NIE ZAPOMINAMY O NIEWYJAŚNIONYCH SPRAWACH – PORTET PAMIĘCIOWY WŁAMYWACZA

NIE ZAPOMINAMY O NIEWYJAŚNIONYCH SPRAWACH – PORTET PAMIĘCIOWY WŁAMYWACZA

Olsztyńscy kryminalni poszukują mężczyzny, który włamał się do jednego z mieszkań w mieście i ukradł złoty łańcuszek z medalikiem. Na podstawie zeznań naocznego świadka, w laboratorium Kryminalistycznym KWP w Olsztynie powstał portret pamięciowy sprawcy. Policjanci publikują go w celu ustalenia tożsamości włamywacza.

Olsztyńscy policjanci w swojej pracy nie zapominają o niewyjaśnionych sprawach i wciąż analizują także te sprzed lat, próbując różnymi sposobami trafić na ślad podejrzanych.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zajmują się m.in. sprawą zdarzenia, do którego doszło 21. grudnia 2015 roku. Wtedy to sprawca włamał się do mieszkania przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie i dokonał kradzieży złotego łańcuszka z owalnym medalikiem. Choć od przestępstwa minęło już kilkanaście miesięcy to sprawa nadal pozostaje niewyjaśniona. Zebrany dotychczas materiał dowodowy nie przyczynił się do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Dlatego kryminalni wracając do tej sprawy postanowili zwrócić się o pomoc do mieszkańców Olsztyna.

Na podstawie zeznań naocznego świadka tamtego zdarzenia, w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Olsztynie powstał portret pamięciowy osoby odpowiedzialnej za kradzież z włamaniem. Policjanci publikują go w celu ustalenia tożsamości włamywacza.

Poszukiwany mężczyzna ma 175-180 cm wzrostu i jest w wieku 30-35 lat.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia proszone są o kontakt (także anonimowy) z policją pod numerem 997 lub 112.

Previous PRZEMYCILI 300 TON TYTONIU I OSZUKALI SKARB PAŃSTWA NA 144 MLN ZŁOTYCH
Next POLICJANCI POSZUKUJĄ 19-LETNIEGO MARCINA MAJEK

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

2 PODEJRZANYCH O POSIADANIE NARKOTYKÓW W RĘKACH POLICJANTÓW

Tylko w ciągu ostatniej doby olsztyńscy policjanci zatrzymali 2 mężczyzn, przy których znaleźli narkotyki. Pierwszy z nich „wpadł” podczas kontroli drogowej. Zawiniątko z suszem próbował ukryć w ustach. Drugi został

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

JEŹDZIŁ PO LODZIE, UDERZYŁ W PRZYBRZEŻNE DRZEWO – PASAŻER ZGINĄŁ NA MIEJSCU

Szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło na jeziorze Wałpusz. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 41-letni kierowca BMW jeżdżąc po lodzie stracił panowanie nad

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

NIELEGALNĄ PLANTACJĘ ZASILAŁ KRADZIONĄ ENERGIĄ. 52-LETNI PRODUCENT NARKOTYKÓW ZOSTAŁ ARESZTOWANY

Policjanci z Rucianego – Nidy ustalili, że mieszkaniec gminy najprawdopodobniej zajmuje się produkcją narkotyków. Na jego posesji funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 230 roślin konopi indyjskiej oraz sprzęt służący do jej uprawy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź