NAPADŁ NA STARSZĄ KOBIETĘ I UKRADŁ JEJ PORTFEL. JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA ZOSTAŁ ZATRZYMANY

NAPADŁ NA STARSZĄ KOBIETĘ I UKRADŁ JEJ PORTFEL. JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi, który popchnął starszą kobietę i wyrwał jej portfel. Mężczyzna postanowił od razu wydać skradzione pieniądze na odzież. Napastnik został zatrzymany kilka godzin po zdarzeniu, gdy wracał z zakupów.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Z ustaleń policjantów wynika, że starsza kobieta została zaatakowana na klatce schodowej, gdy wracała z zakupów. Napastnik popchnął ją i wyrwał jej z ręki portfel z zawartością 1.800 złotych.
Powiadomieni o przestępstwie policjanci natychmiast po otrzymaniu informacji zaczęli ustalać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

W wyniku tych działań jeszcze tego samego dnia na terenie Ełku został zatrzymany 22-latek. Mężczyzna wracał z zakupów. Jak się okazało, wydał już część skradzionych pieniędzy na ubrania dla siebie.

Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Kodeks karny za przestępstwo rozboju przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.

Previous KIEROWALI PO ALKOHOLU, TERAZ ODPOWIEDZĄ PRZED SĄDEM
Next OKRADAŁ METODĄ ,,NA ŚPIOCHA”. AKT OSKARŻENIA TRAFIŁ DO SĄDU

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

DWÓCH NASTOLATKÓW ZATRZYMANYCH ZA POBICIE MŁODSZEGO KOLEGI

Przed sądem odpowie dwóch nastolatków z Olsztyna, którzy przy jednym z olsztyńskich gimnazjów pobili swojego młodszego kolegę. Ich zachowanie było zemstą za to, że pokrzywdzony wychodząc z budynku miał uderzyć

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

MIAŁY PONAD 2 PROMILE ALKOHOLU W ORGANIZMIE A POD OPIEKĄ MAŁE DZIECI

Tylko w ciągu ostatniej doby, policjanci dwukrotnie interweniowali wobec kobiet, które będąc pod wpływem alkoholu, zajmowały się swoimi dziećmi. Chłopcy trafili już pod opiekę trzeźwych osób. Teraz za swoje zachowanie

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

NA GORĄCYM UCZYNKU ZATRZYMALI TRZECH MĘŻCZYZN PODEJRZANYCH O ROZBÓJ

Do policyjnej celi trafiło trzech mieszkańców miasta, którzy zaatakowali i okradli mężczyznę. Na gorącym uczynku zatrzymali ich policjanci. Dziś napastnicy usłyszą zarzuty rozboju. Funkcjonariusze będą wnioskować o ich tymczasowe aresztowanie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź