POLICJANCI ZATRZYMALI 34-LATKA PODEJRZEWANEGO O NAPAD NA BANK
Olsztyńscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Stawiguda podejrzewanego o dokonanie rozboju w jednej z placówek bankowych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do prokuratury. Tam usłyszy zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.
Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca w placówce bankowej na ul. Wilczyńskiego w Olsztynie. Do wyjaśnienia tej sprawy w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie powołana została specjalna grupa śledcza, w skład której wchodzili doświadczeni funkcjonariusze kryminalni. Szereg przeprowadzonych przez nich czynności pozwolił na wytypowanie mężczyzny, który prawdopodobnie jest odpowiedzialny za to przestępstwo.
Dziś rano (12.07.2017) podejrzewany o ten rozbój 34-latek został zatrzymany w trakcie jazdy samochodem. W akcji brali udział olsztyńscy antyterroryści z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Prawdopodobnie jutro zostanie przewieziony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
OD ROKU ZNĘCAŁ SIĘ NAD SWOJĄ DZIEWCZYNĄ. ZOSTAŁ ZATRZYMANY
Środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej, na wniosek Policji prokurator zastosował wobec 37-letniego Radosława Ł., który od ponad roku znęcał się fizycznie i psychicznie
BYLI TAK PIJANI, ŻE USZKODZILI PŁOT I ZAPARKOWALI OPLEM NA TRAWNIKU PRYWATNEJ POSESJI
Policjanci wyjaśnili okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Olsztyńskiej w Piszu. Jak się okazało kierujący pojazdem marki Opel Vectra najprawdopodobniej jechał zbyt szybko. W pewnym momencie nie zapanował
ZGŁOSIŁ KRADZIEŻ AUTA. OKAZAŁ SIĘ BYĆ POSZUKIWANY
Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Olsztyna, który zgłosił kradzież swojego auta. Podczas interwencji okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary aresztu za popełnione wykroczenia. Trafił do zakładu karnego. Samochód

0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!