Największe inwestycje deweloperskie we Wrocławiu

Największe inwestycje deweloperskie we Wrocławiu

Wrocław co roku przyciąga nowych mieszkańców, a duża popularność turystyczna miasta sprawia, że nie brakuje również osób chętnych do zakupu mieszkania na cele inwestycyjne. Na szczęście jest w czym wybierać. Przedstawiamy największe inwestycje deweloperskie we Wrocławiu!

Stolica Dolnego Śląska to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków deweloperskich w Polsce. Co roku przybywa tu nowych osiedli deweloperskich, które są odpowiedzią na niesłabnący popyt w zakresie zakupu własnej nieruchomości. Nowe osiedla powstają na Klecinie, Malicach oraz w Starym Mieście. Obszar intensywnej działalności deweloperów stanowią także takie popularne dzielnice, jak Krzyki, Fabryczna, Wojszyce lub Psie Pole. Wszystkie nieruchomości Wrocław z rynku pierwotnego, cechują się wysoką jakością wykonania oraz licznymi udogodnieniami dla mieszkańców. Oto największe z nich!

Wrocław Chociebuska 11

Chociebuska 11 to kompleks trzech dziesięcio- i jedenastopiętrowych budynków, w którym znajdować się będą 194 mieszkania. Lokale dostępne są w zróżnicowanych metrażach od 29 do 90 mkw. Każde z nich posiada balkon lub loggie. W inwestycji przewidziano miejsca postojowe naziemne i podziemne. Inwestycja powstaje w największej dzielnicy miasta Wrocław Fabryczna, którą zamieszkuje ponad 200 tys. mieszkańców. Lokalizacja łączy atuty wynikające z bogatej infrastruktury oraz dostępu do terenów rekreacyjnych.

Murapol Zielona Toskania

Murapol Zielona Toskania to kompleks 3 budynków mieszkalnych o 6 kondygnacjach. Cała inwestycja składa się z 447 lokali mieszkalnych, co czyni ją jedną z największych we Wrocławiu. Pierwszy budynek został już oddany do użytku, podczas gdy kolejne dwa są jeszcze w budowie. Osiedle powstaje przy ul. Buforowej w dzielnicy Wojszyce. Łatwy dojazd do centrum, bogata infrastruktura oraz przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem.

Nowe Centrum Południowe

Nowe Centrum Południowe to nowoczesny kompleks mieszkań, który powstaje przy ul. Gwieździstej w dzielnicy Krzyki. Nowoczesny budynek posiada od 7 do 16 kondygnacji wraz z parterem i dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Cała inwestycja składa się z 240 lokali mieszkalnych. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać między mieszkaniami o metrażach od 36 do 96 mkw. Każde z nich posiada odrębny taras, ogródek lub loggie.

Osiedle Zielna

Ciekawą inwestycją na mapie Wrocławia jest także osiedle Zielna, które powstaje w historycznej części Wrocławia — Psie Pole. Wrocław składa się z kameralnych, trzykondygnacyjnych budynków, w których udostępniono do sprzedaży 160 lokali mieszkalnych o powierzchni od 49 do 80 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będzie 208 miejsc parkingowych oraz 47 komórek lokatorskich. Atutem osiedla jest niska zabudowa oraz duża ilość zieleni.

Armii Krajowej 7

Inwestycja Armii Krajowej 7 powstaje w popularnej dzielnicy Krzyki. Ze względu na wielkość inwestycji, budowa została podzielona na II etapy, w ramach których zostanie oddanych łącznie 289 mikroapartamentów, 174 lokale mieszkalne oraz 29 lokali usługowych i 22 powierzchnie biurowe. Przemyślany projekt, ciekawa architektura i dobra lokalizacja, czynią z Armii Krajowej 7 jedną z najciekawszych pozycji na wrocławskim rynku nieruchomości.

Previous Catering dietetyczny we Wrocławiu: pomagamy wybrać!
Next Wrocław praca - gdzie znaleźć aktualne oferty? Podpowiadamy!

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Mieszkanie deweloperskie we Wrocławiu – czy warto wybrać ofertę z pakietem antysmogowym?

W zakończonym sezonie grzewczym Wrocław był miastem, które wielokrotnie przekraczało dopuszczalne normy smogowe. Zdarzały się nawet dni, kiedy jakość powietrza była tak krytyczna, że stolica Dolnego Śląska plasowała się na

Strefa Biznesu 0 Comments

Jak wybrać dobrego projektanta stron www

Kiedy myślisz o projektowaniu stron internetowych, które mają być profesjonalne, powinieneś wybrać dobrego projektanta stron. Dobry projektant stron pomoże Ci wygenerować stronę internetową, która będzie wykonana w profesjonalny sposób i

Strefa Biznesu 0 Comments

Nawigacja ze specjalnością ratownictwo – profesja z przygodą w tle

Studiowanie nawigacji nie musi automatycznie oznaczać pracy na mostku kapitańskim. Gdzie i co studiować, aby nie wiało nudą, jaka uczelnia zapewni atrakcyjne programy studiów? Odpowiedź znajduje się na Wałach Chrobrego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź