ŚLADY KRWI DOPROWADZIŁY POLICJANTÓW DO MIEJSCA WŁAMANIA

ŚLADY KRWI DOPROWADZIŁY POLICJANTÓW DO MIEJSCA WŁAMANIA

36-latek zaalarmował służby ratunkowe, informacją, że został ugodzony nożem. Na miejsce natychmiast pojechała policja i pogotowie. Dzięki szybkiej reakcji mężczyzna nie wykrwawił się na śmierć. Funkcjonariusze ustalili, że był to fałszywy alarm, ponieważ po śladach krwi pozostawionych przez mężczyznę, policjanci doszli do garażu w którym Rafał W. wybił szybę raniąc się w rękę. Teraz może grozić mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zarzut usiłowania kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszał 36-latek, który zadzwonił do oficera dyżurnego olsztyńskiej komendy i zgłosił ugodzenie nożem. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci i sanitariusze, którzy udzielili poszkodowanemu niezbędnej pomocy. Służby ratunkowe mężczyznę znalazły w kałuży krwi leżącego na środku drogi. Rafał W. z obrażeniami ręki został przewieziony do szpitala, gdzie lekarze udzielili mu niezbędnej pomocy.

Policjantów, którzy dokładnie badali miejsce zdarzenia zaniepokoił jeden szczegół. Mianowicie ścieżka krwi pozostawiona przez poszkodowanego. Idąc tropem „krwawej drogi” mundurowi dotarli do jednego z garaży, przy osiedlu Brzeziny, w którym została rozbita szyba. Jak się okazało zawiadomienie o ugodzeniu nożem było tylko fałszywym alarmem.

Po wykonanych oględzinach miejsca zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że Rafał W. wszedł na obcą posesję i próbował dostac się do garażu aby go okraść. Za pomocą kamienia wybił szybę w oknie garażowym, która przecięła mu dłoń i spowodowała rozległe krwawienie. Mężczyzna próbował uciec z miejsca zdarzenia i w międzyczasie powiadomił służby ratunkowe, twierdząc, że został ugodzony nożem. Obrażenia były na tyle poważne, że sprawca zasłabł po przejsciu zaledwie kilkudziesięciu metrów.

Karany już wcześniej za podobne przestępstwa, 36-latek potwierdził, że na posesję wszedł w jednym celu – kradzieży. Wczoraj mężczyzna usłyszał dwa zarzuty do których się przyznał tj.: usiłowania kradzieży z włamaniem i usiłowania kradzieży. Sprawcy tego przestępstwa może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous PODEJRZANY O ROZBÓJ ZATRZYMANY W SWOIM MIESZKANIU
Next NIE CHCIAŁ UDERZYĆ W SARNĘ – WJECHAŁ DO ROWU

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Do policyjnego aresztu trafił 34-latek, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani posiadał środki odurzające. Woreczek z marihuaną i 2 nabite tą substancją lufki policjanci prewencji znaleźli w jego odzieży.

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

PIJANI KIEROWCY WYELIMINOWANI Z RUCHU

Tylko w ciągu ostatniej doby w ręce policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie trafiło 6 nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich spowodował kolizję drogową. Drugi „wpadł” popełniając wykroczenie. Kolejnego, na

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI I ZATRZYMALI ŁĄCZNIE 5 OSÓB PODEJRZEWANYCH O POSIADANIE ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH

Do policyjnego aresztu trafiło 5 mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. 4 z nich zatrzymali policjanci Oddziału Prewencji KWP w Olsztynie podczas interwencji związanej z zakłóceniem ciszy nocnej. Ostatni „wpadł” w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź