PRZEZ BALKON WDARŁ SIĘ DO MIESZKANIA I ZAATAKOWAŁ SĄSIADA NOŻEM. ZOSTAŁ ZATRZYMANY

PRZEZ BALKON WDARŁ SIĘ DO MIESZKANIA I ZAATAKOWAŁ SĄSIADA NOŻEM. ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 34-latka, który trzymając w ręku nóż, po balkonie zszedł do sąsiada i wybijając szybę chciał dostać się do mieszkania sąsiada. Poszkodowany broniąc się krzesłem wystraszył napastnika, który ponownie balkonami wrócił do siebie. W mieszkaniu przebywała kobieta z małym dzieckiem, która ukrywając się w kuchni wezwała policję.

W nocy z niedzieli na poniedziałek oficer dyżurny olsztyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań w centrum miasta. Zgłaszająca poinformowała dyżurnego, że do jej mieszkania przez balkon próbuje dostać się mężczyzna uzbrojony w nóż. W pewnym momencie 34-latkowi udało się rozbić szybę w drzwiach. Gdy doszło do szarpaniny napastnika z partnerem kobiety, ta wraz ze swoim kilkumiesięcznym dzieckiem schowała się w kuchni.

Na szczęście odparcie ataku było na tyle silne, że sprawca przestępstwa uciekł na balkon i po poręczach wspiął się do swojego mieszkania. Dawid K. chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej podjął próbę oddalenia się z miejsca przestępstwa. Nie odszedł jednak za daleko, ponieważ obrażenia powstałe na skutek wybijania szyby były na tyle poważne, że po przejściu kilkudziesięciu metrów 34-latek stracił przytomność.

Zarówno sprawca jak i poszkodowany z ranami ciętymi zostali przewiezieni do szpitala, gdzie do chwili obecnej przebywa napastnik. Poszkodowany po opatrzeniu przez lekarzy i założeniu szwów wrócił do domu.

Policjanci 34-latkowi przedstawili 4 zarzuty do których częściowo się przyznał. Teraz po zakończonym leczeniu mężczyzna ze swojego zachowania będzie musiał wytłumaczyć się przed sądem.

Previous POLICYJNE ZABEZPIECZENIE MECZU STOMIL OLSZTYN Z GÓRNIKIEM ZABRZE
Next POLICJANCI UCZESTNICZYLI W TYGODNIU BEZPIECZNEGO INTERNETU W OLSZTYŃSKIEJ PODSTAWÓWCE

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

WŁAMALI SIĘ DO MYJNI. ZOSTALI ZATRZYMANI NASTĘPNEGO DNIA

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić dwóm mieszkańcom Dobrego Miasta, którzy włamali się do szafy sterowniczej myjni automatycznej. Mężczyźni najpierw uszkodzili zabezpieczenie szafy, a następnie zabrali kasetkę

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZGŁOSIŁA POBICIE, BO CHCIAŁA SPRAWDZIĆ SZYBKOŚĆ REAKCJI POLICJANTÓW – ZOSTAŁA UKARANA MANDATEM

Zdarza się, że na numer alarmowy 997 i 112 dzwonią osoby, które niepotrzebnie blokują linię alarmową. Pomyłki telefoniczne, telefony wykonane dla żartu, zamawianie radiowozu do przewiezienia osoby, bo nie starczyło

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI 34-LATKA PODEJRZEWANEGO O NAPAD NA BANK

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Stawiguda podejrzewanego o dokonanie rozboju w jednej z placówek bankowych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do prokuratury. Tam usłyszy zarzut rozboju

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź