POJECHALI PO POSZUKIWANEGO. ZNALEŹLI NARKOTYKI. DWAJ BRACIA TRAFILI DO ARESZTU

POJECHALI PO POSZUKIWANEGO. ZNALEŹLI NARKOTYKI. DWAJ BRACIA TRAFILI DO ARESZTU

Policjanci z Wydziału Kryminalnego weszli do mieszkania, gdzie miał przebywać poszukiwany. Jak się okazało mężczyzna ukrywał się w swoim pokoju, w którym policjanci znaleźli narkotyki. Po dokładnym przeszukaniu mieszkania, funkcjonariusze środki odurzające znaleźli również w pokoju brata poszukiwanego. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Łącznie posiadali 250 gram marihuany i 150 gram amfetaminy.

Wczoraj w godzinach porannych policjanci kryminalni pojechali do jednego z mieszkań na osiedle Podgrodzie, gdzie miał znajdować się poszukiwany. Mieszkanie mężczyzny znajdujące się na pierwszym piętrze zostało dokładnie obstawione przez policjantów ponieważ istniała obawa, że ten może próbować wyskoczyć przez okno. Drzwi do mieszkania otworzyła starsza kobieta, która zapewniała, że w pokojach nie ma poszukiwanego. W pewnym momencie jeden z policjantów stojących na zewnątrz zauważył otwierające się okno, przez które lokator wyrzucił paczkę z zawartością suszu roślinnego – wtedy policjanci weszli do pokoju mężczyzny.
W pokoju w którym przebywał mężczyzna funkcjonariusze znaleźli 47 paczek marihuany przygotowanej do sprzedaży. Mundurowi postanowili sprawdzić również pokój, w którym znajdował się brat poszukiwanego. W wyniku przeszukania okazało się, że w łóżku ukrywał 150 gram białego proszku i 100 gram suszu roślinnego. Badanie narkotestem jednoznacznie potwierdziło, że są to narkotyki: marihuana i amfetamina.

W wyniku przeprowadzonej akcji, mundurowi zabezpieczyli łącznie 1300 zł, elektroniczną wagę służącą do ważenia środków odurzających, 250 gram marihuany, 150 gram amfetaminy i woreczki strunowe przeznaczone do pakowania nielegalnych substancji.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Prawdopodobnie dziś usłyszą zarzut posiadania środków odurzających, za który kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous MOTOROWERZYSTA NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI, POTEM UDERZYŁ W POLICYJNY RADIOWÓZ. KIERUJĄCY MIAŁ 15 LAT
Next BEZPIECZNE WAKACJE – DZIELNICOWY W SZKOLE

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

UKRADLI SAMOCHÓD I ŻĄDALI PIENIĘDZY ZA JEGO ZWROT. USŁYSZELI ZARZUTY

Olsztyńscy kryminalni podczas zasadzki zatrzymali osoby, które były odpowiedzialne za kradzież pojazdu, a następnie próbę wyłudzenia pieniędzy za jego zwrot. Odzyskali również wartego 35 000 zł mercedesa. Zarzuty usłyszała 26-

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

JEŹDZIŁ PO LODZIE, UDERZYŁ W PRZYBRZEŻNE DRZEWO – PASAŻER ZGINĄŁ NA MIEJSCU

Szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło na jeziorze Wałpusz. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 41-letni kierowca BMW jeżdżąc po lodzie stracił panowanie nad

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZAGROZIŁ MŁOTKIEM, A NASTĘPNIE UKRADŁ 14-LATKOWI PRZENOŚNY GŁOŚNIK. TRAFIŁ DO POLICYJNEJ IZBY DZIECKA

Do Policyjnej Izby Dziecka trafił 16-latek, który na placu zabaw zagroził młodszemu chłopcu młotkiem i ukradł mu przenośny głośnik. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim woreczek z białym proszkiem. Sprawa

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź