OD ROKU ZNĘCAŁ SIĘ NAD SWOJĄ DZIEWCZYNĄ. ZOSTAŁ ZATRZYMANY

OD ROKU ZNĘCAŁ SIĘ NAD SWOJĄ DZIEWCZYNĄ. ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej, na wniosek Policji prokurator zastosował wobec 37-letniego Radosława Ł., który od ponad roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją dziewczyną. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji gdzie zostały przedstawione mu zarzuty: naruszenia nietykalności cielesnej, spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu i gróźb karalnych do których częściowo się przyznał.

W piątek do olsztyńskiej komendy zgłosiła się mieszkanka naszego regionu, która od roku zmagała się z codziennym poniżaniem i nękamiem ze strony swojego chłopaka. 37-latek zaczął od drobnych kłótni, nastepnie poprzez wyzwiska i poniżanie szybko przeszedł do tzw. “rękoczynów”. Gdy pewnego dnia mężczyzna dowiedział się, że jego partnerka ma już tego wszystkiego dość, pomimo wyprowadzki i wyłączenia telefonu za wszelką cenę próbował utzrymać kontakt z pokrzywdzoną. Pewnego dnia szala gorycze się przelała, kobieta nie wytrzymała i o wszystkim powiadomiła Policję. Po przyjęciu zawiadomienia olsztyńscy funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania, które doprowadziło do zatrzymania i przedstawienia zarzutów podejrzanemu. Prokurator na wniosek Policji w tym przypadku zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej.

Notowany wcześniej za inne przestępstwa, 37-latek usłyszał cztery zarzuty, tj.: naruszenia nietykalności cielesnej, gróźb karalnych oraz lekkiego uszkodzenia ciała. Mężczyzna częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz ze swojego zachowania będzie musiał wytłumaczyc się przed sądem.

Previous JECHALI Z KONAJĄCYM PSEM DO WETERYNARZA. POMOGLI IM POLICJANCI
Next POLICYJNE ZABEZPIECZENIE MECZU STOMIL OLSZTYN Z GÓRNIKIEM ZABRZE

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ 2 KOLIZJE. MIAŁ PONAD 2 PROMILE ALKOHOLU

Wczoraj w Ostródzie doszło do dwóch zdarzeń drogowych, których sprawcą był jeden, pijany kierowca. Mężczyzna najpierw spowodował drobną stłuczkę z kierowcą mercedesa, a następnie kilka sekund później, uciekając z miejsca

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

BYŁ PIJANY I NIE MIAŁ PRAWA JAZDY, POMOGŁO OBYWATELSKIE ZGŁOSZENIE

Najpierw nie chciał zatrzymać się do kontroli drogowej, a kiedy pojazd już stanął zaczął uciekać. Okazał się, że 41-letni kierujący jest pijany, a ponadto nie ma prawo jazdy ani innych

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

NA GORĄCYM UCZYNKU ZATRZYMALI TRZECH MĘŻCZYZN PODEJRZANYCH O ROZBÓJ

Do policyjnej celi trafiło trzech mieszkańców miasta, którzy zaatakowali i okradli mężczyznę. Na gorącym uczynku zatrzymali ich policjanci. Dziś napastnicy usłyszą zarzuty rozboju. Funkcjonariusze będą wnioskować o ich tymczasowe aresztowanie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź