AGRESYWNY I UZBROJONY MĘŻCZYZNA ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW

AGRESYWNY I UZBROJONY MĘŻCZYZNA ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW

Zatrzymany przez policjantów mieszkaniec Dobrego Miasta odpowie przed sądem najprawdopodobniej za uszkodzenie ciała 33-latka. Sprawca ranił pokrzywdzonego dwukrotnie nożem, a następnie uciekł. Agresywny i uzbrojony 43-latek został obezwładniony przez funkcjonariuszy po krótkim pościgu. Policjanci zmuszeni byli użyć wobec niego środków przymusu bezpośredniego.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w jednym z domów na terenie Dobrego Miasta. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letni mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu wtargnął do domu 33-latka, gdzie przebywała jego była partnerka. 43-latek miał przy sobie nóż, którym dwukrotnie ugodził w okolicę głowy właściciela mieszkania. Najprawdopodobniej mężczyzna zrobił to z zazdrości o kobietę.
Gdy sprawca uciekł na miejsce został wezwany patrol policji i pogotowie. Ranny 33-latek zostal zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Olsztynie.
Funkcjonariusze po uzyskaniu rysopisu sprawcy natychmiast ruszyli za nim w pościg. W niespełna godzinę namierzyli 43-latka. Mieszkaniec Dobrego Miasta był agresywny i groził im nożem. Policjanci byli zmuszeni użyć wobec napastnika środka przymusu bezpośredniego w postaci gazu, a następnie, gdy to nie przyniosło oczekiwanego rezultatu, a napastnik ruszył w ich stronę, jeden z policjantów wyciągnął broń i oddał dwa strzały ostrzegawcze w kierunku bezpiecznym. Wtedy to 43-latek odłożył nóż i zaczął wykonywać polecenia policjantów.
Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Nietrzeźwi byli także pokrzywdzeni. Z przesłuchaniem wszystkich osób trzeba będzie poczekac do ich całkowitego wytrzeźwienia.
Dopiero po zapoznaniu się z całym materiałem dowodowym prokurator podejmie decyzję o treści zarzutów.

Previous PRALI PIENIĄDZE Z HANDLU STERYDAMI NIEWIADOMEGO POCHODZENIA
Next PODEJRZANI W SPRAWIE ROZBOJU POD SKLEPEM ZATRZYMANI

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

TRAGICZNY W SKUTKACH WYPADEK. MŁODY KIEROWCA ZGINĄŁ NA MIEJSCU

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 21- latek uderzył w przydrożne drzewo. Zginął na miejscu. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Do zdarzenia doszło

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZYLI BLISKO 50 KRZAKÓW KONOPII INDYJSKICH I ZATRZYMALI 35- LATKA, KTÓRY JE HODOWAŁ

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zlikwidowali 4 plantacje konopii indyjskich należących do mieszkańca Olsztyna. Zabezpieczyli łącznie blisko 50 krzewów tej rośliny oraz gotowy susz. Za

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

KIEROWAŁ BEZ UPRAWNIEŃ I POSIADAŁ MARIHUANĘ

Lidzbarscy kryminalni zatrzymali 34-latka kierującego samochodem do kontroli. Jak się okazało, mieszkaniec Bartoszyc miał aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczony przez Sąd Okręgowy w Olsztynie na okres 4 lat. W

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź