ZAGROZIŁ MŁOTKIEM, A NASTĘPNIE UKRADŁ 14-LATKOWI PRZENOŚNY GŁOŚNIK. TRAFIŁ DO POLICYJNEJ IZBY DZIECKA

ZAGROZIŁ MŁOTKIEM, A NASTĘPNIE UKRADŁ 14-LATKOWI PRZENOŚNY GŁOŚNIK. TRAFIŁ DO POLICYJNEJ IZBY DZIECKA

Do Policyjnej Izby Dziecka trafił 16-latek, który na placu zabaw zagroził młodszemu chłopcu młotkiem i ukradł mu przenośny głośnik. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim woreczek z białym proszkiem. Sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o dalszym losie nastolatka.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek na jednym z placów zabaw na olsztyńskim Zatorzu. 14-letni chłopiec siedział na ławce i bawił się przenośnym głośnikiem. W pewnym momencie podszedł do niego starszy chłopak. Nastolatek miał w ręku młotek. Uderzając nim w ławkę, tuż obok dziecka, doprowadził go do stanu bezbronności, a następnie ukradł urządzenie.

Po otrzymaniu informacji o rozboju policjanci natychmiast pojechali na miejsce i zatrzymali sprawcę. 16-latek nie zdołał uciec daleko. Podczas osadzania go w Policyjnej Izbie Dziecka funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczek z białym proszkiem. Badania wykażą, co to za substancja.

Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia młody mieszkaniec miasta odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich. Tam zostanie podjęta decyzja o jego dalszym losie.

Previous ZGINĄŁ 19-LATEK, JEGO O ROK MŁODSZY KOLEGA TRAFIŁ DO SZPITALA
Next 8-LATEK RANNY PODCZAS AWANTURY SĄSIEDZKIEJ. TRZY OSOBY ZATRZYMANE

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZARZUT POSIADANIA ZNACZNYCH ILOŚCI NARKOTYKÓW USŁYSZAŁ 24-LATEK

Olsztyńscy policjanci ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Purda może przechowywać w domu narkotyki. Po przeszukaniu pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze znaleźli prawie 70 gram marihuany i kilka gram amfetaminy.

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

OSZUKAŁ 8 OPERATORÓW SIECI KOMÓRKOWYCH – ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Prowadzący działalność gospodarczą 42-latek, wpadł na pomysł jak sobie dorobić. Zawierał on umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych i wybierał najdroższe aparaty telefoniczne, które następnie sprzedawał w okolicznych komisach. Nieuczciwy klient

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

SPRAWCA ROZBOJU POSZUKIWANY!

Kryminalni z Olsztyna poszukują mężczyzny, który napadł i okradł 18-latkę. Na podstawie zeznań pokrzywdzonej w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Olsztynie powstał portret pamięciowy sprawcy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź