NIE ZAPOMINAMY O NIEWYJAŚNIONYCH SPRAWACH – PORTET PAMIĘCIOWY WŁAMYWACZA

NIE ZAPOMINAMY O NIEWYJAŚNIONYCH SPRAWACH – PORTET PAMIĘCIOWY WŁAMYWACZA

Olsztyńscy kryminalni poszukują mężczyzny, który włamał się do jednego z mieszkań w mieście i ukradł złoty łańcuszek z medalikiem. Na podstawie zeznań naocznego świadka, w laboratorium Kryminalistycznym KWP w Olsztynie powstał portret pamięciowy sprawcy. Policjanci publikują go w celu ustalenia tożsamości włamywacza.

Olsztyńscy policjanci w swojej pracy nie zapominają o niewyjaśnionych sprawach i wciąż analizują także te sprzed lat, próbując różnymi sposobami trafić na ślad podejrzanych.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zajmują się m.in. sprawą zdarzenia, do którego doszło 21. grudnia 2015 roku. Wtedy to sprawca włamał się do mieszkania przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie i dokonał kradzieży złotego łańcuszka z owalnym medalikiem. Choć od przestępstwa minęło już kilkanaście miesięcy to sprawa nadal pozostaje niewyjaśniona. Zebrany dotychczas materiał dowodowy nie przyczynił się do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Dlatego kryminalni wracając do tej sprawy postanowili zwrócić się o pomoc do mieszkańców Olsztyna.

Na podstawie zeznań naocznego świadka tamtego zdarzenia, w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Olsztynie powstał portret pamięciowy osoby odpowiedzialnej za kradzież z włamaniem. Policjanci publikują go w celu ustalenia tożsamości włamywacza.

Poszukiwany mężczyzna ma 175-180 cm wzrostu i jest w wieku 30-35 lat.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia proszone są o kontakt (także anonimowy) z policją pod numerem 997 lub 112.

Previous PRZEMYCILI 300 TON TYTONIU I OSZUKALI SKARB PAŃSTWA NA 144 MLN ZŁOTYCH
Next POLICJANCI POSZUKUJĄ 19-LETNIEGO MARCINA MAJEK

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ODZYSKALI KRADZIONY ROWER I ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ KTÓRY PRÓBOWAŁ GO SPRZEDAĆ

W wyniku zorganizowanych działań policjanci odzyskali kradziony rower i zatrzymali 29-letniego mieszkańca Ostródy. Mężczyzna oferował sprzedaż pojazdu na jednym z portali internetowych. Noc spędził w policyjnej celi. Jak mówią funkcjonariusze

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZYLI PAPIEROSY BEZ POLSKICH ZNAKÓW AKCYZY

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu przechowywał papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy. Wartość uszczuplenia podatkowego wynosi ponad 18 tysięcy

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

DWÓCH NASTOLATKÓW ZATRZYMANYCH ZA POBICIE MŁODSZEGO KOLEGI

Przed sądem odpowie dwóch nastolatków z Olsztyna, którzy przy jednym z olsztyńskich gimnazjów pobili swojego młodszego kolegę. Ich zachowanie było zemstą za to, że pokrzywdzony wychodząc z budynku miał uderzyć

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź