POLICJANCI ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ PODEJRZEWANEGO O USIŁOWANIE ZABÓJSTWA
Policjanci z Komisariatu Policji w Biskupcu zatrzymali w pościgu 36-latka podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa swojej konkubiny. Mężczyzna miał zranić kobietę nożem, a następnie uciec z miejsca zdarzenia. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Biskupcu.
Wczoraj (07.08.2017) kilkanaście minut po godzinie 15.00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w jednej z miejscowości pod Biskupcem doszło do rodzinnej tragedii. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 36-latek podczas awantury domowej dwukrotnie ranił nożem swoją konkubinę.
Na miejsce skierowano pogotowie oraz policjantów z Komisariatu Policji w Biskupcu. W pierwszej kolejności udzielono pomocy pokrzywdzonej. Kobieta z raną szyi i klatki piersiowej została natychmiast przetransportowana do szpitala w Biskupcu. Obecnie jej stan lekarze określają, jako stabilny.
Z zeznań świadków wynikało, że sprawca odjechał samochodem tuż przed przyjazdem policji. Funkcjonariusze natychmiast ustalili, jakim pojazdem porusza się 36-latek i w którym kierunku uciekł. W niespełna godzinę od zdarzenia funkcjonariusze z Biskupca podczas pościgu zatrzymali mężczyznę. Mieszkaniec gminy Biskupiec miał przy sobie nóż i stawiał opór. Został obezwładniony i założone mu zostały kajdanki.
W chwili zatrzymania 36-latek był trzeźwy. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Biskupcu. Najprawdopodobniej dzisiaj mężczyzna zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Jeżeli prokurator przyjmie za kwalifikację czynu usiłowanie zabójstwa, 36-latkowi będzie groziła kara nie mniejsza niż 8 lat, 25 lat pozbawienia wolności, a nawet dożywocia.
Może to Ci się spodoba
ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM
Piscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Mieszkaniec Pisza od ponad roku ukrywał się przed organami ścigania. Funkcjonariusze znaleźli 31-latka wypoczywającego na działce ogrodowej na terenie gminy Pisz. Okazało się,
MŁOTKIEM I NOŻEM GROZIŁ USZKODZENIEM CIAŁA. NA TRZY MIESIĄCE TRAFIŁ DO ARESZTU
Na wniosek policji sąd przychylił się do zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania Damiana D., który młotkiem i nożem groził swoim znajomym uszkodzeniem ciała. W amoku mężczyzna nie oszczędził
PRZEZ BALKON WDARŁ SIĘ DO MIESZKANIA I ZAATAKOWAŁ SĄSIADA NOŻEM. ZOSTAŁ ZATRZYMANY
Olsztyńscy policjanci zatrzymali 34-latka, który trzymając w ręku nóż, po balkonie zszedł do sąsiada i wybijając szybę chciał dostać się do mieszkania sąsiada. Poszkodowany broniąc się krzesłem wystraszył napastnika, który

0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!