SQDA sięga 2006 roku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat osiągnęła ona sukces koncentrując się na dostarczaniu usług w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, zdrowia, rozwiązań informatycznych, wsparcia produkcyjnego oraz jakości dla branż takich jak produkcyjna, motoryzacyjna, spożywcza, budowlana, energetyczna oraz usługowa. Obecnie SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) zatrudnia ponad 150 wyspecjalizowanych ekspertów, a liczba ich klientów to ponad 2000 firm.

Co robimy?

Pracownicy SQDA oferują szeroką gamę usług skupionych wokół bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia oraz wsparcia produkcyjnego. Usługi te obejmują m.in.: szkolenia, szkolenia e-learningowe, usługi informatyczne, systemy zarządzania, control&rework, wsparcie produkcyjne oraz doradztwo inżynieryjne.

Dlaczego warto wybrać SQDA?

Decydując się na współpracę z naszą firmą, każdy klient może liczyć na elastyczne warunki zawarcia umowy dopasowane do jego potrzeb. Oferta powstaje w oparciu o indywidualne wymagania, a realizacja usługi odbywa się szybko i sprawnie. Dodatkowo SQD Alliance posiada ubezpieczenie OC korporacyjne na kwotę 10 milion euro. Nasze usługi są również oparte na Systemie Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 certyfikowanym przez BSI Management Systems.

Naszą ofertę dotarło już do ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób wynosi rokrocznie około 17 tysięcy. Przemawia za nami gromadzona latami wiedza i doświadczenie specjalistów oraz pozytywne opinie naszych klientów. Nasze oddziały obsługują cały kraj, co pozwala na szybkie reagowanie i sprawną realizację zamówienia.

Zespół SQD Alliance

W skład SQD Alliance wchodzi zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają solidne i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań. Nasi eksperci stale podnoszą swoje kompetencje, mając na uwadze komfort i satysfakcję naszych klientów.

Podsumowanie

Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci wdrożyć skuteczne i nowoczesne rozwiązania poprawiejące bezpieczeństwo i jakość Twojej organizacji lub przedsiębiorstwa – dostarczamy Ci wszystkich narzędzi, by Ci to umożliwić. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się pełnią nowoczesnych rozwiązań i bezpieczeństwa!

 

Previous Komórki lokatorskie od producenta z Rzeszowa - DR CONSTRUCT
Next Jakie zalety posiada zastosowanie odstojnika popłuczyn z tworzywa PE-HD?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Praca w Olsztynie – w jakich zawodach można pracować w stolicy Warmii i Mazur? Charakterystyka olsztyńskiego rynku pracy

Kraina Tysiąca Jezior – bo tak nazywane jest województwo warmińsko-mazurskie, to region, który wyróżnia się bogactwem natury i wieloma atrakcjami turystycznymi. Oprócz tego, sama stolica regionu – Olsztyn, słynie w

Strefa Biznesu 0 Comments

Od stycznia podatki dla firm będą uproszczone

Proponowane przez rząd ułatwienia podatkowe dla firm to prawdziwa rewolucja – ocenia Mariusz Rutke z Wyższej Szkoły Bankowej. Osoby zarabiające do tysiąca zł będą mogły nie rejestrować działalności. To dla nich szansa na wyjście z szarej

Strefa Biznesu 0 Comments

Czym jest Polski Fundusz Energetyczny FIZAN

Polski Fundusz Energetyczny jest funduszem inwestycyjnym zamkniętym, realizującym w swojej istocie ideę polegającą na budowaniu wartości jego spółek portfelowych, dobranych zgodnie z wartościami oraz kryteriami wyrażonymi w jego statucie. Pośrednio

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź