ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI I ZATRZYMALI ŁĄCZNIE 5 OSÓB PODEJRZEWANYCH O POSIADANIE ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH

ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI I ZATRZYMALI ŁĄCZNIE 5 OSÓB PODEJRZEWANYCH O POSIADANIE ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH

Do policyjnego aresztu trafiło 5 mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. 4 z nich zatrzymali policjanci Oddziału Prewencji KWP w Olsztynie podczas interwencji związanej z zakłóceniem ciszy nocnej. Ostatni “wpadł” w ręce olsztyńskich wywiadowców podczas kontroli drogowej.

W miniony poniedziałek kilka minut przed godz. 24:00 policjanci z Oddziału Prewencji KWP w Olsztynie dostali zgłoszenie o zakłóceniu ciszy nocnej w jednym z bloków na olsztyńskim Śródmieściu. W mieszkaniu zastali 4 młodych mężczyzn. Podczas rozmowy z nimi funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Na stole w kuchni zauważyli sprzęt wykorzystywany do jej palenia, a obok niego pudełko z suszem roślinnym.
Sprawcy interwencji przyznali, że marihuana należy do nich. Policjanci wezwali na miejscu grupę dochodzeniowo- śledczą. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 60 gramów tej substancji.
Mężczyźni w wieku od 23 do 26 lat zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Dziś w nocy (21.06) olsztyńscy wywiadowcy podczas patrolowania ulicy Jagiellońskiej zauważyli mazdę, której styl jazdy wydał im się podejrzany. Ponadto, pasażerowie pojazdu w sposób widoczny spożywali alkohol. Podejrzewając, że kierowca również może znajdować się pod jego działaniem postanowili zatrzymać auto do kontroli. Za kierownicą siedział 25- letni mieszkaniec gminy Dywity. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Mężczyzna jednak zachowywał się nerwowo i próbował ukryć coś pod siedzeniem. Funkcjonariusze podejrzewali, że w samochodzie mogą znajdować się substancje zabronione. W wyniku przeszukania znaleźli opakowanie po papierosach w którym schowane były zawiniątka w bialym proszkiem. Badanie wykazało, że jest to amfetamina.
25- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie dziś uslyszy zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous WAKACJE Z POLICJANTAMI W RAMACH PROJEKTU AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA
Next POLICJANCI ZATRZYMALI 20-LETNIEGO SPRZEDAWCĘ DOPALACZY

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI BLISKO 8,5 KILOGRAMA MARIHUANY O CZARNORYNKOWEJ WARTOŚCI BLISKO 300.000 ZŁOTYCH

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego piskiej komendy weszli do domu 35-letniego mieszkańca Pisza. W jego pokoju znaleźli blisko 8,5 kilograma suszu roślinnego w postaci marihuany. To około 8.500 porcji dilerskich. Jej czarnorynkowa

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZGŁOSIŁ KRADZIEŻ AUTA. OKAZAŁ SIĘ BYĆ POSZUKIWANY

Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Olsztyna, który zgłosił kradzież swojego auta. Podczas interwencji okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary aresztu za popełnione wykroczenia. Trafił do zakładu karnego. Samochód

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

TRAGICZNY W SKUTKACH WYPADEK. MŁODY KIEROWCA ZGINĄŁ NA MIEJSCU

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 21- latek uderzył w przydrożne drzewo. Zginął na miejscu. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Do zdarzenia doszło

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź