POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI UTONIĘCIA 65-LETNIEGO MĘŻCZYZNY

POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI UTONIĘCIA 65-LETNIEGO MĘŻCZYZNY

Policjanci z Giżycka pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności utonięcia 65-letniego mieszkańca Warszawy. Jego ciało wyłowiono wczoraj z Jeziora Brożówka w gminie Kruklanki.

Wczoraj (20.08.2017r.) około godziny 16.00 oficer dyżurny giżyckiej komendy otrzymał informację o znalezieniu ciała w jeziorze Brożówka w gminie Kruklanki. Na miejsce pojechali policjanci. Ciało 65-letniego mieszkańca Warszawy zostało wyłowione przez straż pożarną . Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna przebywał z grupą znajomych w  ośrodku wczasowym. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki oraz prokuratorem.

Teraz funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny.

To już 20 osoba, która utonęła w tegoroczne wakacje w jeziorach Warmii i Mazur.

Policjanci apelują do wszystkich osób korzystających z różnych form wypoczynku nad wodą o to, aby zachować szczególną ostrożność, korzystać z kąpieli w miejscach wyznaczonych, odpowiednio zorganizowanych i oznakowanych. Nigdy nie wchodzić do wody  po spożyciu alkoholu. Bardzo niebezpieczne w skutkach może okazać się przecenianie swoich umiejętności pływackich, brawura, a także alkohol.

Previous ZGŁOSIŁA POBICIE, BO CHCIAŁA SPRAWDZIĆ SZYBKOŚĆ REAKCJI POLICJANTÓW – ZOSTAŁA UKARANA MANDATEM
Next 30-LATEK ODPOWIE ZA PODPALENIE GOŁĘBNIKA, W KTÓRYM SPŁONĘŁO OKOŁO 200 GOŁĘBI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości

WSPÓLNIE DLA BEZPIECZEŃSTWA NA STOKU – RÓWENIŻ NA WARMII I MAZURACH

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie nastąpiła uroczysta inauguracja kampanii informacyjno-edukacyjnej „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku” objętej patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W uroczystej inauguracji uczestniczyli Wojewoda Warmińsko –

Wiadomości

POLICYJNE ZABEZPIECZENIE „GRAND SLAM OLSZTYN 2017”

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie od trzech dni pracują nad zabezpieczeniem rozgrywek pucharu świata w siatkówce plażowej Grand Slam 2017. W celu zapewnienia ładu i porządku, podczas trwania

Wiadomości

ZAGINĘŁA JOLANTA GAWIN

Policjanci poszukują zaginionej 55-letniej Jolanty Gawin. Kobieta wyszła z domu (Kazimierzowo, gm. Elbląg), 18 lutego br., w późnych godzinach nocnych. W chwili zaginięcia ubrana była w bluza dresowa (polar zielony),