PREZENTOWAŁ TREŚCI PORNOGRAFICZNE 10-LATKOWI I CHCIAŁ SIĘ Z NIM SPOTKAĆ. 29-LATEK ZOSTAŁ ZATRZYMANY
Policjanci zatrzymali 29-latka z województwa podkarpackiego, podejrzanego o prezentowanie treści pornograficznych małoletniemu chłopcu. Mężczyzna dążył także do spotkania z dzieckiem. Na jego trop wpadli policjanci z Komisariatu Policji w Morągu, do których zgłosiła się matka 10-latka, zaniepokojona treściami jakie znalazła w telefonie syna. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
W poniedziałek (27.02.2017) do policjantów w Morągu zgłosiła się zaniepokojona kobieta, która w telefonie swojego syna znalazła materiały pornograficzne, przesłane mu przez inną osobę. Kobieta obawiając się, że jej dziecko padło ofiarą przestępstwa, nie zbagatelizowała sprawy i bardzo odpowiedzialną reakcją dążyła do jej wyjaśnienia, zgłaszając ją policjantom.
Policjanci kryminalni zbierając informacje o tym zdarzeniu wpadli na trop podejrzanego, mieszkającego w województwie podkarpackim.
W środę policjanci ze Strzyżowa (woj. podkarpackie) współpracując i pomagając przy tej sprawie swoim kolegom z Morąga, zatrzymali 29-latka. Policjanci w trakcie przeszukania domu mężczyzny zabezpieczyli do sprawy dwa komputery, trzy telefony komórkowe oraz nośniki pamięci. Mieszkaniec powiatu strzyżewskiego został przekazany ostródzkim policjantom i trafił do policyjnego aresztu.
Policjanci w trakcie czynności ustalili, że 29-latek podając się za 16-latka korespondował z 10-letnim chłopcem. W trakcie wymiany korespondencji elektronicznej mężczyzna do wysyłanych wiadomości dołączył materiały z treściami pornograficznymi. Mężczyzna dążył też do tego, by umówić się i osobiście spotkać z 10-latkiem.
Śledczy z Komisariatu Policji w Morągu przedstawili 29-latkowi zarzut prezentowania małoletniemu poniżej lat 15 treści pornograficznych. Za to przestępstwo może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci ustalają teraz także to, od kiedy mężczyzna zajmował się tego typu przestępczym procederem oraz czy są inne osoby poszkodowane jego postępowaniem.
Może to Ci się spodoba
MŁOTKIEM I NOŻEM GROZIŁ USZKODZENIEM CIAŁA. NA TRZY MIESIĄCE TRAFIŁ DO ARESZTU
Na wniosek policji sąd przychylił się do zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania Damiana D., który młotkiem i nożem groził swoim znajomym uszkodzeniem ciała. W amoku mężczyzna nie oszczędził
ZARZUT POSIADANIA ZNACZNYCH ILOŚCI NARKOTYKÓW USŁYSZAŁ 24-LATEK
Olsztyńscy policjanci ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Purda może przechowywać w domu narkotyki. Po przeszukaniu pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze znaleźli prawie 70 gram marihuany i kilka gram amfetaminy.
19-LATEK Z SĄDOWYM ZAKAZEM WSTĘPU DO SKLEPÓW
Dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz zakaz wstępu i przebywania w pobliżu kilku sklepów – takie środki zapobiegawcze zastosował sąd wobec 19-letniego mieszkańca Dobrego Miasta. Młody mężczyzna wielokrotnie

0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!