PODEJRZANI W SPRAWIE ROZBOJU POD SKLEPEM ZATRZYMANI
Policjanci z Dobrego Miasta zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Mieli oni zaatakować przed sklepem monopolowym innego mężczyznę, którego okradli, a następnie go pozostawili i uciekli. Funkcjonariusze będą wnioskować o tymczasowe aresztowanie podejrzanych. Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w sobotę (11.03.2017) około godz.18:30 przed jednym ze sklepów monopolowych na terenie Dobrego Miasta. Według policyjnych ustaleń 41- i 42-latek zaatakowali wtedy pokrzywdzonego, przewrócili go na ziemię i zażądali pieniędzy. Kiedy ten nie dał im gotówki, wyjęli z jego kieszeni telefon komórkowy i uciekli.
Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście zajęli się wyjaśnianiem tej sprawy. W toku prowadzonych czynności ustalili, że odpowiedzialni za to przestępstwo są dwaj mieszkańcy gminy. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie dziś (13.03.2017) zostaną przewiezieni do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty. Policjanci będą wnioskować o ich tymczasowe aresztowanie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w zdarzeniu brał udział również trzeci mężczyzna, którego zatrzymanie jak mówią policjanci jest tylko kwestią czasu.
Może to Ci się spodoba
POJECHALI PO POSZUKIWANEGO. ZNALEŹLI NARKOTYKI. DWAJ BRACIA TRAFILI DO ARESZTU
Policjanci z Wydziału Kryminalnego weszli do mieszkania, gdzie miał przebywać poszukiwany. Jak się okazało mężczyzna ukrywał się w swoim pokoju, w którym policjanci znaleźli narkotyki. Po dokładnym przeszukaniu mieszkania, funkcjonariusze
PRZEMYCILI 300 TON TYTONIU I OSZUKALI SKARB PAŃSTWA NA 144 MLN ZŁOTYCH
Policjanci olsztyńskiego CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą handlującą przemycanym tytoniem. 5 mieszkańców powiatu iławskiego i nowomiejskiego, w wieku od 23 do 43 lat, oszukało Skarb Państwa na ponad 144 mln
POLICJANCI ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ PODEJRZEWANEGO O USIŁOWANIE ZABÓJSTWA
Policjanci z Komisariatu Policji w Biskupcu zatrzymali w pościgu 36-latka podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa swojej konkubiny. Mężczyzna miał zranić kobietę nożem, a następnie uciec z miejsca zdarzenia. Sprawę nadzoruje Prokuratura

0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!