BMW UDERZYŁO W MERCEDESA, A NASTĘPNIE DACHOWAŁO. KIEROWCY OBU POJAZDÓW W SZPITALU

BMW UDERZYŁO W MERCEDESA, A NASTĘPNIE DACHOWAŁO. KIEROWCY OBU POJAZDÓW W SZPITALU

Nidziccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 545 Nidzica – Kozłowo. BMW uderzyło w mercedesa, a następnie dachowało. Kierowcy zostali przewiezienie do szpitala. Droga wojewódzka była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazd.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (30.05.2017) około godz. 06:30 koło miejscowości Sątop gm. Kozłowo. na drodze wojewódzkiej Jedwabno – Działdowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letnia mieszkanka gminy Szczytno kierująca pojazdem marki BMW jadąc w kierunku Działdowa, nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków na drodze, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu, uderzyła w prawidłowo jadący pojazd marki Mercedes, a następnie dachowała.

W wyniku tego zdarzenia ucierpiało dwoje kierowców, którzy sami podróżowali pojazdami. 55-letni kierowca mercedesa oraz 22-latka zostali przewiezieni do szpitala w Działdowie. Oboje byli trzeźwi i mieli zapięte pasy bezpieczeństwa. Przez 4 godziny była zablokowana droga, policjanci zorganizowali objazd.

Policjanci apelują o bezpieczną i rozważna jazdę oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Statystyki policyjne dowodzą, że podczas słonecznej pogody i bardzo dobrej przejrzystości powietrza dochodziło do największej liczby zdarzeń drogowych. Kierowcy czują się wtedy bezpieczniej za „kółkiem” i niewiele myśląc zwiększają prędkość z jaką się poruszają. Pamiętajmy, że bezpieczna jazda wymaga od kierowcy koncentracji i zdolności do podejmowania szybkich decyzji. Szybko nie oznacza bezpiecznie!

Previous 8-LATEK RANNY PODCZAS AWANTURY SĄSIEDZKIEJ. TRZY OSOBY ZATRZYMANE
Next PODKOM. TOMASZ OKORSKI Z KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OLSZTYNIE ZŁOTYM MEDALISTĄ 124 ZAWODÓW KLUBU STRZELECKIEGO "GARDA"

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jak skutecznie pozbyć się karaluchów z domu?

Karaluchy, inaczej zwane muchami błonkówkami, są szkodnikami, które mogą być szczególnie dokuczliwe i trudne do usunięcia. Karaluchy szybko się rozmnażają, a ich obecność w domu może stanowić poważne zagrożenie dla

Wiadomości 0 Comments

POSZUKUJĄ ZAGINIONEJ 32-LATKI

Ostródzcy policjanci poszukują zaginionej Marty Fijas po tym, jak jej członkowie rodziny zgłosili zaginięcie. Mieszkanka Turznicy gmina Ostróda w dniu 17 sierpnia br. wyszła z domu około godziny 15.00 i

Wiadomości 0 Comments

JADĄC NA KURS ZATRZYMAŁ NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ

Policjant z braniewskiej prewencji jadący na kurs z zakresu zatrzymywanie niebezpiecznych przestępców zatrzymał w Elblągu nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna podczas podjętej interwencji był agresywny, dlatego funkcjonariusz użył wobec niego chwytów obezwładniających.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź