NIE CHCIAŁ UDERZYĆ W SARNĘ – WJECHAŁ DO ROWU

NIE CHCIAŁ UDERZYĆ W SARNĘ – WJECHAŁ DO ROWU

Policjanci olsztyńskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło w godzinach wieczornych. Kierujący busem aby uniknąć zderzenia z sarną, która wybiegła na drogę, najpierw gwałtownie zahamował, następnie wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, za to całkowitemu zniszczeniu uległ dostawczy pojazd renault.

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na drodze powiatowej prowadzącej od miejscowości Nowa Wieś w kierunku krajowej 53. Kierującemu dostawczym busem podczas pokonywania zakrętu na jezdnię wbiegło zwierzę. Była to sarna, któą kierujący za wszelką cenę chciał ominąć. W wyniku gwałtownego manewru , auto wpadło w poślizg a kierowca stracił panowanie nad kierownicą. Po chwili auto wpadło do przydrożnego rowu i wywróciło się na dach.

Na szczęście w wyniku zdarzenia kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń i samodzielnie wydostał się z pojazdu. W kolizji nie ucierpiała również sarna, która po wszystkim uciekła do lasu. Całkowitemu uszkodzeniu uległ natomiast wywrócony na dach dostawczy renault.

Previous ŚLADY KRWI DOPROWADZIŁY POLICJANTÓW DO MIEJSCA WŁAMANIA
Next OSZUKAŁ 8 OPERATORÓW SIECI KOMÓRKOWYCH – ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

DBAJMY O SIEBIE NIE TYLKO OD ŚWIĘTA!

Olsztyńskie policjantki wspólnie z amazonkami zorganizowały spotkanie dla wszystkich pracownic Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Tematem prelekcji były badania profilaktyczne piersi. Wszystko to w trosce o zdrowe pań i przy

Wiadomości 0 Comments

PODKOM. TOMASZ OKORSKI Z KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OLSZTYNIE ZŁOTYM MEDALISTĄ 124 ZAWODÓW KLUBU STRZELECKIEGO “GARDA”

Podkom. Tomasz Okorski z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pokonał blisko 80 zawodników i stanął na najwyższym stopniu podium w 124 Zawodach Klubu Strzeleckiego “Garda” w konkurencji “Pistolet centralnego zapłonu”.

Wiadomości 0 Comments

ZAGINĘŁA JOLANTA GAWIN

Policjanci poszukują zaginionej 55-letniej Jolanty Gawin. Kobieta wyszła z domu (Kazimierzowo, gm. Elbląg), 18 lutego br., w późnych godzinach nocnych. W chwili zaginięcia ubrana była w bluza dresowa (polar zielony),

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź