SQDA: Pionier w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zarządzania jakością

SQDA: Pionier w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zarządzania jakością

Działalność firmy SQDA sięga 2006 roku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat osiągnęła ona sukces koncentrując się na dostarczaniu usług w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, zdrowia, rozwiązań informatycznych, wsparcia produkcyjnego oraz jakości dla branż takich jak produkcyjna, motoryzacyjna, spożywcza, budowlana, energetyczna oraz usługowa. Obecnie SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) zatrudnia ponad 150 wyspecjalizowanych ekspertów, a liczba ich klientów to ponad 2000 firm.

Co robimy?

Pracownicy SQDA oferują szeroką gamę usług skupionych wokół bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia oraz wsparcia produkcyjnego. Usługi te obejmują m.in.: szkolenia, szkolenia e-learningowe, usługi informatyczne, systemy zarządzania, control&rework, wsparcie produkcyjne oraz doradztwo inżynieryjne.

Dlaczego warto wybrać SQDA?

Decydując się na współpracę z naszą firmą, każdy klient może liczyć na elastyczne warunki zawarcia umowy dopasowane do jego potrzeb. Oferta powstaje w oparciu o indywidualne wymagania, a realizacja usługi odbywa się szybko i sprawnie. Dodatkowo SQD Alliance posiada ubezpieczenie OC korporacyjne na kwotę 10 milion euro. Nasze usługi są również oparte na Systemie Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 certyfikowanym przez BSI Management Systems.

Naszą ofertę dotarło już do ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób wynosi rokrocznie około 17 tysięcy. Przemawia za nami gromadzona latami wiedza i doświadczenie specjalistów oraz pozytywne opinie naszych klientów. Nasze oddziały obsługują cały kraj, co pozwala na szybkie reagowanie i sprawną realizację zamówienia.

Zespół SQD Alliance

W skład SQD Alliance wchodzi zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają solidne i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań. Nasi eksperci stale podnoszą swoje kompetencje, mając na uwadze komfort i satysfakcję naszych klientów.

Podsumowanie

Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci wdrożyć skuteczne i nowoczesne rozwiązania poprawiejące bezpieczeństwo i jakość Twojej organizacji lub przedsiębiorstwa – dostarczamy Ci wszystkich narzędzi, by Ci to umożliwić. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się pełnią nowoczesnych rozwiązań i bezpieczeństwa!

 

Previous Komórki lokatorskie od producenta z Rzeszowa - DR CONSTRUCT
Next Jakie zalety posiada zastosowanie odstojnika popłuczyn z tworzywa PE-HD?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Co wyróżnia dobre firmy montujące panele fotowoltaiczne we Wrocławiu?

Mogłoby się wydawać, że znalezienie firmy od fotowoltaiki we Wrocławiu i w regionie nie stanowi żadnego problemu. Chyba każdy z nas znalazł kiedyś w skrzynce ulotkę z ofertą realizacji takiej

Strefa Biznesu 0 Comments

Montaż i konserwacja kabli grzejnych oporowych

Aby prawidłowo zamontować kable grzewcze oporowe, należy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Po pierwsze, należy zachować odpowiedni odstęp między kablem a podłożem, aby zapewnić swobodny przepływ ciepła. Po drugie, należy zachować

Strefa Biznesu 0 Comments

Jak reklamować firmę we Wrocławiu?

Reklama jest nieodzowną częścią prowadzenia działalności gospodarczej. Zwraca na siebie uwagę potencjalnych klientów i pomaga w budowaniu marki. Jest wiele rodzajów reklam, a każdy z nich ma swoje unikalne korzyści.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź