BMW UDERZYŁO W MERCEDESA, A NASTĘPNIE DACHOWAŁO. KIEROWCY OBU POJAZDÓW W SZPITALU

BMW UDERZYŁO W MERCEDESA, A NASTĘPNIE DACHOWAŁO. KIEROWCY OBU POJAZDÓW W SZPITALU

Nidziccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 545 Nidzica – Kozłowo. BMW uderzyło w mercedesa, a następnie dachowało. Kierowcy zostali przewiezienie do szpitala. Droga wojewódzka była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazd.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (30.05.2017) około godz. 06:30 koło miejscowości Sątop gm. Kozłowo. na drodze wojewódzkiej Jedwabno – Działdowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letnia mieszkanka gminy Szczytno kierująca pojazdem marki BMW jadąc w kierunku Działdowa, nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków na drodze, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu, uderzyła w prawidłowo jadący pojazd marki Mercedes, a następnie dachowała.

W wyniku tego zdarzenia ucierpiało dwoje kierowców, którzy sami podróżowali pojazdami. 55-letni kierowca mercedesa oraz 22-latka zostali przewiezieni do szpitala w Działdowie. Oboje byli trzeźwi i mieli zapięte pasy bezpieczeństwa. Przez 4 godziny była zablokowana droga, policjanci zorganizowali objazd.

Policjanci apelują o bezpieczną i rozważna jazdę oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Statystyki policyjne dowodzą, że podczas słonecznej pogody i bardzo dobrej przejrzystości powietrza dochodziło do największej liczby zdarzeń drogowych. Kierowcy czują się wtedy bezpieczniej za „kółkiem” i niewiele myśląc zwiększają prędkość z jaką się poruszają. Pamiętajmy, że bezpieczna jazda wymaga od kierowcy koncentracji i zdolności do podejmowania szybkich decyzji. Szybko nie oznacza bezpiecznie!

Previous 8-LATEK RANNY PODCZAS AWANTURY SĄSIEDZKIEJ. TRZY OSOBY ZATRZYMANE
Next PODKOM. TOMASZ OKORSKI Z KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OLSZTYNIE ZŁOTYM MEDALISTĄ 124 ZAWODÓW KLUBU STRZELECKIEGO "GARDA"

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PÓŁROCZNE PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ „BEZPIECZNY SENIOR”

Policjanci podsumowali realizację działań edukacyjno – profilaktycznych pn. „Bezpieczny Senior” w I połowie 2017 roku. Program skierowany do osób w wieku emerytalnym uzyskał akceptację Prezydenta Olsztyna i Starosty Olsztyńskiego i tym

Wiadomości 0 Comments

NOWE POROZUMIENIE W SPRAWIE KLAS MUNDUROWYCH

Komendant Miejski Policji w Olsztynie, mł. insp. Piotr Zabuski i Dyrektor Zespołu Szkół w Biskupcu, Krzysztof Janczara zawarli porozumienie na nowy rok szkolny w sprawie współpracy w realizacji programu nauczania w

Wiadomości 0 Comments

ZAGINĘŁA JOLANTA GAWIN

Policjanci poszukują zaginionej 55-letniej Jolanty Gawin. Kobieta wyszła z domu (Kazimierzowo, gm. Elbląg), 18 lutego br., w późnych godzinach nocnych. W chwili zaginięcia ubrana była w bluza dresowa (polar zielony),

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź