MIAŁY PONAD 2 PROMILE ALKOHOLU W ORGANIZMIE A POD OPIEKĄ MAŁE DZIECI

MIAŁY PONAD 2 PROMILE ALKOHOLU W ORGANIZMIE A POD OPIEKĄ MAŁE DZIECI

Tylko w ciągu ostatniej doby, policjanci dwukrotnie interweniowali wobec kobiet, które będąc pod wpływem alkoholu, zajmowały się swoimi dziećmi. Chłopcy trafili już pod opiekę trzeźwych osób. Teraz za swoje zachowanie nieodpowiedzialne matki odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Wczoraj (21.03.17r) około godz. 20:00 policjanci otrzymali zgłoszenie mówiacę o tym, że w jednym z mieszkań na olsztyńskim Zatorzu, nietrzeźwa kobieta opiekuje się swoim dzieckiem.

Policjanci pod wskazanym adresem zastali cztery dorosłe osoby. Wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu. W mieszkaniu przebywał 5- letni chłopiec. Badanie jego matki na zawartość alkoholu wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Ponadto, w trakcie interwencji okazało się, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 45- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Z uwagi na to, że matka dziecka była pijana i nie mogła się nim zajmować, chłopiec trafił pod opiekę trzeźwego członka rodziny.

W tym samym czasie, kolejny patrol interweniował na olsztyńskich Jarotach. Zgłoszenie również dotyczyło nietrzeźwego opiekuna. Policjanci pojechali we wskazany adres i potwierdzili tą informację. Na miejscu policjanci zastali 35- latkę, która pod wpływem alkoholu zajmowała się swoim 2- letnim synkiem. Badanie wykazało w jej organizmie ponad 2 promile tej substancji.

Kobieta nie potrafiła wskazać, kto mógłby zająć się jej dzieckiem, dlatego na miejsce skierowany został pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, któremu policjanci przekazali chłopca.

Z obu interwencji, policjanci sporządzili dokumentację, która następnie trafi do sądu rodzinnego.

Previous DWIE OSOBY PODEJRZANE O POSIADANIE NARKOTYKÓW W RĘKACH PISKIEJ POLICJI
Next DZIELNICOWY OPOWIEDZIAŁ DZIECIOM I MŁODZIEŻY O SWOJEJ PRACY

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

21-LATEK ARESZTOWANY ZA GROŹBY

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 21-letni mieszkaniec Ełku, który groził pozbawieniem życia trzem pracownicom sklepu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w okolicy sklepu, był pijany. Zgodnie z kodeksem karnym

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZDERZENIE VOLKSWAGENA Z FORDEM

Nowomiejscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Wawrowicach. Kobieta kierująca volkswagenem golfem nie dostosowała prędkości do warunków ruchu w wyniku czego na łuku drogi zjechała na

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI STOISKO Z NIELEGALNYM TYTONIEM

Sprzedawca wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy został zatrzymany na gorącym uczynku. Mężczyzna w godzinach pracy targowiska na jednym ze stoisk, oferował swoim klientom papierosy oraz tytoń. Straty Skarbu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź