ZATRZYMANY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW
Ostródzcy policjanci zatrzymali 22-latka, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani posiadał środki odurzające. Wpadł on podczas kontroli drogowej. Policjanci znaleźli u niego woreczek strunowy z zawartością amfetaminy. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa. Teraz za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj (29.08.2017 r.) policjanci podczas patrolowania terenu gminy Ostróda zauważyli zaparkowany pojazd na poboczu. Mundurowi postanowili sprawdzić powód zatrzymania się kierowcy renault. Podczas kontroli kierowca i jego dwóch pasażerów zdziwili się obecnością funkcjonariuszy wykazując przy tym duże zdenerwowanie. Jak się po chwili okazało powodem ich zachowania było posiadanie przez jednego z nich woreczka z zawartością białego proszku. Było to kilka gram amfetaminy. Policjanci do wyjaśnienia sprawy zatrzymali trójkę młodych mężczyzn w wieku od 18 do 25 lat.
Tego samego dnia wszyscy zostali przesłuchani. Jeden z nich usłyszał zarzuty posiadania i udzielania substancji psychotropowych. Teraz według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
ZARZUT POSIADANIA ZNACZNYCH ILOŚCI NARKOTYKÓW USŁYSZAŁ 24-LATEK
Olsztyńscy policjanci ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Purda może przechowywać w domu narkotyki. Po przeszukaniu pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze znaleźli prawie 70 gram marihuany i kilka gram amfetaminy.
JEDNEGO DNIA ZABEZPIECZYLI 190 GRAMÓW MARIHUANY, 6 KRZAKÓW KONOPI INDYJSKICH ORAZ BLISKO 2000 PACZEK NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW
Giżyccy policjanci z zespołu ds. zwalczania przestępczości narkotykowej z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zabezpieczyli 190 gramów marihuany, 6 krzaków konopi indyjskich oraz blisko 2000 paczek papierosów bez polskich znaków
UPRAWIALI KONOPIE – ZOSTALI ZATRZYMANI
Lidzbarscy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Bisztynek, którzy zajmowali się nielegalną uprawą konopi indyjskich. Bracia w wieku 19 i 15-lat uprawiali konopie na terenie leśnym w gminie Kiwity. Podczas przeszukania
