CleanMaster – Poznaj nasze usługi utrzymania czystości

CleanMaster – Poznaj nasze usługi utrzymania czystości

Firma CleanMaster to firma opierająca swoją ofertę na profesjonalnym sprzątaniu i utrzymaniu czystości od wielu lat. Świadczymy usługi porządkowe dla klientów indywidualnych, komercyjnych jak i instytucji publicznych. Zajmujemy się utrzymaniem czystości na terenach przemysłowych i biurach, realizując pojedyncze zlecenia jak i cykliczne usługi.

Usługi dla klientów indywidualnych

Jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom czystości w każdym obiekcie mieszkalnym. Wykonujemy regularne sprzątanie klatek schodowych, piwnic, suszarni, pomieszczeń ogólnodostępnych. Czyścimy okna, parapety, oświetlenie i elewacje budynków, zbieramy śmieci, grabimy liście, kosimy trawniki, odśnieżamy parkingi, myjemy garaże. Wszystkie te czynności realizujemy stosując bezpieczne dla środowiska technologie i środki chemiczne renomowanych firm produkcyjnych.

Usługi dla klientów biznesowych

Ta sama skrupulatność wykonanego sprzątania, co dla klientów indywidualnych oferujemy także klientom biznesowym. Czyścimy biura – myjemy podłogi, okna, żaluzje, rolety, czyszczenie oświetlenia oraz porządku w sanitariatach. Elastyczność naszej firmy sprawia, że nawet w czasie godzin pracy możemy wykonać usługę porządkową bez zakłócania komfortu pracy.

Dlaczego wybrać CleanMaster?

CleanMaster to firma, która łączy nowoczesność, doświadczenie i profesjonalizm. Korzystamy ze sprawdzonych technologii, wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz sprawdzonych i bezpiecznych dla środowiska środków chemicznych. Oferujemy wysoką jakość usług, profesjonalne, dokładne i precyzyjne sprzątanie i utrzymanie czystości, stosując elastyczne godziny pracy. Wyceniamy każde zlecenie indywidualnie biorąc pod uwagę powierzchnię, zakres wykonywanych czynności jak i częstotliwość realizacji zleceń.

Jeśli szukasz profesjonalnych i skutecznych usług porządkowych w Łodzi i okolicach, zachęcamy do skorzystania z oferty CleanMaster. Jesteśmy przekonani, że niewielkim kosztem i czasem osiągniemy maksimum czystości we twoim obiekcie.

Previous Korzyści Płynące z Gry w Scrabble
Next Maszyny do obróbki wibrościernej w TopZal

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

JADĄC NA KURS ZATRZYMAŁ NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ

Policjant z braniewskiej prewencji jadący na kurs z zakresu zatrzymywanie niebezpiecznych przestępców zatrzymał w Elblągu nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna podczas podjętej interwencji był agresywny, dlatego funkcjonariusz użył wobec niego chwytów obezwładniających.

Wiadomości 0 Comments

WAKACJE Z POLICJANTAMI W RAMACH PROJEKTU AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA

W związku ze zbliżającymi się wakacjami kino Helios w Olsztynie zorganizowało dwa seanse filmowe w ramach projektu „Akademia Bezpieczeństwa”. Przed projekcją każdego filmu przedstawiciele olsztyńskiego Wydziału Prewencji i Wojewódzkiej Stacji

Wiadomości 0 Comments

SPOTKANIE DZIELNICOWEGO ZE STUDENTAMI OBCOKRAJOWCAMI

Dzielnicowy Kortowa spotkał się ze studentami obcokrajowcami studiującymi na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie. Funkcjonariusz omówił obowiązujące w Polsce przepisy prawne. Słuchaczom przybliżył także procedury postępowania w sytuacjach zagrożenia życia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź