PRZYSTAWIŁ ŻONIE BROŃ DO GŁOWY I GROZIŁ ŚMIERCIĄ

PRZYSTAWIŁ ŻONIE BROŃ DO GŁOWY I GROZIŁ ŚMIERCIĄ

Do policyjnej celi trafił 58- latek, który od 10 lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Kobieta postanowiła zwrócić się o pomoc do policjantów gdy podczas awantury mąż przystawił jej broń do głowy. Mężczyzna prawdopodobnie dziś usłyszy zarzuty. Funkcjonariusze wnioskować będą o jego tymczasowe aresztowanie.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie gminy Dywity. Podczas awantury mąż przystawił żonie broń do głowy i groził jej śmiercią. Wystraszona kobieta wezwała policjantów. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznała, że od dawna jest ofiarą przemocy domowej. Od 10 lat mąż znęca się nad nią psychicznie i fizycznie. Pod wpływem alkoholu wszczyna awantury podczas których szarpie ją, wyzywa i grozi śmiercią.

Funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu wiatrówkę oraz pistolety gazowe. Posiadanie ich nie wymaga zezwolenia. 58- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Prawdopodobnie dziś usłyszy zarzuty znęcania się nad żoną. Policjanci wnioskować będą o jego tymczasowe aresztowanie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pamiętaj!
Przemoc może przybierać różne formy. O przemocy fizycznej mówimy, gdy sprawca uderza, kopie, popycha, dusi, o przemocy seksualnej, gdy wymusza się pożycie seksualne lub angażuje się dziecko w aktywność seksualną, natomiast przemoc psychiczną charakteryzuje wyśmiewanie, szydzenie, kontrolowanie drugiej osoby lub np. stałe jej krytykowanie. Przemocą jest również niezaspokajanie potrzeb biologicznych i psychicznych osób, za które jesteśmy odpowiedzialni, a także ograniczanie dostępu do wspólnego konta bankowego lub wydzielanie funduszy dla współmałżonka.
Jeśli jesteś ofiarą przemocy pamiętaj, że sprawca każdego rodzaju przemocy powinien być pociągnięty do odpowiedzialności karnej!

Previous SPOWODOWAŁ WYPADEK I UCIEKŁ. NA MIEJSCE ZDARZENIA PRZYPROWADZIŁ GO OJCIEC
Next NOWE POROZUMIENIE W SPRAWIE KLAS MUNDUROWYCH

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

JEDNEGO DNIA ZABEZPIECZYLI 190 GRAMÓW MARIHUANY, 6 KRZAKÓW KONOPI INDYJSKICH ORAZ BLISKO 2000 PACZEK NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW

Giżyccy policjanci z zespołu ds. zwalczania przestępczości narkotykowej z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zabezpieczyli 190 gramów marihuany, 6 krzaków konopi indyjskich oraz blisko 2000 paczek papierosów bez polskich znaków

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Środki odurzające zostały znalezione w samochodzie i mieszkaniu podejrzanych.

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM

Piscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Mieszkaniec Pisza od ponad roku ukrywał się przed organami ścigania. Funkcjonariusze znaleźli 31-latka wypoczywającego na działce ogrodowej na terenie gminy Pisz. Okazało się,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź