DRUŻYNA KWP OLSZTYN ZAJĘŁA II MIEJSCE PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI POLICJI W PIŁCE SIATKOWEJ

DRUŻYNA KWP OLSZTYN ZAJĘŁA II MIEJSCE PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI POLICJI W PIŁCE SIATKOWEJ

Drużyna policjantów reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie, podczas Mistrzostw Polski Policji w Piłce Siatkowej w Zawierciu, stanęła na podium zajmując II zaszczytne miejsce. W sportowej imprezie udział brało 13 drużyn, które reprezentowały poszczególne garnizony. Zawody zostały objęte honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

W dniach 20-21 czerwca 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej Zawiercie 2017. W sportowej imprezie udział brało trzynaście zespołów. Do rozgrywek zgłosiły się drużyny Centralnego Biura Śledczego Policji oraz drużyny komend wojewódzkich z Rzeszowa, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Lublina, Łodzi, Opola, Poznania, Radomia, Szczecina, Olsztyna i Katowic. Podczas mistrzostw nie mogło również zabraknąć policjantów reprezentujących garnizon warmińsko-mazurski. Naszą drużynę reprezentowali mł. insp. Dariusz Ślęzak, mł. insp. Przemysław Polechoński, mł. insp. Mariusz Kozłowski, asp. Radosław Warda, mł. asp. Andrzej Mankow, mł. asp. Remigiusz Baliński, sierż. Dawid Wasiewicz oraz post. Dawid Suski. Drużyna KWP Olsztyn po wyjściu z grupy i wygraniu dwóch meczy ( KWP Olsztyn 2:1 KWP Katowice) oraz (KWP Olsztyn 2:0 CBŚP) i wyjściu z grupy przyszedł kolejny etap, a mianowicie wejście do najlepszej czwórki. Tu nasza drużyna rozegrała mecz z KWP Łódź wygrywając 2:0. W ćwierćfinale KWP Olsztyn zagrała z KWP Poznań i tu również nasi górą. Wygrana 2:1 dała im wejście do finału gdzie spotkali się ponownie z drużyną z KWP Katowice. Po zaciętej walce z czterokrotnymi mistrzami nasza drużyna uplasowała się na II miejscu. (KWP Katowice 2:1 KWP Olsztyn).  Podczas tegorocznych mistrzostw wyróżniono również najlepszego atakującego , którym został nasz policjant post. Dawid Suski.
Naszej drużynie gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów!!!

Previous POLICJANCI ZATRZYMALI 20-LETNIEGO SPRZEDAWCĘ DOPALACZY
Next MŁOTKIEM I NOŻEM GROZIŁ USZKODZENIEM CIAŁA. NA TRZY MIESIĄCE TRAFIŁ DO ARESZTU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

GŁOŚNA DYSKUSJA PRZY OBIERANIU ZIEMNIAKÓW SKOŃCZY SIĘ W SĄDZIE

Przed sądem za wykroczenie odpowie dwóch mieszkańców Biskupca. Młodzi mężczyźni w środku nocy, na klatce schodowej jednego z bloków głośno dyskutowali przy… obieraniu ziemniaków, zakłócając przy tym spoczynek nocny sąsiadom.

Wiadomości 0 Comments

JESTEŚMY PO TO, ABY POMAGAĆ – POLICJANCI GOTOWI DO NAJWIĘKSZEJ IMPREZY W REGIONIE

Po raz kolejny na szutrowych drogach naszego regionu odbędzie się wielkie święto fanów motoryzacji – Orlen 74 Rajd Polski. To najbardziej prestiżowe wydarzenie w sportach motorowych w naszym kraju co

Wiadomości 0 Comments

TRAGICZNY FINAŁ NOCNEJ KĄPIELI W JEZIORZE UKIEL

Mimo reanimacji nie udało się uratować 23- latka, który w nocy wszedł do jeziora i zniknął pod taflą wody. Młody mężczyzna wraz ze znajomymi spożywali wcześniej alkohol na plaży. Policjanci

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź